7

@dar326 Pewnie ma na myśli to, że gracze i włodarze Realu nie przylecieli na galę, bo się obrazili. A to jest żałosne zachowanie, ale jakoś nie jestem zdziwiony, że tego nie rozumiesz.

18

@michal26 Jeżeli ta gala ma być prestiżowa, to jednak moim zdaniem, jest to słabe zachowanie ze strony organizatorów. A Real to wiadomo. Klasy nigdy nie mieli i nie będą mieć.

37

@bartas97 Jest na takim samym poziomie jak profesjonalizm Realu. Czyli wszystko się zgadza :)

0

@Hosh Problem jest jeszcze taki, że nie mamy czym, ani kim wziąć tych rejonów xd

0

@Culers Oczywiście, że turnieje reprezentacyjne mają znaczenie. Messi zgarniał (zasłużenie) złotą piłkę za MŚ i Copa America.

2

@Arcybiskup I kto ich ukarał? Dziennikarze ze 100 krajów? Sugerujesz, że zostali przekupieni, żeby głosować przeciwko Viniemu?

9

Co tu się odwaliło teraz w Awanturze o kasę xd

1

@Bykunn Messi chyba kiedyś mówił, że sam wrzuca swoje posty. @Messibestplayerintheworld@Lionel_Messi10

0

@Alvarinho I bardzo dobrze, że pamięta o zaległościach, bo te trzeba zawsze uregulować.

0

Bez kartki za taki faul XD

0

@FcPortoFan1999 Sprawdziłem i jednak Navratilova. Graf ma 7 wygranych w Wimbledonie.

0

@Stinger_ Teraz Navratilova czy Graf?

0

@Faro Może założyli wcześniej, że do 5 tysięcy będą licytować, a jak to nie wystarczy, to odpuszczą.

0

@Faro I jeszcze podpowiedź wzięli, a przecież wiedzieli co to jest xD

1

@kamyk_23 Jedni i drudzy są siebie warci. Ale, że akurat Ty popierasz Izrael, to jak mówią ziobro zdziwienia. A co do porządku w Europie, to niestety już trochę akcji mieli i nie najgorzej im się wiedzie w takich państwach jak Niemcy czy Francja.

13

@mrboom On ma swoje lata. Dawniej się mówiło ,,wy" do osoby xd

0

@Wasacz_ Obecnie rywalkę do Białego Domu. To, że ktoś taki jak Trump ma realne szanse na prezydenturę jest kompromitacją Demokratów. Poważny kandydat (ktoś pokroju np Billa Clintona), przy wszystkich aferach Trumpa zmiotłby go z planszy politycznej.

0

@Wasacz_ Ta ustawka w McDonald's, to szpilka w kierunku Harris. @tbas

0

@FcPortoFan1999 Najgorsze jest to, że polscy politycy jeszcze bardziej chcą wchodzić (wiadomo w co) Ukrainie. Sikorski mówiący, że zestrzeliwanie rakiet nad Ukrainą, to nasz obowiązek itd. A oni bekę cisną z naiwnych Polaków.

0

@FcPortoFan1999 A czy my nie jesteśmy strategicznym partnerem dla USA i wzorem do naśladowania jeżeli chodzi o pomoc Ukrainie i zaangażowanie w NATO? Słyszałem nie raz takie zapewnienia ze strony amerykańskich polityków, to chyba musi być prawda? xD

0

@marcin62 To może sporo głosów zyskać xd

2

@VandaI Uderzenie kolanem w łydkę tam było.

1

@kulek22 25 tysięcy, mniej niż ci, którzy teraz odpadli.

4

Wygrali, a ten Franek dalej wkurzony xd

2

@Faro Może i nie zawalił meczu, ale jest bardzo niepewny. I to przy najprostszych piłkach.

0

@draxidox A Sikorski jeszcze się rwie, żeby strzelać do rosyjskich rakiet nad Ukrainą xd Jak to mówią, Ziobro zdziwienia, że znowu nas wyru (wiadomo co)

1

@Safrani Komuniści i to miało w tym przypadku kluczowe znaczenie.

2

@BorzyKrzys Chcieć to sobie możesz.

0

@mekston W tym roku turniej w Belgradzie jest jakoś teraz. Nie było na mączce. W którymś roku Djoko grał tam jakoś na wiosnę (możliwe, że w 2021r, jak wygrał RG). Od jakiegoś czasu wiadomo, że Nole skupia się głównie na szlemach, ewentualnie kilka mastersów i grze dla reprezentacji. I tak jak napisałeś, turniej towarzyski z dużą pulą nagród xd Teraz sobie przypomniałem, że w grudniu zagra jeszcze w Argentynie na pożegnaniu Del Potro.

0

@mekston W Belgradzie będzie teraz turniej, ale Djoko już jakiś czas temu powiedział, że tam nie zagra. Także w tym roku pewnie tylko Masters w Paryżu i finały w Turynie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?