Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 W przypadku Clintona wiadomo od dawna, że kochanek, to on miał sporo. A afera z Monicą zdefiniowała jego prezydenturę. Bardziej się zastanawiam jaki bullshit miał na myśli kolega, w przypadku Busha.
0
@koziar W jakim sensie bullshitu?
1
@MesQueUnClub96 Zjazd niesamowity. Reagan w małym palcu miał więcej klasy, niż tych dwóch razem wziętych.
1
@Faro Gavi spokojny? Od kiedy? xd
2
@kamiVeB Amerykanie po prostu wzywają naszych na dywanik. Sikorski też poleciał, żeby spotkać się z sekretarzem stanu.
3
@Encore I Jeszcze Białorusinów na początku wojny. Skubańcy chcieli na dwa fronty lecieć. @macio_944
2
@Kozinho. Wejście Ukrainy do NATO nigdy nie było realne, bo np Niemcy, w życiu by się na to nie zgodzili.
7
@Dejvo Znając metody Rosji, nie ma w tym nic dziwnego. Oni przecież są wiecznie prowokowani, pokrzywdzeni i dlatego muszą bronić swoich obywateli ;)
1
@Borneo A jakie to ma teraz dla niego znaczenie? Trzeciej kadencji i tak nie będzie miał.
11
@macio_944 W tle chyba portret Reagana, który ,,przewraca się w grobie" słysząc co Trump wygaduje.
1
@MesQueUnClub96 Nie przytoczył całej wypowiedzi, bo kontekst był całkiem inny. Napisał tylko o skurczach, co automatycznie ma się kojarzyć jako wymówka Djokovica. Jak widać kilku użytkowników już się na to złapało.
1
@JimMorrisonFCB @barcelonaLM @MessiForeverTheBest Warto przeczytać całą wypowiedź, bo kontekst był zupełnie inny.
1
Chyba to ,,pojutrze", o którym w 2008 roku mówił Kaczyński, zbliża się dużymi krokami.
@michal26 @FcPortoFan1999
1
@Xaviball
Jeszcze po wszystkim, sku*wysyn się uśmiechał.
0
@clyde Żarty żartami, ale kto wie, czy już za jakiś czas i u nas nie będzie takich problemów. Oby nie.
0
@jakub1906 Była kolejna akcja. I ponad 30 osób było rannych. A dzisiaj zmarły dwie z nich.
1
@clyde Dokładnie tak. Przecież w Polsce, nasi rodacy też wjeżdżają w tłum ludzi, tak jak np dwa dni temu w Monachium pewien wyznawca islamu.
7
Kolejny inżynier w akcji.
1
@krycha2201 W swoim prime Edyta Górniak. Można ją nie lubić, ale trudno nie dostrzec jej fantastycznych możliwości wokalnych.
3
@Marian_Pazdzioch Ładnie nam słodzą. Niestety to pewnie oznacza, że USA chce, żebyśmy wysłali naszych żołnierzy do pilnowania granicy na Ukrainie.
2
@michal26 Przez trzy lata taka zasada działała, więc jeżeli Ukraińcy są w stanie dalej walczyć, to nie mam nic przeciwko, żeby jeszcze jakiś czas tak było. Im dłużej Rosja jest zajęta Ukrainą, tym lepiej dla nas.
A co do życzeń Putina, to zobacz, że Trump bez rozpoczęcia oficjalnych negocjacji zgodził się na dużo. W takim układzie Putin może wyciągnąć jeszcze więcej. USA otwarcie mówi, że Europa ma radzić sobie sama. To jest olbrzymia zachęta dla Rosji. Bez parasola ochronnego ze Stanów jesteśmy w głębokiej d*pie. A żeby było jeszcze gorzej, to na naszym kontynencie nie ma jednomyślności w podejmowaniu kluczowych decyzji. Państwa, które nie są bezpośrednio zagrożone atakiem mają wszystko gdzieś. Taka Hiszpania np mówi, że postarają się do 2029r przekazać 2% na zbrojenie xD A Scholz twierdzi, że ponad 2% to za dużo, bo może się rozpocząć wyścig zbrojeń xd I jak ma być dobrze? Polska powinna współpracować z państwami, które wiedzą czym jest Rosja. Reszta i tak się na nas wypnie (jak zawsze)
3
@michal26 Masz pewność, że to życzenie Putina nie zostanie spełnione? Trump powinien utrzymać dalsze wsparcie Ukrainy, zezwolić na ataki w głąb Rosji (o większym zasięgu niż zezwolenie Bidena) To samo powinno być ze strony Europy.
0
@FCBMati10 @Kidd Dzięki za odpowiedź. Tak mi się wydało, że można by tutaj Roosevelta ,,zaliczyć".
3
@michal26 Na pewno nie spełnienie wszystkich życzeń Putina. A wygląda na to, że Trump chętnie to zrobi. Europa niestety nie będzie miała nic do powiedzenia. I to jest bardzo zła wiadomość dla Polski.
3
@CLS63AMG Tylko jak długo ta granica będzie na Dnieprze? Bo chyba nie wierzysz w to, że Putin nie zaatakuje ponownie.
0
@Rastafarnianin Kiedy ostatni raz prezydent USA, przestał pełnić tę funkcję, ze względu na naturalne ustanie funkcji życiowych? Tak z ciekawości pytam...
2
@Foton Można tę maszynę chwilowo zatrzymać, co proponuje Trump. Tylko, że za jakiś czas, jak się ponownie uruchomić (a na 100% tak będzie) nic z Ukrainy nie zostanie. A przy okazji może i niewiele z państw bałtyckich i Polski.
0
@Awtameok_Klana Wyszło tragicznie, ale też warto dowiedzieć się dlaczego tak było. Nie do końca była, to wina Górniak. A głos to ona miała niesamowity. Niewiele brakowało do poziomu Whitney Houston czy Celine Dion.
0
@sergio5 Gdzie można ten dokument obejrzeć?
0
@Who_you_mam Chyba łysy z Sevilli dotknął piłki. Na Sofascore nie ma asysty Brazylijczyka.