Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RosjaninBut Dlaczego Kosiniak - Kamysz jest nazywany ,,tygryskiem"?
1
@cules100pro Pewnie na zamówienie też zmarł, żeby jeszcze bardziej podkręcić sytuację. Naprawdę trudno powiedzieć, co niektórzy mają w głowie pisząc takie teksty.
3
@aleksandrowielki Wydadzą oświadczenie, że bardzo im przykro i zapewnią, że rodzina żołnierza jest pod opieką psychologa. Oby jednak facet przeżył.
0
@bari_94 Ale ta sytuacja ze strzałami, to podobno miała miejsce w marcu albo kwietniu. Dlaczego dopiero teraz zrobiła się z tego afera?
3
@mekston Czyli ten drugi xd A kolega z Wrocławia dał sobie na razie spokój czy dalej śmiga na La Rambli?
1
@Aferzysta Czy takie rzeczy dzieją się również w stolicy Dolnego Śląska?
1
@Lionel_Messi10 Messi jest z całą kadrą na zgrupowaniu czy dojeżdża z domu? xd
0
@FcPortoFan1999 Oby wystąpił, bo na trawie mało który tenisista potrafi grać, więc nawet bez rewelacyjnej formy miałby szansę na szlema.
0
@mekston Ale żeby ten tie break był, to trzeba utrzymać serwis. A już samo to, jest sporym osiągnięciem przeciwko Djokovicowi.
0
@Encore Z Musettim w 2021r będąc w zdecydowanie lepszej formie też grał 5 setów. Włoch jest mocny na mączce. A wczoraj kontuzja, a mimo tego wyciągnął mecz.
0
@Encore Miał problemy z jaśkami w turniejach do dwóch wygranych setów. Szlemy to jednak co innego.
0
@budel17 I niestety strata numeru jeden. Zobaczymy co z Wimbledon i IO, bo jeśli Djoko rezygnuje z turnieju, to zazwyczaj jest to coś poważnego.
0
@Encore Forma na pewno nie najlepsza, ale bez kontuzji myślę, że dałby radę z Ruudem. Norweg rewelacyjnie wcale na RG nie gra.
0
@zadafcb Jak to? Przecież udawał kontuzję.
0
@Kengo Wszystko przez uraz Djokovica. Zdrowy Novak porobił go 6:1 w pierwszym secie. Oglądałem mecz i Argentyńczyk grał dobrze, ale miał też sporo szczęścia przy kilku zagraniach, a i tak w najważniejszym momencie głowa nie wytrzymała.
0
@Kengo Argentyńczyk nie grał dzisiaj nic nadzwyczajnego. Dodatkowo się podpalił na koniec czwartego seta. I tak, Djokovic odrobiłby z kontuzją stratę, bo jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem. A co do komentarzy innych zawodników z touru, to niektórzy lubią dużo gadać, a Novak woli wygrywać :)
1
@Kengo Ale było 6:1 i w miarę szybko wygrany set. To Djokovic pewnie pomyślał, że uda kontuzję, oddał dwa sety i później dał się przełamać w czwartym. Ale wiadomo, że zrobił to specjalnie, bo wiedział, że na luzie odłamie. Niby na początku piątego seta szybko zdobył breaka, ale coś krótki był ten mecz, więc znowu oddał serwis, żeby trochę pograć. Co to dla 37 latka, kolejny 4,5h mecz. Muszę przyznać, że ma to o wiele więcej sensu, niż gdyby próbował wygrać mecz 3:0 w dwie godziny.
1
@takisobiektos Oby największy ból mieli 9 czerwca xd Ale obiektywnie patrząc, będzie mega trudno wygrać mu ten turniej.
1
@Kengo Nie szło mu po pierwszym secie, który wygrał 6:1? Specjalnie stracił serwis w czwartym secie, żeby podkręcić emocje, bo wiedział że Argentyńczyk się zesra ze strachu i zrobi podwójny błąd serwisowy? Pewnie tak, bo przecież ma 20 kilka lat, a w dalszych rundach samych starych dziadków do ogrania.
1
@Emhyr Powiedz mi po co udawać kontuzję? Żeby rozegrać kolejny 4,5h mecz, mając w perspektywie spotkanie ze Zverevem/Rune i Alcarazem w finale? Czyli zawodnikami, którzy są w stanie zajechać fizycznie nawet wypoczętego Serba?
0
@mekston Djokovic raczej na konferencjach nie chce mówić o urazach/kontuzjach. Pewnie rzuci coś ogólnikowo, ale raczej jakiś szczegółów, nie ma się co spodziewać.
0
@mekston Teraz Djokovic się podpalił i w sumie wszystko jest jeszcze otwarte.
0
@FcPortoFan1999 Zobaczmy jak to się potoczy. Póki co Djoko ma problem, żeby wygrać trwający mecz.
0
@FcPortoFan1999 Szkoda, że Thiem nie wygrał RG. Kilka lat temu, obok Nadala i Djokovica był najlepszy na mączce.
0
@barcelonaLM Ruud to Ruud, ale Djokovic jeśli dzisiaj wygra, będzie miał za sobą dwa ponad 4 godzinne mecze i 37 lat na karku. A Norweg lubi biegać.
0
@FcPortoFan1999 Chyba można wyróżnić tylko Meda, który potrafił wygrać szlema. Ewentualnie Zvereva, bo jednak złoto IO, to też ważne osiągnięcie.
0
@barcelonaLM Czyli Ruud i Zverev po drodze, to nie są dobrzy tenisiści?
0
@FcPortoFan1999 Bierze przykład z Hurkacza, który też lubi się posypać w tie breakach xd
0
@FcPortoFan1999 Zgadzam się. Tylko pytanie czy Djokovic po spędzeniu tylu godzin na korcie, będzie gotowy na mocny wysiłek fizyczny. Bo Ruud lubi biegać.
1
@mekston Właśnie m.in z Ruudem, z którym nigdy wcześniej nie przegrał. Dodatkowo to był mecz na mączce, więc jakieś odniesienie może to być. Chociaż gra do trzech setów, to całkiem inna sprawa. Z drugiej strony, jeśli Djokovic przepchnie dzisiejszy mecz, to może być mu trudno po dwóch tak długich spotkaniach.