Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Lucerfi Jedno z największych kłamstw, to mówienie o obiektywnych mediach xd
16
@Lucerfi Nie wiedzą tego, bo w mediach mówili, że tylko skrajna prawica jest prorosyjska.
0
@VladaladaMuru Ale wiesz, że problem jest w tym, że oni nie chcą się asymilować? I zwrócenie na to uwagi, nie czyni kogoś rasistą ;)
1
@Aragorn33 To raczej dobrze, że chciała zablokować wysyłanie francuskich żołnierzy i instruktorów na Ukrainę.
9
@barcelonaLM Oby ich Hiszpania w półfinale porobiła xd
0
@Kgorecki2500 @tomek8756 Trzeba patrzeć, co ten wynik wyborów oznacza dla Polski, a nie przejmować się Francuzami. Oni nami się nie przejmują xd
0
@mekston Jest jednym z faworytów, bo mało kto potrafi grać na trawie. Ale w trakcie długiego meczu, wiele może się wydarzyć i nie wiadomo jak zareaguje kolano przy intensywnych wymianach.
0
@mekston A Djoko od stycznia z formą nie dojeżdża. Zapominasz też, że jest po operacji i w sumie nie wiadomo, czy jest gotowy na długie wymiany i wysoką intensywność, a z Rune na pewno można się tego spodziewać.
0
@barcelonaLM Inni gracze nie chodzą do toalety? Dodatkowo wtedy była przerwa, bo zamykali dach. Nieźle Djokovic wam siadł na psychikę xD
0
@mekston Trzeba mieć formę, ale Djoko też jej nie ma. Myślę, że będzie to zacięty mecz, z lekkim wskazaniem na Djokovica.
0
@mekston Można, ale Popyrin to na pewno nie był najłatwiejszy przeciwnik.
0
@mekston Ale ma dobry serwis, co dzisiaj pokazał. I to sprawiło, że wcale nie był to łatwy mecz dla Djokovica. W AO też grali i był w stanie urwać Djoko seta, więc spodziewałem się, że to nie będzie spacerek dla Nole.
0
@mekston Forma Rune nie ma aż tak dużego znaczenia, bo jego styl Djokovicowi nie leży. Każdy mecz z Duńczykiem był trudny dla Serba. Nawet gdy Djoko był w dobrej formie. A co dopiero teraz.
0
@mekston Popyrin to wcale nie bardzo łatwy zawodnik na trzecią rundę. Rune jako następny przeciwnik tym bardziej.
0
@mekston A Serb jaką ma formę? Po operacji kolana, w słabej dyspozycji od dłuższego czasu, dzisiaj też męczy się z Popyrinem. Dodatkowo Rune mu nie leży. Jeśli dojdzie do tego pojedynku, to Djokovic wcale zdecydowanym faworytem nie będzie.
0
@barcelonaLM Poszedł do kibla z ręcznikiem. Dyskwalifikacja z miejsca powinna być!
0
@Cvzx Pięknie was bolą te medicale Djokovica. A wyłapaliście, że nie zawsze po nich wraca do meczu i wygrywa? ;)
0
@TaleOfUs Kto to jest Novaczuk?
0
@JarekS Oczywiście, że są i premier potwierdza to swoją polityką xD
0
@takisobiektos Skończ pieprzyć te głupoty.
1
@budel17 To tylko jedna użytkowniczka tak przeżywa, bo chyba naprawdę wierzy w to, że jej narzekanie w komentarzach pomaga Alcarazowi xD
0
@Bernard777 Ten z lewej, a ten z prawej, to król Karol xd
1
@Kgorecki2500 Tam to co chwilę zmieniają premierów.
18
@Safrani ,,by zagłosować na właściwą stronę" - dla niego ta strona jest właściwa, dla innych druga. No cóż demokracja. Może warto, żeby Mbappe zastanowił się skąd takie katastrofalne wyniki w pierwszej turze. Ale zawsze w polityce lepiej atakować innych, niż poprawić coś u siebie.
0
@against_modern_football To raczej był żart, zwłaszcza patrząc na pierwsze zdanie.
3
@Firestone Nie będę zdziwiony, jeśli znajdzie się przedstawiciel ambasady, który weźmie to na poważnie xd
0
@against_modern_football Ło panie xd kto się tak odkleił i napisał, że Martinez to najlepszy bramkarz XXI wieku?
6
@Firestone Jak ktoś nie jest zaślepiony, to potrafi przyznać, że Argentyna i Leo zagrali bardzo słaby mecz. Pewnie Messiemu cały czas doskwierał uraz i lepiej by było, gdyby wszedł z ławki.
0
@Limaker Chyba lepiej było zacząć z Messim na ławce i wpuścić go, gdyby był potrzebny.
2
@arasz1819 @Kgorecki2500 napisał Ci dlaczego prawdopodobnie nie będzie powrotu Brytyjczyków do UE, a Ty wylatujesz z pisfederacja xd