3

@SelloutCrowd Ostatnio zaczął dużo gadać. Chyba liczy na to, że załatwi sobie miejsce w składzie, tak jak to zrobił przy rywalizacji z Bravo.

1

@FcPortoFan1999 Widać, że mieli sporą wiedzę, ale Pani kapitan bardzo zestresowana podczas licytacji. Pewnie gdyby pytanie dotyczyło czegoś wartościowego z literatury, to znaliby odpowiedź. Ale Polsat woli pytać o Żugajkę xD

2

@Mankind I te kropki nad ,,u", które mają nawiązywać do języka niemieckiego xd

0

@RosjaninBut To jest chyba postanowienie ze szczytu NATO, który był w lipcu.

0

@FcPortoFan1999 Bardzo łatwe są dzisiaj te pytania.

1

@mekston W MLS ciągle obowiązuje zasada bramek na wyjeździe?

0

@Eklerek W poprzednim roku Dimitrov grał w Miami w finale, pokonując po drodze Alcaraza. Po prostu styl Bułgara bardzo pasuje Serbowi.

0

@michal26


Jest beznadziejnie, ale nie mamy się co bać, bo dzisiaj szef NATO zapowiedział, że jakikolwiek atak na Polskę lub inne państwo spotka się z miażdżąca odpowiedzią sojuszu. Także luz XD

0

@Eklerek Właśnie machnął ręką, że nie chce tego komentować. Dopiero po wygraniu gema trochę dyskutował z sędzią. A to, że ciężko oddycha, to nie znaczy, że ledwo żyje xd On miał wiele takich meczów gdzie wyglądał jakby miał się przewrócić, a biegał bez problemów.

0

@Eklerek Gdzie się Djokovic gotuje?Nawet nie miał pretensji do sędziego.

0

@Cule1234 To chyba spore zaskoczenie? W ostatnim czasie to byli kluczowi zawodnicy kadry.

2

@RosjaninBut Niech Niemcy zainteresują się swoimi imigrantami. Może wtedy nie będą musieli odwoływać festiwali i jarmarków z obawy przed zamachem.

0

@Kamiloza91 Bo zwycięstwa 3:0 i 3:1 są liczone za trzy punkty. A to one są ważniejsze od setów.

2

@FcPortoFan1999 Najważniejsze, że US Open wygrała i utarła nosa Serenie i chamskiej, amerykańskiej publiczności :D

2

@FcPortoFan1999 Musisz częściej typować Alcaraza :D

0

@Gall Spróbuj usunąć dane z pamięci podręcznej.

0

@szydzu Mają dwóch synów, więc jest szansa na spore alimenty xd

1

@Szmulek On pisał, że nasi politycy nie mają jaj, żeby postawić się słabszym sąsiadom (pewnie miał na myśli Ukrainę), a ,,cwaniakują" do USA.

1

@Toretto Pewnie chodzi o dzieci. Zakładam, że Marc nie chciał, żeby mieszkały w hotelu. Bo pewnie dzieci zostały przy matce, jak to zazwyczaj bywa.

0

@agaFCB Nie lubisz młodego Brazylijczyka, bo może w przyszłości być godnym rywalem dla Alcaraza? xd

0

@kamiVeB haha, ale śmieszne xd

0

@Danny Gaucho Tylko, że ludzie którzy piszą komentarze typu ,,ale jaja, nigdy nie odwoływali meczu w takiej sytuacji" nie rozumieją, co mogą czuć piłkarze. Właśnie tutaj wychodzi całkowity brak empatii.

2

@Danny Gaucho Tak, ale mogą zrozumieć, że piłkarze Barcelony mieli z nim kontakt i może nawet jakąś więź. To naprawdę nie jest trudne.

1

@Cvzx Może czekali na zgodę La Ligi?

1

@norbi77 To nagranie z de Niro jest sprzed kilku lat.

0

@FcPortoFan1999 Ronald Reagan, łatwe pytanie xd

0

@Filipem Często wrzuca posty na IG właśnie z emotką goryla, więc może coś w tym jest xd

8

@tbas Nie ma żadnej całości ani jedności w Europie. Każdy ma swoje interesy i mało kto jest chętny, żeby z Rosją wojować. Nie bądźmy naiwni.

0

@FcPortoFan1999 Wiesz może kiedy będzie powtórka dzisiejszego odcinka?

0

@lithotripter Politycy raczej mogą sobie pozwolić na wygodne garnitury, szyte na miarę xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?