1

@Tabaluga37 Nie ma szans, żeby kobieta wygrała wybory prezydenckie. Może kiedyś to się w Polsce zmieni, ale póki co nie widzę takiej opcji.

2

@bartas97 I chyba trzeba najpierw przeprowadzić głosowanie.

0

@97ketrab Chociażby na podstawie tego, że jesteśmy w stanie wojny hybrydowej z Rosją (czy to się ludziom podoba czy nie), a służby zachodnich państw donoszą o tym, że Rosja zamierza zintensyfikować działania poprzez np wybuchy, pożary, ataki hakerskie.

1

@97ketrab Skoro dopiero trzeba zbadać sprawę zapłonu, to dlaczego od razu wyklucasz udział ruskich, albo innej zorganizowanej grupy? xd

0

@Radioactive9705 A wcześniej, w tym samym roku, został postrzelony Ronald Reagan. Były jakieś teorie, że te dwa zamachy mogą mieć ze sobą coś wspólnego?

0

@Borneo W teorii to jest sprawiedliwość na świecie, a każdy człowiek jest równy. Jak wygląda to praktycznie, to każdy wie. Mam nadzieję, że nasi sojusznicy istnieją też w praktyce, a nie tylko w teorii.

5

@Borneo Naszymi sojusznikami xd My nie mamy prawdziwych sojuszników. Jesteśmy pachołkiem dla USA i państw zachodnich.

3

@trolownik Albo oboje chodzą na boki i im to odpowiada.

0

@Encore A gdzieś to oficjalnie ogłosił? Bo widziałem nagłówek wywiadu na YouTube, w którym mówił, że nie wie czy to był jego ostatni występ w Rzymie.

0

@tristan87 Działanie ruskich, czy raczej deweloperów, którym to bardzo na korzyść?

0

@Gall I właśnie bardzo szkoda, że tak jest. Naprawdę mogłoby to być świetne widowisko gdyby np wszyscy śpiewali w swoim ojczystym języku.

1

@maroon Każdy ma swoje wartości i kodeks moralny. Dla mnie życzenie komuś, żeby znalazł się w rejonie, w którym regularnie giną ludzie, jest jednak czymś gorszym, niż wygwizdanie piosenki.

1

@maroon Wciąż nie tak dużym debilem, jak ten facet wypisujący takie idiotyzmy.

4

@maroon Też bym przyklasnął. To powinien być konkurs gdzie wygrywa najlepsza piosenka/głos, a nie ten kto wystawi największego odklejeńca. I nie powiedział trochę zbyt ostro. Taka wypowiedź jest nie do zaakceptowania, a Ty jeszcze próbujesz go usprawiedliwiać.

0

@KrychaFCB Duda też dałby już sobie spokój. Nie wiem, po co on jeździ i namawia inne państwa do pomocy Ukrainie. Sami dadzą sobie radę, a ten tylko przeszkadza i zawraca d*pę innym xd

0

@tristan87 Aż sobie obejrzę xd

0

@Argy Widzę, że bardzo to wycie Cię boli. Czyżbyś był wyborcą Pana Donalda, którego nie wolno krytykować?

4

@michaelski To był żart, który nawiązywał do tego, że Amerykanie zawsze chętnie chcą wprowadzać demokrację tam gdzie akurat są jakieś złoża xd

0

@tbas Pewnie nie chcą żyć, pod rosyjskim butem.

0

@pluszek Nie dość, że głupoty gada, to jeszcze sepleni.

2

@Bernard777 Ale szybko wywołałeś kolegę z Wrocławia xd

0

@Encore Nie umniejsza to jednak Hurkaczowi. Nikt Nadala nie zmusza do gry.

0

@Encore Nie wygrał żadnego turnieju. On generalnie w tym roku nie miał dużo meczy z dobrymi rywalami, bo po prostu niewiele gra. Mimo tego udaje mu się utrzymać pozycję nr 1 w rankingu.

0

@Cvzx To Djoko musi uważać xd

0

@Encore Jest nr 1 w rankingu, mimo słabego sezonu.

0

@Encore Właśnie. I to tego na mączce. Dlatego to Nadal jest faworytem, mimo jego problemów.

0

@Encore Ale może wyglądać na mecz zawodnika, który ma 22 szlemy z takim, który nigdy żadnego nie wygrał ;)

1

@mekston Nieźle wam Djokovic siadł na psyche z tymi medicalami. Nic tylko liczyć na to, że będzie brał ich jak najwięcej, a później wygrywał kolejne turnieje ;)

0

@kuz Nie plastikowy, a metalowy.

1

@FcPortoFan1999 Vajda dosyć szybko po zakończeniu współpracy z Djokovicem, zaczął trenować Alexa Molcana. A teraz, to nie wiem czy z kimś współpracuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?