0

@zodiak_10 Spotkali, więc Twoja teoria ma sens xD

0

@FcPortoFan1999 Myślałem, że trochę więcej tych odcinków nagrali. A zostało już potwierdzone, że na wiosnę będzie kolejna edycja?

3

@Roobo Przez większość czasu kopał się po czole? Dlatego ma tak świetne statystyki? 81 goli i 19 asyst. Chciałbym, żeby wszyscy nasi napastnicy tak kopali się po czole.
@Danny Gaucho Jak się pomyliłem, to mnie popraw xd

0

@FcPortoFan1999 Ile jeszcze odcinków będzie?

0

@Kidd Sugerujesz, że te tabletki jednak nie były skażone niedozwoloną substancją?

0

@mekston Red Bull chyba nie tak dawno przedłużył nim kontrakt? Jest jakaś szansa, że w przyszłym sezonie nie będzie ich kierowcą?

2

@Borneo Kurde, no i nie wiem czy żart, czy naprawdę nie załapałeś pytania xd

0

@Rust_Cohle Nazywasz gównem naszego najlepszego tenisistę. Brawo :)
P.S Najpierw wymagaj od siebie. Później możesz wymagać od innych.

0

Komentarz usunięty

2

@Wasacz_ Kyrgios ostro jechał po Sinnerze xd

0

@TheNekro94 To będzie dodatkowy dzień wolny, czy za jakiś inny dzień?

4

@MesQueUnClub96 Możesz napisać ,,Panią Prezydent". Moim zdaniem brzmi to o wiele lepiej i poważniej, niż ,,prezydentkę".

0

@jacobFCB Żadna piosenka Queenu Ci nie podeszła?

0

@FcPortoFan1999 Ibisz może coś dorzucić do puli, bo Pani Zuzanna mu wpadła w oko xD

2

@Xaviball @FcPortoFan1999 I to jeszcze mając podpowiedź xD

8

@Borneo hehe, a teraz poprosimy ten sam wpis po polsku.

12

@Sysia11 To nie oglądaj meczów, będzie mniej płaczu na La Rambli ;)

0

@FcPortoFan1999 Oczywiście, że nie była, bo taką rywalizację Djoko miał z Nadalem i Federerem. Dlatego ta współpraca z Andym mnie jakoś specjalnie nie zdziwi. Może dzięki temu Murray wreszcie będzie mógł powiedzieć, że ,,wygrał" AO :P

0

@MesQueUnClub96 Djoko i Murray zawsze byli dobrymi kumplami i ta współpraca to potwierdza.

0

@FcPortoFan1999 Właśnie o to chodzi, że Europa nie ma takich możliwości i bez wsparcia USA będzie straszna ,,bieda"

0

@macio_944 Wydaje mi się, że Putin będzie chciał zaczekać na Trumpa w Białym Domu. Bo tak naprawdę, to pomoc USA ma kluczowe znaczenie. Zalensky otwartym tekstem mówi, że bez tego, Ukraina nie będzie w stanie przetrwać, bo Europa sama nie ogarnie dla nich pomocy. Zresztą nie wszystkie europejskie państwa są do tego skłonne. Generalnie widać ,,zmęczenie" wojną i jeśli Trump dotrzyma słowa, to ,,śmierdzi" zgniłym rozejmem w tej wojnie. Chyba, że Putin nie będzie na to chętny, bo powoli (ale jednak) zdobywają kolejne tereny na Ukrainie.

1

@macio_944 A gdyby jednak zdecydował się na taki atak, co wtedy? Jaka byłaby odpowiedź USA i państw zachodu?

0

@MessiForeverTheBest A był jakiś prezydent USA, który nie popierał Izraela?

6

@Kgorecki2500 Zastanawiałem się kiedy ktoś wyskoczy z antysemityzmem. Szybko poszło xD I w sumie zero zdziwienia, że akurat ktoś z USA.

1

@JimMorrisonFCB Problem dla Ukrainy jest taki, że Rosja ma skąd ściągnąć ludzi. Oczywiście żołnierze Kima nie są tam za darmo i swoje Putin będzie musiał Korei oddać. A Ukraina skąd ma wziąć ludzi? Potrzebna jest kolejna mobilizacja, o czym mówił dzisiaj jeden z przedstawicieli USA.
Dodatkowo Rosja zdobywa kolejne tereny (najwięcej od 2022r), a Ukraińcy nie mają póki co szans ich odzyskać.

5

@BorzyKrzys Może warto skomentować, bo kilka rzeczy dobrze napisał.
Użycie rakiet dalekiego zasięgu niewiele da (opinia wojskowych, którzy znają się na temacie)
Ukraina słabnie i brakuje im ludzi - jak najbardziej prawda. Morale są słabe, potrzeba kolejnej mobilizacji, a chętnych nie widać.
Front się sypie i Rosja powoli, ale skutecznie uzyskuje przewagę. Dodatkowo możliwe, że Ukraina straci przyczółek w obwodzie kurskim, a co za tym idzie, jedną z kart przetargowych w ewentualnych rozmowach o rozejmie.

3

@Azazel_Pazuzu On w każdej dyskusji o wojnie na Ukrainie ma komentarz, który może być najdurniejszym komentarzem roku xd

1

@FcPortoFan1999 Może zrozumiał, że wczoraj się skompromitował sprzedając podpowiedź za 1400zł, gdy w puli było ponad 18tys xD

0

@Xaviball Coś dzisiaj ostry jest xD Chciał sprzedać podpowiedź za 3000zł przy puli 4400, a wczoraj sprzedał za 1400zł a w puli było chyba ponad 18tys XD

0

@BorzyKrzys Co się gościu spłakał, bo skrytykowałeś kandydatów PO xd To jest dopiero sekta, niczym nie różniąca się od fanatyków PiSu. Może jedynie tym, że oni uważają się za lepszych i oświeconych xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?