Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Nightraider Jeszcze nie wiadomo, bo nie policzyli głosów tych kobiet, które @Borneo spotkał w USA. Do tego mają dość głosy elektorskie Taylor Swift, Beyonce, Obamy i innych celebrytów więc wszystko jest możliwe.
1
@arasz1819 W żenadę, to Ty brniesz, bo nie jesteś w stanie pogodzić się z tym, że nie masz racji. Następny kolega @takisobiektos Ci wyjaśnił. Może teraz zrozumiesz?
3
@arasz1819 Kolega niżej w komentarzu Ci wytłumaczył, a Ty dalej brniesz. Przy okazji @Danny Gaucho delikatnie wytknął Ci hipokryzję, a Ty jedyne co potrafisz napisać, to zasugerować, że go *dupa boli, bo dzisiaj mija 2 lata od mistrzostwa Argentyny xD
6
@adi7adi8 @takisobiektos @Danny Gaucho @AmigoBlancos Ile w nim jest pogardy dla kogoś, kto może mieć inne zdanie, albo zwróci mu uwagę, że się myli, to jest niesamowite.
1
@Lucerfi W jego słowniku jest tylko sekta i PiS federacja. Czyli z automatu są to wszyscy, którzy ośmielili się skrytykować Tuska.
2
@GigiAmoroso Jak za 5zł, to nawet Pan wyglądasz jak człowiek xd
1
@RoberDzik Raczej nikt się nie cieszy, tylko wypominają Tuskowi, że czasami trzeba trzymać język za zębami. Brak zaproszenia dla Zalenskiego jasno pokazuje jakie podejście ma do niego Trump. I to jest zły sygnał dla całej Ukrainy.
4
@Roobo Tusk może sobie gadać co chce. Z głosem Polski, nikt w NATO się nie liczy. Jeśli USA, Niemcy czy Francja nie będą chciały Ukrainy w NATO (a nie chcą), to jej tam nie będzie.
2
@juarez Jeżdżenie zgodnie z przepisami, to nie jest jazda jak picza. Najgorsi są właśnie tacy cwaniacy, którzy myślą, że wszystko im na drodze wolno.
0
@Who_you_mam Grał bo prawdopodobnie sam chciał, co jest dużą głupotą, ale w jego wieku można to jeszcze zrozumieć. Zauważ, że przed końcem pierwszej połowy, pokazywał na zmianę, a po kilku chwilach dał znak ręką, żeby jednak z tym zaczekać.
3
@tbas Raczej pod batutą każdego prezydenta USA. Tam nikt, nie pozwoli Izraelowi zrobić krzywdy.
0
@Rastafarnianin Obrona odstawiła kryminał. Nikt nie krył gościa, który strzelał.
8
@Ryoumen Ale Ci wielki Pan ze stolicy ostro pojechał xd podniesiesz się po tym prowincjuszu? xd
0
@Criss18Barca @Stinger_ A jaki jest limit na TCS? I jak myślicie, kto z naszych pojedzie?
0
@FcPortoFan1999 Mój komentarz był ostatni, czyli można powiedzieć, że Djoko górą xd To w sumie tak, jak w debacie o tym, kto jest lepszy.
0
@FcPortoFan1999 Miło było, ale się skończyło :)
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@ObiwanKenobi Ciekawe czy ksywka dalej aktualna? xd
0
@Kazragore To prawie by Betisowi wystarczyło, żeby wygrać xD
0
@kanver_ To czerwona karta była dla Flicka.
1
@CLS63AMG Z jakiego powodu ten stan wojenny? Jakieś realne ryzyko ataku ze strony Korei Północnej?
3
@Kengo A wspomnieli w tym oświadczeniu, jak wyglądało ,,wyzwolenie" w wykonaniu Armi Czerwonej? Czy im nie pasuje do narracji?
0
@Safrani To standardowa procedura, czy coś wykraczającego poza przyjęte normy?
0
@Stinger_ Dzięki za wyjaśnienie :)
0
@Faro Jak to jest z tą pulą po pierwszym etapie? Dzisiaj przeszła na drużynę zielonych, na początku edycji też chyba przechodziła, a był jakiś odcinek, w którym nie przeszła. Trochę nie ogarniam tego xd
1
@Gaz A którym zawodnikom nie podobało się, że ściągnęli Szczęsnego do klubu? I który piłkarz ma taką pozycję w szatni, żeby ,,rządzić" takim trenerem jak Flick? Bo raczej nie gówniarze typu Yamal, Gavi czy Pedri.
0
@FcPortoFan1999 Dzisiaj brak Pana Tomasza, to wzmocnienie xd