Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@adi7adi8 Z Djokovicem ma chyba bilans 7:0. Ale było kilka zaciętych spotkań ze Serbem.
0
@ArterkHD 4,5h meczu, a to dopiero trzecia runda. Może mu później braknąć sił np w półfinale ze Zverevem.
0
@ArterkHD Sam narobił sobie problemów. Na spokojnie mógł prowadzić 2:0 w setach.
0
@MesQueUnClub96 Może i tak, ale uważam, że tak długi pojedynek już w trzeciej rundzie mocno odbije się na Djokovicu.
0
@MesQueUnClub96 Jeżeli wygra ten mecz, to w ewentualnym półfinale ze Zverevem braknie mu sił.
2
@V e B 96 Strzelił w finale Ligi Mistrzów. Naprawdę potraficie się już o wszystko przyczepić.
0
@Adriatique Dobrze, że ma mental zwycięzcy, bo miałby tyle samo szlemów co Hurkacz. A nie czekaj...
0
@Adriatique Wcale nie ma teraz łatwej drabinki. Musetti, Ruud, Zverev. Nie jego wina, że rywale mogą się po drodze wysypać.
0
@barcelonaLM Albo wygrane turnieje mistrzów przez Nadala.
2
@adi7adi8 Czemu wymówka? Takie rzeczy na najwyższym poziomie mają bardzo duże znaczenie.
0
@MesQueUnClub96 Dobrze, że chociaż dach zrobili na głównym stadionie, bo gdyby go nie było, to już całkowicie byłby żart pod względem organizacyjnym.
0
@maroon Jeśli chodzi o pyszałkowatość, to ta sama szkoła co Ronaldo.
0
@maroon Jakby czasami dzisiaj Real przegrał i któryś z zawodników płakał np Vini, to bardzo proszę żebyś pamiętał, że nie można się śmiać.
1
@adi7adi8 Może wieczne krytykowanie Djokovica już im się znudziło :P
0
@HighestInTheRoom Dlaczego z tej wypowiedzi Igi zrobiła się taka afera? Inni tenisiści też zwracają uwagę sędziemu, żeby uspokoił kibiców, bo krzyczą podczas wymian. Chociażby Djokovic wczoraj.
7
@Emhyr Polecam obejrzeć mecz Sharapova vs Azarenka. Tylko dla twardzieli xd
0
@takisobiektos Raczej nie zobaczą, bo tacy kibice to są pojedyncze przypadki, które zdarzają się na każdym turnieju. Reszta potrafi się zachować i wie, że czas na okrzyki jest po zakończeniu wymiany.
0
@Barcasub Nikt im nie zabrania kibicować, ani krzyczeć. W tenisie na to jest czas między wymianami, a nie podczas rozgrywania punktu.
8
@Hosh Taka jest kultura kibicowania w tym sporcie. Jeśli kibice nie potrafią się dostosować, to nikt ich nie zmusza, żeby przychodzili na trybuny.
2
@tristan87 Zwykłe ,,szaraki" giną na wojnie, a oligarchowie i urzędnicy się bogacą. Ciekawe ile pieniędzy ukradli z ostatniej transzy pomocowej od USA.
1
@Hosh To szkoda, że chyba nie skorzystali z tego, żeby oddać strzał do przybysza, który kilka dni temu ranił żołnierza. Bo raczej byłoby o tym głośno w internecie.
0
@Hosh A jak już przejdą przez płot, to można?
0
@mekston Trzecia runda z Mussetim, który prowadził z Djokovicem 2:0 na RG 2021.
3
@Kgorecki2500 A wcześniej czym atakowali cele na terenie Rosji? Swoimi rakietami/dronami czy sprzętem od innych państw?
4
@Encore Pięknie wyjaśniła Serene na US Open. Szkoda tylko, że zamiast cieszyć się ze zwycięstwa, to płakała bo amerykańskie bydło na trybunach nie potrafiło się zachować.
1
@agaFCB I jeszcze to ciągłe podkreślanie, że na zamkniętym korcie. Warunki takie same dla obu tenisistek.
16
@DLFCB Ale przecież my nie będziemy brali żadnych Abdulów, bo już wzięliśmy dużo Ukraińców. Tak mówił Pan Premier, a on nigdy nie kłamie xd
1
@MesQueUnClub96 Djokovic ma w trzeciej rundzie Mussetiego, z którym w 2021 roku przegrywał 2:0 na RG. Patrząc na formę Novaka, to może być naprawdę trudny przeciwnik.
15
@HighestInTheRoom Celebryci mu trochę głosów załatwią, więc się odwdzięczył xd
0
@Katalończyk 99 @Kgorecki2500 Szkoda, że zagraniczni trenerzy, którzy trenują w Polsce się do tego nie stosują ;) Można wymieniać wiele przykładów z różnych dyscyplin.