0

@Comentateiro W Polsce i tak to wszystko przebiega wolniej, niż na zachodzie, więc być może, nie będzie to już naszym zmartwieniem, a następnych polskich pokoleń. Pokoleń, które pewnie będą stanowiły mniejszość Europejczyków w Europie. Tak jak napisałeś, sami oddajemy europejską tożsamość, a dodatkowo politycy chętnie w tym pomagają, prowadząc taką, a nie inną politykę migracyjną. Czy da się temu zapobiec? Obawiam się, że niestety jest już na to za późno.

3

@Comentateiro *miałeś na myśli chyba Wołyń, a nie Katyń.

12

@Comentateiro Nie zadomowiła się tutaj, bo mamy katolicyzm. Jeśli on upadnie (według Ciebie na szczęście), to przyjdzie inna religia. A patrząc na to, co dzieje się w Europie prawdopodobnie będzie to Islam. Co jest bardzo złą wiadomością, o czym właściwie sam napisałeś.

7

@Comentateiro Rozumiem, że jesteś konsekwentny i ,,organizacje" innych religii też Cię irytują? Na przykład tej, która poprzez, jak to nazwałeś zabobony, zachęca wierzących do walki z niewierzącymi, czego skutkiem są np zamachy terrorystyczne.

36

@Comentateiro Z czym znowu masz problem? Jak ktoś chce, to niech sobie nazywa to odpustem. Niesamowite, że jedno słowo kojarzące się z Kościołem potrafi Cię tak odpalić :)

2

@Arden MATS wrzucił posta. W ogóle bardzo mało reakcji ze strony drużyny w socjal mediach w porównaniu do odejścia Roberto. Tam to prawie każdy, wrzucił jakiegoś posta albo coś na stories w IG.

1

@Tomason Niemożliwe, nie w tej Ameryce, która tak szczyci się demokracją i wolnością xd

0

@juarez W 2016 też śmierdziało wałkiem i służby rosyjskie były podejrzane o ingerencję w wybory. Nawet nie wiem, czy któryś z wysoko postawionych urzędników tego nie potwierdził.

0

@Tomason Jest duży podział na stany demokratów i republikanów. Plus dodatkowo kilka ,,swing states" jak napisałeś. Obecnie nie do pomyślenia jest, żeby jakikolwiek kandydat zanotował taki wynik jak np Reagan w 1984. Zbyt duży podział panuje i raczej nic nie zapowiada, żeby to się zmieniło.

0

@juarez Skąd ta zdecydowana większość Amerykanów? Skoro Trump nie miał jej nawet w 2016 roku przeciwko Clintonowej? Ostatni Republikanin, który miał więcej głosów zwykłych obywateli, to Reagan (na pewno) albo Bush senior (nie jestem pewien).

0

@juarez Trump ma tak mocny negatywny elektorat, że zwycięstwo Kamali jest jak najbardziej możliwe. Ludzie będą głosować przeciwko Donaldowi. Przecież on nawet z Clinton (której daleko do bycia lubianą) przegrał w ilości głosów powszechnych. Oczywiście w USA nie ma to większego znaczenia, ale jednak pokazuje popularność kandydata.

0

@Encore @barcelonaLM Czyli Alcaraz kończy tegoroczny występ na ćwierćfinale xd

3

@barcelonaLM ,,The best HC player in the world when he wants to be" - kogoś grubo poniosło xd. Chyba, że Nadal ma tak jak Real, że gdyby tylko chciał, to wygrywałby wszystko.

0

@FcPortoFan1999 W artykule 5 jest mowa o pomocy w przypadku ataku na państwo członkowskie, ale o pomocy jaką każde państwo uzna za słuszne. Czyli np wysłanie czołgów dla niektórych może wystarczyć. Nie ma gwarancji, że ktoś przyśle swoje wojska.

0

@MesQueUnClub96 Będzie na YouTube?

0

@mkord To by wyjaśniało dlaczego nigdy nie łapią naprawdę znaczących tenisistów, tylko jakiś co najwyżej średnich zawodników xd

1

@MesQueUnClub96 Tak jest od zawsze. Tenis to duży biznes i ci którzy tym rządzą, nie pozwolą zrobić krzywdy znaczącym zawodnikom. A Sinner to nowa twarz tenisa, która do spółki z Alcarazem ma przejąć schedę po BIG 3.

0

@FcPortoFan1999 Widok Djokovica w szlafroku, to coś dla Dodiego xd

0

@pt9 Lady Pank ma świetne utwory. Zobacz sobie, jak w dawnych latach śpiewali na żywo. Perfect też ma kilka klasyków. Na pewno nie jest to muzyka dla ,,nawalonych Januszy".

0

@koziar Na pustaka i z karnego, to się nie liczy xD

0

@Encore Przepraszał na konferencjach prasowych. Jednocześnie podkreślał, że to jego sposób na rozładowanie emocji i nie może obiecać, że to się nigdy więcej nie powtórzy.

2

@ferdas_rawa @JarekS
Dodatkowo Niemcy ograniczają pomoc dla Ukrainy, co też może świadczyć o tym, że to jednak Ukraińcy stali za wysadzeniem. Wydaje mi się , że to nie przypadek, że akurat teraz takie informacje wychodzą. Albo po prostu chcą kończyć wojnę, bo nie mogą doczekać się legalnej współpracy z Rosją xd
https://wiadomosci.wp.pl/koniec-niemieckiej-pomocy-dla-ukrainy-niepokojace-doniesienia-7061079747484448a

0

@Cadafaz To z poniedziałku, po powitaniu wszystkich serbskich medalistów w Belgradzie xd

3

@MesQueUnClub96 Alcaraz to nowy pupilek mediów, więc wiadomo, że takie zachowanie będzie lekceważone.

0

@FabianekMrozek Czyli premier jest za likwidacją 800+? Elegancko w takim razie.

0

@Comentateiro Skoro większość społeczeństwa przychyla się do takiego punktu widzenia, to wśród nich mogli być też ludzie, którzy o tym decydują.

0

@Comentateiro A może sami uznali, że taką ustawę należy uchwalić?

0

@Comentateiro Wychodzi na to, że obecna władza, też nie legitymuje się głębszą refleksją skoro uchwaliła taką ustawę ;) A prawicowców, to chyba tam jak na lekarstwo.

3

@tristan87 Mogła rowerem pojechać albo spacer sobie zrobić. Dla zdrowia byłoby to dobre i przy okazji dla środowiska. Bo to chyba jedna z tych celebrytek, które bardzo się martwią o naszą planetę.

0

@agaFCB Alcaraz wygrał tamten mecz, w którym płakałaś o udawaną kontuzję Sinnera, a Ty dalej przeżywasz. Przy każdym bólu Włocha, doszukujesz się udawania z jego strony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?