10

@Nightraider Jeszcze nie wiadomo, bo nie policzyli głosów tych kobiet, które @Borneo spotkał w USA. Do tego mają dość głosy elektorskie Taylor Swift, Beyonce, Obamy i innych celebrytów więc wszystko jest możliwe.

1

@arasz1819 W żenadę, to Ty brniesz, bo nie jesteś w stanie pogodzić się z tym, że nie masz racji. Następny kolega @takisobiektos Ci wyjaśnił. Może teraz zrozumiesz?

3

@arasz1819 Kolega niżej w komentarzu Ci wytłumaczył, a Ty dalej brniesz. Przy okazji @Danny Gaucho delikatnie wytknął Ci hipokryzję, a Ty jedyne co potrafisz napisać, to zasugerować, że go *dupa boli, bo dzisiaj mija 2 lata od mistrzostwa Argentyny xD

6

@adi7adi8 @takisobiektos @Danny Gaucho @AmigoBlancos Ile w nim jest pogardy dla kogoś, kto może mieć inne zdanie, albo zwróci mu uwagę, że się myli, to jest niesamowite.

1

@Lucerfi W jego słowniku jest tylko sekta i PiS federacja. Czyli z automatu są to wszyscy, którzy ośmielili się skrytykować Tuska.

2

@GigiAmoroso Jak za 5zł, to nawet Pan wyglądasz jak człowiek xd

1

@RoberDzik Raczej nikt się nie cieszy, tylko wypominają Tuskowi, że czasami trzeba trzymać język za zębami. Brak zaproszenia dla Zalenskiego jasno pokazuje jakie podejście ma do niego Trump. I to jest zły sygnał dla całej Ukrainy.

4

@Roobo Tusk może sobie gadać co chce. Z głosem Polski, nikt w NATO się nie liczy. Jeśli USA, Niemcy czy Francja nie będą chciały Ukrainy w NATO (a nie chcą), to jej tam nie będzie.

2

@juarez Jeżdżenie zgodnie z przepisami, to nie jest jazda jak picza. Najgorsi są właśnie tacy cwaniacy, którzy myślą, że wszystko im na drodze wolno.

0

@Who_you_mam Grał bo prawdopodobnie sam chciał, co jest dużą głupotą, ale w jego wieku można to jeszcze zrozumieć. Zauważ, że przed końcem pierwszej połowy, pokazywał na zmianę, a po kilku chwilach dał znak ręką, żeby jednak z tym zaczekać.

3

@tbas Raczej pod batutą każdego prezydenta USA. Tam nikt, nie pozwoli Izraelowi zrobić krzywdy.

0

@Rastafarnianin Obrona odstawiła kryminał. Nikt nie krył gościa, który strzelał.

8

@Ryoumen Ale Ci wielki Pan ze stolicy ostro pojechał xd podniesiesz się po tym prowincjuszu? xd

0

@Criss18Barca @Stinger_ A jaki jest limit na TCS? I jak myślicie, kto z naszych pojedzie?

0

@FcPortoFan1999 Mój komentarz był ostatni, czyli można powiedzieć, że Djoko górą xd To w sumie tak, jak w debacie o tym, kto jest lepszy.

0

@FcPortoFan1999 Miło było, ale się skończyło :)

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@ObiwanKenobi Ciekawe czy ksywka dalej aktualna? xd

0

@Kazragore To prawie by Betisowi wystarczyło, żeby wygrać xD

0

@kanver_ To czerwona karta była dla Flicka.

1

@CLS63AMG Z jakiego powodu ten stan wojenny? Jakieś realne ryzyko ataku ze strony Korei Północnej?

3

@Kengo A wspomnieli w tym oświadczeniu, jak wyglądało ,,wyzwolenie" w wykonaniu Armi Czerwonej? Czy im nie pasuje do narracji?

0

@Safrani To standardowa procedura, czy coś wykraczającego poza przyjęte normy?

0

@Stinger_ Dzięki za wyjaśnienie :)

0

@Faro Jak to jest z tą pulą po pierwszym etapie? Dzisiaj przeszła na drużynę zielonych, na początku edycji też chyba przechodziła, a był jakiś odcinek, w którym nie przeszła. Trochę nie ogarniam tego xd

1

@Gaz A którym zawodnikom nie podobało się, że ściągnęli Szczęsnego do klubu? I który piłkarz ma taką pozycję w szatni, żeby ,,rządzić" takim trenerem jak Flick? Bo raczej nie gówniarze typu Yamal, Gavi czy Pedri.

0

@FcPortoFan1999 Dzisiaj brak Pana Tomasza, to wzmocnienie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?