0

@mekston Ciągle jest szansa na trzy sety xd

0

@mekston Wjechała kontuzja, ale wcale dobrze się nie prezentował. Strata seta w pierwszej rundzie, później bardzo długie pojedynki w 3 i 4 rundzie. Miałby szansę z Rudem, ale myślę, że później fizycznie by nie wytrzymał. I to jest właśnie ta różnica o której pisałem. Nie ma się co oszukiwać. Djokovic w wieku 37 lat musi liczyć na łatwych przeciwników w początkowych rundach, żeby później wytrzymać fizycznie pojedynki z Alcarazem czy Sinnerem.

0

@mekston Jeszcze co do drabinek, to mam wrażenie, że ciągle patrzysz na losowania Djokovica przez pryzmat jego prime. A on ma 37 lat, widać że fizycznie zaczyna się już powolny spadek i drabinka, którą jeszcze w poprzednim roku robił na luzie, dzisiaj okazuje się problematyczna. Najlepszy przykład RG.

0

@mekston A kto pisał o rozkładaniu nóg, oprócz Dodiego, którego komentarzy nie można brać na serio? A co do łatwej drabinki, to niewielu jest graczy, którzy potrafią grać na trawie. Logiczne więc, że dla 7 krotnego zwycięzcy Wimbledonu większość będzie ,,łatwymi" przeciwnikami.

0

@mekston Nie na trawie, bo grają pierwszy raz xd Do tego Musetti ma bardzo udany turniej, ale wiadomo, że o tym nie napiszesz, bo umniejszanie Djokovicowi jest u Ciebie na porządku dziennym.

1

@mekston Czepiasz się płaczu ,,ambasady serbskiej" o rozkładanie nóg przez rywali Alcaraza, a sam płaczesz w każdym komentarzu o łatwą drabinkę dla Djokovica.

0

@Encore Jeżeli musiałbym wybrać to Sinner.

1

@Encore Kibicuje tylko Djokovicowi, a co za tym idzie zawsze liczę, że jego najwięksi rywale będą przegrywać. Dokładnie tak samo jak wy chcecie, żeby Djokovic przegrywał.

0

@mekston Na pewno. Przecież Musetti wcale nie miał zaciętych meczów z Djokovicem. Niesamowite jest, to wasze umniejszanie Serbowi.

1

@Bocheno1 Dziękuję, to zaszczyt być w ambasadzie Djokovica - GOATa tenisa ;)

0

@mekston Jest faworytem, ale oni też czasami przegrywają.

1

@Bocheno1 Przecież Alcaraz był faworytem, więc żadnego zaskoczenia, że wygrał.

1

@mekston Ile wygrał Djokovic z Musettim? Bo ja mam jakieś opóźnienie i u mnie mecz się dopiero zaczął.

1

@barcelonaLM To pokazuje, że jak najbardziej przy ewentualnym wygraniu Wimbledonu po raz 8, można go postawić na równi z Federerem.

2

@barcelonaLM Djokovic trzy razy pokonał Federera w finale Wimbledonu.

1

@TheNekro94 Jedyne logiczne wytłumaczenie. Chociaż wykształcenie, już dzisiaj nie robi większego wrażenia. Zwłaszcza u sportowców, gdzie i tak dużo ludzi ma przekonanie, że byli inaczej traktowani, niż zwykli studenci. Jeśli ta afera jest prawdziwa, to duża wpadka PR, nie pierwsza zresztą. A za takie coś, to chyba jest paragraf?

2

@Katalończyk 99 Tym bardziej dziwna sprawa. Albo to fejk, albo temu magistrowi, też trzeba się przyjrzeć xd

7

@Kondziubarca Jeśli to prawda, to nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby kupić sobie dyplom, który i tak do niczego mu się nie przyda xd

0

@barcelonaLM Na Wimbledonie dwa mecze z top 5, a nie na wszystkich szlemach. Sprawdź sobie z kim grał wcześniejsze wimbledony, które wygrywał.

0

@draxidox



Dodatkowo pomylił Kamale z Trumpem xD

1

@Maurolkit Panie, on przecież z frontu jeździ na każde spotkanie xd

0

@Barcasub Na dwa fronty lecą xd

0

@BorzyKrzys Dlaczego? Bo trzyma kobietę za rękę? xd

5

@mekston 5 miejsce dla Leo, to było jakieś kompletne nieporozumienie.

1

@MesQueUnClub96 Jak Ty będziesz świętował, to niewątpliwie ważne wydarzenie w życiu Djokovica?

0

@Encore *chyba, że chodzi o Djokovica, to wtedy potężny płacz, że ma ciągle łatwe drabinki ;)

0

@Baros1990 A co z medicalami, gdy Serb wygrywa? Też specjalnie je bierze? A odstawienie glutenu, to nie jedyne kwestie, które zmienił Djokovic w swoich przygotowaniach. To raczej media tylko na to zwracają uwagę i powstała narracja, że Djoko ma świetną kondycję, bo zmienił dietę.

1

@TaleOfUs Co za zaszczyt. Podziękowałbym ci z imienia, ale można bana wyłapać, a tego nie jesteś wart. Płacz dalej o skończonego Novaka. Będzie bardziej bolało, jak wygra kolejne trofea :)

0

@TaleOfUs Alcaraz musi przez wiele lat wygrywać, żeby Dodi dorównał twoim płaczom o Djokovica ;)

0

@Baros1990 Bardziej jak cudowne powroty Nadala ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?