2

@Marlon85 Tylko niektóre, a resztę kupujesz dodatkowo (np 15 zł za film)

0

@FcPortoFan1999 Jak widać potrafił wygrywać nawet z Djoko. Tylko, że tenis to w dużej mierze głowa, a ta od jakiegoś czasu nie dojeżdża u Tsitsipasa. Ale on jest w miarę młody, może się jeszcze ogarnie xd

0

@FcPortoFan1999 Ale w tych sezonach, w których wygrywał z Djoko z pewnością należał.

0

@FcPortoFan1999 Nie można tego nazwać rysą. Porażki się po prostu zdarzają. A Tsitsipas od kilku lat to jednak jest top 10. Djokovic przegrywał ze znacznie słabszymi rywalami, chociażby w tym roku.

0

@FcPortoFan1999 Najważniejsze, że te naprawdę liczące się mecze Djoko wygrał xd (przede wszystkim RG)

0

@Popitek12 Kilka lat temu te porażki. Od dawna Tsitsipas dostaje lanie od Djokovica.

23

@Hosh Za jakiś czas, wszystkie liczące się państwa, będą z powrotem robić interesy z Putinem (oficjalnie, bo nieoficjalnie to wciąż robią) Kanclerz Niemiec już zaciera rączki.

2

@pt9 Właśnie, tak marzył o grze dla Barcy, że gdyby Bartomeu nie poleciał z walizką pieniędzy, to dzisiaj De Jong grałby w PSG.

2

@DLFCB Napisał do Ciebie jeden z większych hipokrytów na stronie. Zarzuca ci bycie ruską onucą, bo miałeś czelność skrytykować Izrael (ciekawa logika swoją drogą) Szkoda, że dziadzio z Ameryki nie może pojąć, że działania Izraela wobec cywilów, nie różnią się niczym, od tego co robią Rosjanie na Ukrainie.

0

@MesQueUnClub_87 Serial oparty na książce Mroza. Może to jest jakieś wytłumaczenie xd Bo u niego w książkach fabuła rzadko ma sens. @bartekvisca

0

@FcPortoFan1999 Każdy szlem ma taką samą wartość, ale jak widać nie wszyscy to rozumieją. Chyba, że coś się zmieniło i Wimbledon z RG liczy się x2

0

@FcPortoFan1999 Najwyraźniej niektórzy czują silną potrzebę, umniejszania głównym rywalom Alcaraza.

0

@barcelonaLM Każdy Ci powie, że wygranie szlema jest marzeniem. Ewentualnie wspomni o Wimbeldonie. W żaden sposób, to jednak nie pokazuje, że te szlemy są ważniejsze. Z tego co wiem, to każdy liczy się tak samo.

0

@FcPortoFan1999 Niczym, typowa odklejka fana Alcaraza :)

1

@mekston Inne aspekty - subiektywna ocena
Liczba trofeów - fakty
Niech każdy sobie wybierze. Patrząc na komentarze w świecie tenisa (zawodników, trenerów czy byłych graczy) wybrali odpowiednio :)

1

@mekston Tylko, że te inne aspekty, to jest subiektywna ocena.

3

@Comentateiro Może go po prostu denerwuje, że ktoś bardziej przejmuje się agresywnymi migrantami, którzy atakują granicę, niż strażnikami, którzy są narażeni na te ataki.

16

@Comentateiro Granicę można przekraczać w sposób legalny. W przypadku prób nielegalnych pilnowanie granicy jest ważniejsze, niż ludzie, którzy próbują ją przekroczyć. Zresztą w ten sposób Białoruś i Rosja prowadzą wojnę hybrydową z Polską i Europą.

1

@mekston Uważasz, że Djokovic jest GOATem patrząc na liczby, ale jednocześnie próbujesz mu umniejszać i podkreślasz, że suche liczby nie są najważniejsze. Tym samym próbujesz prowadzić narrację, że Federer czy Nadal> Djokovic wymyślając kolejne rzeczy na plus na tej dwójki. Podczas gdy te najważniejsze są na plus dla Djokovica. Federer mógł być najpiękniej grającym zawodnikiem, Nadal dominatorem na RG, ale w całokształcie ustępują Serbowi osiągnięciami. A w sporcie indywidualnym to jest najważniejsze. I jak widać, to jest dla niektórych, trudne do pojęcia ;)

1

@mekston Prawie tak samo przeżywam, jak fani Nadala i Federera po wygraniu największej ilości szlemów i IO przez Serba. Na szczęście nie muszę robić fikołków i szukać argumentów, które przemawiają za Djoko jako GOATem. Natomiast fani tacy jak Ty muszą się nagimnastykować, żeby im wyszło, że Nadal i Federer > Djokovic. Proponuję zakończyć tę debatę i życzę Ci dobrej nocy.

1

@mekston Djokovic pokazał takiego skilla, który pozwolił mu na wygranie największej liczby szlemów, turniejów ATP 1000, ATP Finals, spędzenia najwięcej tygodni jako numer 1 rankingu i h2h na plus z Federerem i Nadalem. Także troszkę tych fikołków musisz porobić. Ale tak jak Ci napisałem, daj sobie spokój na dzisiaj, bo jeszcze sobie krzywdę zrobisz. Dobranoc ;)

1

@mekston :) no nic, mogę się tylko uśmiechnąć, wiedząc że Djokovic jest GOATem tenisa, co ostatecznie udowodnił 4 sierpnia 2024r. Sporo gimnastyki dzisiaj z twojej strony, także proponuję zakończyć dyskusję, bo jednak aż tak duży wysiłek fizyczny nie jest wskazany.

1

@mekston Piękne fikołki robisz. Napisałem o trawie i Djokovicu, bo ty w taki sam sposób próbujesz pokazać, że Federer był na hardzie lepszy. Tak, jak napisałem 24>22>20 do tego Djokovic złoto IO i debata dla neutralnych fanów tenisa skończona :) Natomiast fani Fedala od lat żyją w swoim świecie.

0

@mekston Piękne czepianie się jednego użytkownika. A przecież On właściwie ma takie samo podejście jak Wy. Z tym, że pobicie rekordu Djokovica to kwestia ewentualnej przyszłości, a pobicie rekordów Federera i Nadala to fakt. Wy nie potraficie się z tym pogodzić pisząc, że nie tylko suche liczby się liczą. On natomiast pisał o tym, że pobicie rekordu Djoko nie będzie miało aż takiego znaczenia, bo nie będzie takiej rywalizacji jak wielka trójka (prawdopodobnie tak, ale przecież nie wiadomo tego na 100%). Czyli zawsze jakieś ,,ale".

,,Fani Federera mogą spokojnie uważać, że to był najlepszy zawodnik grający na trawie i hardzie i jest to uzasadnialne." - to tak samo jak fani Djokovica. I tak, nawet na trawie. Trzy wygrane finały Wimbledonu z Federerem bardzo sprzyjają tej tezie.

1

@FcPortoFan1999 O widzisz, masz mieć pretensje do fanów Serba, bo w sporcie indywidualnym, mają oni czelność patrzeć na indywidualne statystyki xD

1

@mekston Wyrównany, a i tak Djokovic wygrał wszystkiego więcej :) Wam pozostaje argument, że nie można patrzeć tylko na suche liczby xd To sport indywidualny, więc jak najbardziej można. A nawet trzeba. 24>22>20 zamyka dyskusję w kwestii GOATa tenisa. Federerowi na pocieszenie zostaje tytuł najładniej grającego zawodnika, a Nadalowi dominatora na mączce.

1

@FcPortoFan1999 Cieszy mnie, że obstawiłeś Sinnera jako zwycięzcę. Jest nadzieja dla Fritza! xd

1

@FcPortoFan1999 To już ,,pretensje" do fanów Nadala i Federera. To oni nie potrafią pogodzić się z tym, że Djokovic jest GOATem :)

1

@mekston Kilku takich na tej stronie. Powinieneś ich kojarzyć, bo lubicie się oznaczać w postach dotyczących tenisa.

1

@mekston 24>22 to też fakty, a mimo tego, próbujecie z nimi dyskutować i je zakłamywać :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?