Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Świetna obrona, co nie zmienia faktu, że smecze Djokovica to jeden wielki żart xd
0
@mekston Może chce wziąć przykład z Igi xd Zobaczymy czy Djoko utrzyma serwis.
6
@FcPortoFan1999 @mekston Trump oprócz atakowania i ,,darcia mordy" podczas debaty, niewiele ma do zaoferowania. Może to być szansa dla demokratów.
0
@mekston Wątpię, żeby oddał drugi raz podanie. Raczej trzeci set przed nami.
0
@MesQueUnClub96 Najpierw musi się dzisiaj ogarnąć.
0
@FcPortoFan1999 To niech jeszcze drugiego odda xd
0
@FcPortoFan1999 Szkoda, że Djoko stracił drugi raz podanie i to właściwie tylko po swoich błędach.
0
@Encore Seta czy meczu?
0
@Cvzx XD Prowadzi 1:0 w setach i miał dwie szanse na powrotne przełamanie. Specjalnie akurat wtedy zaczął udawać xd
1
@MesQueUnClub96 W tym roku było blisko wpadki na RG.
0
@MesQueUnClub96 Ciekawe czy jak Iga wygra, to też będą sugerować, że wleciała szpryca. Nie wiem, choć się domyślam xd
8
@tbas Mocno nie trafiłeś, bo akurat komentarze o Powstaniu Warszawskim są na tej stronie co roku. I to w dużych ilościach.
0
@Encore A do tego czasu bez gry? Czy jakieś pojedyncze turnieje?
0
@RosjaninBut Polska jak zawsze blado wypada na tle Europy.
0
@Yamal_Williams To tak jak z pewnym użytkownikiem o imieniu na ,,M", którego tutaj napisać nie można. Wszyscy wiedzą, że to on, ale komentarze o tym są usuwane. Więc prawdopodobnie używasz VPN, tworząc kolejne konta i pisząc dokładnie w takim samym stylu, jak pewien użytkownik z Kielc :) Słyszałem, że to ładne miasto. Nie miałem okazji jeszcze go zwiedzić, ale może kiedyś się uda. Jakie atrakcje/zabytki polecasz?
0
@Yamal_Williams Inni użytkownicy już Cię w komentarzach wyjaśnili. Zresztą Ty swoim, też się podłożyłeś ;)
0
@Yamal_Williams To co jeszcze robisz na tej stronie? xd
2
@Yamal_Williams ale multikonta powinny dostawać bany ;)
0
@barcelonaLM Musetti na mączce jest zawsze trudnym rywalem dla Djokovica, więc o jakim wyłożeniu piszesz?
1
@MesQueUnClub96 Djokovic chyba wygrał z Nadalem, na każdym ważnym turnieju na mączce (Monte Carlo, Madryt, Rzym, RG?)
1
@Pawlak1992 Oglądałem ostatnio ten odcinek na YouTube, na kanale ,,Oglądamy". Co tam jeden chłopak przeżywał, że ,,jak tak można" to jego xD
17
@Aragorn33 Najbardziej humanitarna armia świata.
1
@PatrykBarca Nadal jest tylko rok starszy od Djokovica, a ich rywalizacja trwa prawie 20 lat. Oczywiście, że grali ze sobą, kiedy obaj byli w prime.
1
@AndresCuccittini Nadal jest tylko rok starszy od Djoko.
0
@mekston Szczerze mówiąc, ja obecnie nie widzę Djokovica, który będzie w stanie wygrać ze Zverevem czy Alcarazem na mączce. Z Tsitsipasem też mogą być ciężary. A wiesz może, czy będzie gdzieś powtórka meczu Djokovica z Nadalem?
0
@mekston To już nie jego wina. Po 1/4, kiedy zacznie się gra na poważnie, będzie miał zdecydowanie trudniejszych. Oczywiście o ile nie zdarzy się niespodzianka, a o to łatwiej gdy gra się do dwóch wygranych setów. Pewnie powiesz, że nie ma na to szans, ale pamiętaj z kim Djokovic przegrywał w tym sezonie.
0
@mekston Przecież Djokovic dostał trudną drabinkę na IO. Sam o tym pisałeś przed turniejem. @agaFCB
1
@MesQueUnClub96 Nikt, dosłownie nikt, nie liczy pojedynków singlowych i deblowych razem, oprócz fanów Nadala na La Rambli xD oj boli, że Djoko ma pozytywny bilans z Hiszpanem.
7
@Comentateiro Jakiś korespondent z Paryża, pracujący tam, przedstawił wyniki sondażu, w którym ceremonia otwarcia nie spodobała się 85% Francuzów, a podobała 5%.
Źródło: no mówię ci stary
0
@adamek20151 Tak, bo Djokovic nie jest w najwyższej formie od dłuższego czasu. Do tego dochodzi ulubiony kort Nadala, warunki atmosferyczne, które powinny mu bardziej pasować i pewnie będzie mocno zmotywowany.