Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
@tbas Specjalnie dał sobie w ucho strzelić? Wiedząc, że kilka centymetrów różnicy sprawi, że zostanie zabity?
0
@Aragorn33 Chcieć to sobie możesz, a realia są jakie są. Dlaczego by tego nie zobaczyć?
2
@tbas Jeżeli jest nagłówek ,,atak na prezydenta" i tylko tyle, to niekoniecznie musi się to ludziom kojarzyć ze strzałami.
1
@Awtameok_Klana Zamachowca Reagana nie zabili. Chłop niedawno wyszedł z więzienia.
4
@tbas Oczywiście, że się różni w odbiorze. Zamach kojarzy się z czymś poważnym jak np strzelanie. A atakiem na prezydenta było np rzucanie butem w Busha.
0
@Aragorn33 A dlaczego nie? Przecież wiadomo, że jesteśmy pieskami na smyczy USA. I żeby nie było dotyczy, to każdej partii. Chyba nie wierzysz w to, że rozmowy za kulisami są pełne szacunku i kultury? I gdyby taki tweet wstawił np Kaczyński (chociaż nie wstawi z wiadomych powodów xd), to też chciałbym to zobaczyć. Piszę o tym, bo chyba zrozumiałeś mój komentarz, jako atak na Sikorskiego.
0
@Aragorn33 Ale zasugerował tym tweetem, że to USA było odpowiedzialne za sabotaż. A to na pewno się im nie spodobało.
0
@Aragorn33 Chciałbym zobaczyć ustawianie Sikorskiego do pionu przez USA, po tym tweecie xD
0
@mekston Nie będę jednak zdziwiony, jeżeli ,,coś" ugra na IO.
0
@FcPortoFan1999 Ej, przecież wygrał ATP 500 w Barcelonie. Możesz być dumny ze swojego jeźdźca apokalipsy xd A tak całkiem na serio, to masz rację. Norweg to nie jest gracz, który jest w stanie wygrać wielkie trofea. Jest za grzeczny i zbyt pokorny.
0
@mekston Jeżeli dojdzie do tego pojedynku, to jeszcze podyskutujemy :) Zobaczymy jak Nadal będzie grał, ale myślę, że będzie coraz lepiej. Na pewno mecz ze Zverevem jest dobrym prognostykiem przed IO. Zwłaszcza, że gra się do dwóch wygranych setów.
A jeszcze co do Rune, to na pewno ma chłopak papiery na wielkie granie. Ale nic z tego nie będzie, dopóki nie ogarnie głowy, swojego sztabu i przede wszystkim matki.
0
@FcPortoFan1999 Jeżeli IO byłyby do trzech wygranych setów, to Ruud byłby bez szans z najlepszymi. Ale do dwóch setów, wszystko się może zdarzyć.
0
@mekston A Ruud jest w formie? Chyba tak średnio. Tu może być taki sam przykład jak z Rune. W normalnej formie byłby dużym zagrożeniem dla Djokovica, ale skończyło się na łatwej wygranej Serba. I z Norwegiem może być podobnie w meczu z Nadalem.
0
@FcPortoFan1999 Myślisz, że się nie ogarnie na mączce? Jemu akurat gra do dwóch setów powinna pomóc. Ze słabszymi sobie poradzi, a i w meczach z lepszymi może sprawiać niespodziankę.
0
@mekston Jedynie Ruud, ale on się może psychicznie przed meczem spalić." to za bardzo obiektywne to też nie jest ;) - to nie jest opinia tylko fakty. Ile było takich meczów z wielkimi nazwiskami, w których Ruud po prostu nie dojechał?
0
@FcPortoFan1999 Wiadomo, że Ruud na trawie nie potrafi grać, ale są jeszcze IO na mączce i tam może powalczyć. Zwłaszcza do dwóch wygranych setów ma szansę coś ugrać.
0
@mekston
Pisałem, że Djokovic może mieć z Ruudem ciężki mecz, bo było wiadomo, że ma kontuzję. Norweg może być wyzwaniem dla Nadala, o ile nie spali się psychicznie przed meczem. Ruud nie potrafi grać ważnych pojedynków i to nie podlega dyskusji.
A co do Rublova, to wiadomo, że on nie jest specjalistą od mączki i kilka wygranych turniejów tego nie zmieni. Warto też zobaczyć w jakich okolicznościach wygrywał z Djokovicem.
Ci rywale w początkowych rundach Nadala, wcale nie byliby trudniejsi dla Djokovica na Wimbeldonie, od tych których miał.
0
@mekston R1 - Borg
R2 - Norrie/Kovalik
QF - Navone/Nagal
To są trudni rywale na mączce dla Nadala, który potrafił postawić się Zverevowi? Bez przesady. Do tego Rublov, który na mączce grać nie potrafi. Jedynie Ruud, ale on się może psychicznie przed meczem spalić.
0
@mekston Chyba do przebicia Dodiego, bo to głównie on komentuje mecze Alcaraza. Poproszę o oznaczenie, jak znowu będziesz wspomniał o łatwej drabince Djokovica. Czyli pewnie przed meczem, a może i dzisiaj dasz radę ;)
0
@mekston Niesamowity jesteś xd
0
@takisobiektos Z Fritzem i jego serwisem na trawie, Djokovic też musiałby się spiąć, żeby wygrać.
2
@partymaker Nadala i Federera nazywasz leszczami? Wiadomo, że są słabsi od Djoko, ale bez przesady.
0
@barcelonaLM Jeszcze nie jesteśmy na takim poziomie jak wy. Musimy zacząć się oznaczać i słodzić sobie w komentarzach.
2
@takisobiektos Wystarczy napisać prześmiewczy komentarz i już cała ambasada Alcaraza odpalona xD
1
@Sysia11 I jeszcze nie lubią Djoko przez to, że wygrał więcej szlemów od Federera i Nadala.
0
@Wittgenstein Nie ma na to szans. Myślę, że sam Messi nie chciałby takiej złotej piłki.
0
@mekston Była szansa na Hurkacza i Fritza i to na pewno byłyby trudniejsze mecze. Wiem, że Djoko ma z nimi perfekcyjne bilanse, ale to są właśnie serwboty, z którymi nigdy łatwo na trawie się nie gra.
0
@mekston Ciągle jest szansa na trzy sety xd
0
@mekston Wjechała kontuzja, ale wcale dobrze się nie prezentował. Strata seta w pierwszej rundzie, później bardzo długie pojedynki w 3 i 4 rundzie. Miałby szansę z Rudem, ale myślę, że później fizycznie by nie wytrzymał. I to jest właśnie ta różnica o której pisałem. Nie ma się co oszukiwać. Djokovic w wieku 37 lat musi liczyć na łatwych przeciwników w początkowych rundach, żeby później wytrzymać fizycznie pojedynki z Alcarazem czy Sinnerem.
0
@mekston Jeszcze co do drabinek, to mam wrażenie, że ciągle patrzysz na losowania Djokovica przez pryzmat jego prime. A on ma 37 lat, widać że fizycznie zaczyna się już powolny spadek i drabinka, którą jeszcze w poprzednim roku robił na luzie, dzisiaj okazuje się problematyczna. Najlepszy przykład RG.