Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@SelloutCrowd Ostatnio zaczął dużo gadać. Chyba liczy na to, że załatwi sobie miejsce w składzie, tak jak to zrobił przy rywalizacji z Bravo.
1
@FcPortoFan1999 Widać, że mieli sporą wiedzę, ale Pani kapitan bardzo zestresowana podczas licytacji. Pewnie gdyby pytanie dotyczyło czegoś wartościowego z literatury, to znaliby odpowiedź. Ale Polsat woli pytać o Żugajkę xD
2
@Mankind I te kropki nad ,,u", które mają nawiązywać do języka niemieckiego xd
0
@RosjaninBut To jest chyba postanowienie ze szczytu NATO, który był w lipcu.
0
@FcPortoFan1999 Bardzo łatwe są dzisiaj te pytania.
1
@mekston W MLS ciągle obowiązuje zasada bramek na wyjeździe?
0
@Eklerek W poprzednim roku Dimitrov grał w Miami w finale, pokonując po drodze Alcaraza. Po prostu styl Bułgara bardzo pasuje Serbowi.
0
@michal26
Jest beznadziejnie, ale nie mamy się co bać, bo dzisiaj szef NATO zapowiedział, że jakikolwiek atak na Polskę lub inne państwo spotka się z miażdżąca odpowiedzią sojuszu. Także luz XD
0
@Eklerek Właśnie machnął ręką, że nie chce tego komentować. Dopiero po wygraniu gema trochę dyskutował z sędzią. A to, że ciężko oddycha, to nie znaczy, że ledwo żyje xd On miał wiele takich meczów gdzie wyglądał jakby miał się przewrócić, a biegał bez problemów.
0
@Eklerek Gdzie się Djokovic gotuje?Nawet nie miał pretensji do sędziego.
0
@Cule1234 To chyba spore zaskoczenie? W ostatnim czasie to byli kluczowi zawodnicy kadry.
2
@RosjaninBut Niech Niemcy zainteresują się swoimi imigrantami. Może wtedy nie będą musieli odwoływać festiwali i jarmarków z obawy przed zamachem.
0
@Kamiloza91 Bo zwycięstwa 3:0 i 3:1 są liczone za trzy punkty. A to one są ważniejsze od setów.
2
@FcPortoFan1999 Najważniejsze, że US Open wygrała i utarła nosa Serenie i chamskiej, amerykańskiej publiczności :D
2
@FcPortoFan1999 Musisz częściej typować Alcaraza :D
0
@Gall Spróbuj usunąć dane z pamięci podręcznej.
0
@szydzu Mają dwóch synów, więc jest szansa na spore alimenty xd
1
@Szmulek On pisał, że nasi politycy nie mają jaj, żeby postawić się słabszym sąsiadom (pewnie miał na myśli Ukrainę), a ,,cwaniakują" do USA.
1
@Toretto Pewnie chodzi o dzieci. Zakładam, że Marc nie chciał, żeby mieszkały w hotelu. Bo pewnie dzieci zostały przy matce, jak to zazwyczaj bywa.
0
@agaFCB Nie lubisz młodego Brazylijczyka, bo może w przyszłości być godnym rywalem dla Alcaraza? xd
0
@kamiVeB haha, ale śmieszne xd
0
@Danny Gaucho Tylko, że ludzie którzy piszą komentarze typu ,,ale jaja, nigdy nie odwoływali meczu w takiej sytuacji" nie rozumieją, co mogą czuć piłkarze. Właśnie tutaj wychodzi całkowity brak empatii.
2
@Danny Gaucho Tak, ale mogą zrozumieć, że piłkarze Barcelony mieli z nim kontakt i może nawet jakąś więź. To naprawdę nie jest trudne.
1
@Cvzx Może czekali na zgodę La Ligi?
1
@norbi77 To nagranie z de Niro jest sprzed kilku lat.
0
@FcPortoFan1999 Ronald Reagan, łatwe pytanie xd
0
@Filipem Często wrzuca posty na IG właśnie z emotką goryla, więc może coś w tym jest xd
8
@tbas Nie ma żadnej całości ani jedności w Europie. Każdy ma swoje interesy i mało kto jest chętny, żeby z Rosją wojować. Nie bądźmy naiwni.
0
@FcPortoFan1999 Wiesz może kiedy będzie powtórka dzisiejszego odcinka?
0
@lithotripter Politycy raczej mogą sobie pozwolić na wygodne garnitury, szyte na miarę xd