Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pedri16Future Mogłem zaznaczyć w komentarzu wyżej, że to moja opinia. Patrząc na to, co dzieje się w internecie można odnieść takie wrażenie. Do tego wypływają kolejne afery Nawrockiego i uważam, że za dużo tego jest, żeby wygrać wybory. Ale równie dobrze Ty możesz mieć rację i te afery tylko nakręcą wyborców PiSu i Konfederacji.
0
@Pedri16Future Ale skąd on weźmie te punkty procentowe? Skutecznie zniechęcili do siebie wyborców Konfederacji, a od nikogo innego tych głosów nie mógł zyskać. Chyba, że będzie potężna mobilizacja wyborców PiSu.
3
Ciekawe, że Trump się na to zgodził, po tym jak ostro krytykował Bidena za ten pomysł xD
6
@arasz1819 Ale się oburzyłeś xd A kolega wyżej, napisał to w formie żartu ;)
1
@Irmscher10 Z Jarkiem to nie wiem, ale z Lechem, Donald winko w Pałacu Prezydenckim popijał xd
0
@michal26 A skąd on bardzo dobrze zna Putina? xd
0
@Bykunn Pamiętam jak oglądałem House Of Cards i Claire zmieniała kolor włosów na blond, bo wyszło im z badań, że taka bardziej podoba się potencjalnym wyborcom, jako żona przyszłego prezydenta xd Sorry za takie porównanie, może trochę z tyłka, bo to tylko serial, ale jakoś tak mi się skojarzyło. Ale skoro w telewizji zwracają uwagę na kadrowanie kandydatów, to może ma to jakiś wpływ na wyborców xd
0
@Bykunn Nie miałem na myśli tylko Trzaskowskiego, ale także Nawrockiego i generalnie innych polityków, bo o tym pisał @Toretto
0
@Toretto Ale po co na siłę się uśmiechać, skoro ten uśmiech jest odbierany przez ludzi negatywnie?
1
@Szlag Już po wygraniu IO można było ;)
7
@Encore On się nie powinien angażować w kampanię Trzaskowskiego. Nikogo nowego nie przekona, żeby głosować na Rafała, a może jedynie zmobilizować ludzi, żeby głosowali przeciwko.
0
@MsBarca Transmisja chyba będzie na Polsat Sport 1.
0
@Bobo25 Nie było szans, żeby kandydatów POPisu, nie było w drugiej turze. Jeśli ktoś realnie myślał, że Mentzen albo ktoś inny będzie miał więcej % od Trzaskowskiego i Nawrockiego, to słabo orientuje się w sytuacji.
A czy tylko to im zostało, to nie wiem. Niecałe 15% jest dobrym wynikiem i na pewno można na tym budować narrację pod wybory parlamentarne.
0
@Bobo25 Nie wiem czy można to nazwać zwycięstwem, ale dla wyborców Konfederacji ,,żebranie" o ich głosy w wykonaniu POPisu, na pewno jest sporą satysfakcją.
0
@Bobo25 Nie do końca przegrali, bo to właśnie wyborcy Konfederacji będą mieli spory wpływ na wybór prezydenta. Raczej mało kto liczył, że w drugiej turze będzie Mentzen.
0
@Irmscher10 Zagorzały katolik i puszczał żonę bokiem? Coś mi się tutaj nie spina xd
5
@MesQueUnClub96 Tak, jako 71 :) Przez to, że wcześniej zrobiłeś ze siebie błazna na tej stronie, nikt poważnie nie traktuje Twoich pytań (nawet jeśli są zasadne), co widać po odpowiedziach.
0
@FcPortoFan1999 Turniej w Genewie jest na jakiś legalnych kanałach, czy pozostaje płynący strumyk? xd Bo teraz mecz Novaka i chciałbym obejrzeć.
0
@FcPortoFan1999 Novak powinien pokazać o wiele lepszą grę na RG, niż dotychczas. W końcu szlemy, to jego główne i jedyne cele w tym sezonie. Może forma na dojście do ćwierćfinału wystarczy.
1
@BezglutenowyPedri Mama i brat nie byli głosować w pierwszej turze, ale prawdopodobnie pójdą na drugą.
9
@Kitek1640 Strażak
1
@Barca_Big_Moment Myślę, że każdy chciałby być tak cienki, żeby w wieku 37 lat wygrać IO na mączce ;)
1
@Borneo Jesteś niesamowicie naiwny w kwestii działania NATO. Ale mam nadzieję, że nigdy nie przyjdzie Ci się o tym przekonać. Tego sobie, Tobie i wszystkim Polakom życzę.
5
@Borneo Musisz podzielić się tą strategią z innymi krajami, które absolutnie nie chcą Ukrainy w NATO. Na kiedy załatwić Ci spotkanie z Trumpem, Macronem, Scholzem, Orbanem i jeszcze z co najmniej kilkoma politykami?
0
@mekston Przy tym, co gra Djokovic na mączce w tym roku, to duża szansa, że wyleci z turnieju wcześniej.
6
@Michael24 To byłby już drugi raz, bo dokładnie to samo było z Dudą.
5
@MesQueUnClub96 Tak szybko nauczysz się języka obcego i wyjedziesz z Polski? xd
0
@Mezocyklon87 Dlaczego Semeniuk nie grał? Jakaś kontuzja czy stracił miejsce w wyjściowym składzie?
0
@Xaviball I Trzaskowski niewiele więcej, niż Nawrocki. Jak dla mnie lekkie zaskoczenie.
1
@barcanawieki Słaby wynik dla Trzaskowskiego.