0

@TaleOfUs Wszystkie kontuzje Djokovica są zmyślone. Specjalnie tak zrobił, żeby fani Federera i Nadala łudzili się, że nie będzie miał więcej szlemów od tej dwójki.

0

@RosjaninBut To chyba średnio dla nas, że zabierają nam ten sprzęt? Bo w sumie nie ma potwierdzenia, że na 100% dostaniemy coś w zamian.

1

@SawneyBean On nie jest głupi. Bardzo dokładnie przygotowuje się do każdej takiej wspinaczki i doskonale wie, jakie konsekwencje mu grożą, w zależności od kraju w którym się znajduje. To nie jest tak, że pojechał sobie na wakacje i akurat zachciało mu się wejść na wieżowiec.

2

@Blantozaur Pełna zgoda. Po wyborach zawsze komentarze, że ci czy tamci przegrali, a tak naprawdę przegrała Polska. Ciekawe czy takie odczucia mają np w USA, gdzie zawsze wybierają między dwiema partiami, tak jak i u nas xd

0

@kigani Nasza Irena też na dopingu biegała?

5

@Comentateiro Świetnie, że zauważasz to u wyborczych przeciwników. Zostało jeszcze uświadomienie sobie, że tak samo dzieje się u sympatyków bliskiej ci partii i może wyciągniesz wnioski, o których wspomniałeś.

3

@Comentateiro ,,Ci ludzie to makabra. Łżą, manipulują, oszukują." Trafnie o politykach POPiSU.

11

@tristan87 W innych państwach premierzy i prezydenci też tak płaczą na Twitterze? Czy jak zwykle się wyróżniamy? xd

2

@kigani Wszyscy robili interesy z Rosją. Zobacz na taką Francję i Niemcy. Teraz niby wielcy przeciwnicy, ale po cichutku biznes jest robiony.

0

@ElTomas Szkoda, że po raz kolejny (prawdopodobnie) nie nauczymy się na historii innych krajów. Tylko jak zwykle musimy się o tym przekonać na własnej skórze. Mam jednak wrażenie, że aż takiego panoszenia się inżynierów, jak we Francji i Niemczech nie będzie. Polacy raczej nie lubią, gdy ktoś im próbuje rządzić na ich podwórku. A dresy i kibole jeszcze istnieją xd

2

@ElTomas Na pewno nie. Przecież my już wzięliśmy Ukraińców. Wierzę w zapewnienia Pana Premiera xD

5

@barcanawieki Rosja nie zagraża bezpośrednio Francji, a oni mają dosyć polityki ,,otwartych drzwi", więc wynik bez zaskoczeń.

0

@JarekS Nie wiem jak można być tak łatwowiernym i liczyć na to, że Rosji, wystarczy zajęcie kawałka Ukrainy. Zwłaszcza znając nie tak odległą historię. W czasach Hitlera też mieliśmy takich przywódców europejskich. Dawali mu kawałek, po kawałku, a jednak mu nie wystarczyło. Pewnie później wszyscy w szoku byli.

0

@KrychaFCB Z jednej strony tak. Z drugiej strony, jest to partia prorosyjska, a to już raczej nie jest dobra informacja dla nas.

0

@Commando @KrychaFCB Dla nas bardzo dobrze?

0

@JarekS To raczej nie jest dobra wiadomość dla Polski. Macron jako prezydent, będzie miał jakiś wpływ na wysyłanie bądź też nie pomocy dla Ukrainy?

0

@Aragorn33 W takim przypadku, Macron będzie miał jakiś realny wpływ na to, czy pomoc dla Ukrainy będzie kontynuowana czy nie?

0

@Xpert77 Co to oznacza w praktyce?

0

@FcPortoFan1999 Jak PiS nie ogarnie mocnego kandydata, to jest szansa, że Rafałek wygra w 1 turze.

4

@MesQueUnClub96 Piękny wynik Lewicy.

0

@FcPortoFan1999 Możesz mieć rację. Ostatnio było info (znowu z niemieckiej gazety), że w przypadku załamania się frontu, Polska i kraje bałtyckie nie będą czekać, aż Rosja podejdzie na zachód Ukrainy, tylko wyślą swoje wojska.

0

@FcPortoFan1999 Chodzi o instruktorów, którzy mieliby przeprowadzać szkolenia Ukraińców. O wysłaniu wojsk na front, nie ma mowy. Macron powiedział, że kilka krajów przyjęło ,,zaproszenie" i w najbliższych dniach zostanie to ogłoszone. Polska została też poproszona o to, żeby strzelać do rosyjskich rakiet i dronów, które zostają wystrzelone na zachodnie tereny Ukrainy.

2

@FcPortoFan1999 I dlatego uważam, że to po części też pokazuje charaktery Nadala i Federera. Dopóki Novak był tym trzecim, takim troszkę śmieszkiem, niby rywalizującym z wymienioną dwójką na najwyższym poziomie, ale jednak nie do końca, to te relacje były w miarę ok. A gdy Djoko na serio zaczął aspirować do bycia GOATem, to pojawiło się coraz więcej uszczypliwości, wbijanie szpilek itd

0

Francja zaprosiła USA i kilka krajów europejskich, w tym Polskę, do udziału w misji szkoleniowej dla ukraińskich żołnierzy organizowanej na Ukrainie - ujawniła w niedzielę niemiecka gazeta "Welt am Sonntag".

Sikorski ostatnio mówił, że Polska nie wyśle swoich instruktorów na Ukrainę, ale będzie ich szkoliła w Polsce, bo będzie to bezpieczniejsze i efektywniejsze. Ciekawe czy pod naciskami Macrona zmienił zdanie. @michal26 @FcPortoFan1999 @JarekS

1

@FcPortoFan1999 Od kiedy Djokovic pokonał Nadala w ilości szlemów xd Tam nigdy nie było żadnej przyjaźni. Sam Djokovic o tym ostatnio mówił. Powiedział, że ma szacunek do Federera i Nadala, ale uważa, że na tym poziomie rywalizacji, nie ma miejsca na przyjaźń.

1

@FcPortoFan1999 Nie powiedziałbym, że są przyjaciółmi. Po prostu mają szacunek do swoich osiągnięć.

0

@Encore Ze Zverevem też raczej się lubią.

0

@MesQueUnClub96 Zdecydowanie potrzebujemy Novaka, który jeszcze wygra szlem/kilka szlemów :)

0

@Mario96w To raczej pytanie retoryczne. Wiadomo, że byłoby jeszcze większe poruszenie, niż w przypadku fanów Zvereva, bo jest ich tutaj więcej.

0

@Mario96w Odwrócmy sytuację. Fani Alcaraza przyjęliby to na spokojnie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?