Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Tabaluga37 Nie ma szans, żeby kobieta wygrała wybory prezydenckie. Może kiedyś to się w Polsce zmieni, ale póki co nie widzę takiej opcji.
2
@bartas97 I chyba trzeba najpierw przeprowadzić głosowanie.
0
@97ketrab Chociażby na podstawie tego, że jesteśmy w stanie wojny hybrydowej z Rosją (czy to się ludziom podoba czy nie), a służby zachodnich państw donoszą o tym, że Rosja zamierza zintensyfikować działania poprzez np wybuchy, pożary, ataki hakerskie.
1
@97ketrab Skoro dopiero trzeba zbadać sprawę zapłonu, to dlaczego od razu wyklucasz udział ruskich, albo innej zorganizowanej grupy? xd
0
@Radioactive9705 A wcześniej, w tym samym roku, został postrzelony Ronald Reagan. Były jakieś teorie, że te dwa zamachy mogą mieć ze sobą coś wspólnego?
0
@Borneo W teorii to jest sprawiedliwość na świecie, a każdy człowiek jest równy. Jak wygląda to praktycznie, to każdy wie. Mam nadzieję, że nasi sojusznicy istnieją też w praktyce, a nie tylko w teorii.
5
@Borneo Naszymi sojusznikami xd My nie mamy prawdziwych sojuszników. Jesteśmy pachołkiem dla USA i państw zachodnich.
3
@trolownik Albo oboje chodzą na boki i im to odpowiada.
0
@Encore A gdzieś to oficjalnie ogłosił? Bo widziałem nagłówek wywiadu na YouTube, w którym mówił, że nie wie czy to był jego ostatni występ w Rzymie.
0
@tristan87 Działanie ruskich, czy raczej deweloperów, którym to bardzo na korzyść?
0
@Gall I właśnie bardzo szkoda, że tak jest. Naprawdę mogłoby to być świetne widowisko gdyby np wszyscy śpiewali w swoim ojczystym języku.
1
@maroon Każdy ma swoje wartości i kodeks moralny. Dla mnie życzenie komuś, żeby znalazł się w rejonie, w którym regularnie giną ludzie, jest jednak czymś gorszym, niż wygwizdanie piosenki.
1
@maroon Wciąż nie tak dużym debilem, jak ten facet wypisujący takie idiotyzmy.
4
@maroon Też bym przyklasnął. To powinien być konkurs gdzie wygrywa najlepsza piosenka/głos, a nie ten kto wystawi największego odklejeńca. I nie powiedział trochę zbyt ostro. Taka wypowiedź jest nie do zaakceptowania, a Ty jeszcze próbujesz go usprawiedliwiać.
0
@KrychaFCB Duda też dałby już sobie spokój. Nie wiem, po co on jeździ i namawia inne państwa do pomocy Ukrainie. Sami dadzą sobie radę, a ten tylko przeszkadza i zawraca d*pę innym xd
0
@tristan87 Aż sobie obejrzę xd
0
@Argy Widzę, że bardzo to wycie Cię boli. Czyżbyś był wyborcą Pana Donalda, którego nie wolno krytykować?
4
@michaelski To był żart, który nawiązywał do tego, że Amerykanie zawsze chętnie chcą wprowadzać demokrację tam gdzie akurat są jakieś złoża xd
0
@tbas Pewnie nie chcą żyć, pod rosyjskim butem.
0
@pluszek Nie dość, że głupoty gada, to jeszcze sepleni.
2
@Bernard777 Ale szybko wywołałeś kolegę z Wrocławia xd
0
@Encore Nie umniejsza to jednak Hurkaczowi. Nikt Nadala nie zmusza do gry.
0
@Encore Nie wygrał żadnego turnieju. On generalnie w tym roku nie miał dużo meczy z dobrymi rywalami, bo po prostu niewiele gra. Mimo tego udaje mu się utrzymać pozycję nr 1 w rankingu.
0
@Cvzx To Djoko musi uważać xd
0
@Encore Jest nr 1 w rankingu, mimo słabego sezonu.
0
@Encore Właśnie. I to tego na mączce. Dlatego to Nadal jest faworytem, mimo jego problemów.
0
@Encore Ale może wyglądać na mecz zawodnika, który ma 22 szlemy z takim, który nigdy żadnego nie wygrał ;)
1
@mekston Nieźle wam Djokovic siadł na psyche z tymi medicalami. Nic tylko liczyć na to, że będzie brał ich jak najwięcej, a później wygrywał kolejne turnieje ;)
0
@kuz Nie plastikowy, a metalowy.
1
@FcPortoFan1999 Vajda dosyć szybko po zakończeniu współpracy z Djokovicem, zaczął trenować Alexa Molcana. A teraz, to nie wiem czy z kimś współpracuje.