0

@FcPortoFan1999 Chyba jest duży chaos informacyjny, bo wcześniej czytałem, że ratownicy dotarli na miejsce, a prezydent czuje się dobrze xd

2



Taka sytuacja @Roobo @FcPortoFan1999 @Hosh

4

@draxidox A ta Pani wie, że byli też Żydzi, którzy donosili na innych Żydów i ci przez nich ginęli?

0

@AgentsOfTime Tak, kolejny po Hamiltonie i Nadalu.

1

@MesQueUnClub96 Możliwy pojedynek z Andym w drugiej rundzie.

8

@AgentsOfTime Jaka dzisiaj pogoda we Wrocławiu?

4

@Arden Trudno sobie wyobrazić, żeby tej ciąży nie było widać. Chyba, że ta dziewczyna zawsze miała sporo kilogramów i była w 6-7 miesiącu. A i tak to wydaje się mało prawdopodobne.

2

@IronSanHybrid A czym politycy mają się przejmować? Pieniędzy im nie braknie, a jakby czasami była u nas wojna, to szybciutko się zawiną.

0

@siuuu Nie żebym bronił Tuska, ale różne rzeczy ludzie mogą odwalić. Reagan został postrzelony przez faceta chorego psychicznie, który w ten sposób chciał zaimponować dziewczynie, w której się zakochał. Z tym, że ona miała na niego wywalone, bo była lesbijką xd

0

@VegetaPolska Warunki wokalne porównywalne. Choć wiadomo, że w swoim ,,prime" Whitney była numerem 1. Tylko trzeba też pamiętać, że dosyć szybko się stoczyła i pod koniec życia, jej wokal brzmiał średnio. Górniak ma chyba ok. 50 lat i ciągle daje radę wokalnie. Bez wątpienia najlepsza polska wokalistka jeżeli chodzi o wokal. Z repertuarem jednak daleko w tyle.

0

@VegetaPolska Można Górniakowej nie lubić, bo ma różne odpały, ale w swoim szczycie wokalnym była absolutnym topem. Być może nawet półka Celine Dion i Whitney Houston. Mam na myśli oczywiście głos, bo z repertuarem nigdy nie miała do nich podjazdu.

1

@arasz1819 Czyli jesteś typowym fanatykiem jednej partii. Przygotuj się mentalnie, bo kiedyś Donek też straci władzę. Tylko na spokojnie, żebyś sobie jakieś krzywdy nie zrobił z tej rozpaczy.

2

@arasz1819 Jestem pewien, że nie płacą tak dobrze, jak w twojej. Jeśli mogę zapytać, jakie kwoty proponuje Pan Donald, tak zatwardziałym wyznawcom jak ty? Chociaż pewnie działasz za darmo, jak na prawdziwego fanatyka przystało.

2

@arasz1819 Ty nie, bo jesteś znamy z potężnego bólu tylnej części ciała, jeśli chodzi o wyborców PiSu i Konfederacji ;) Aż muszę sprawdzić stan konta. Może docenili moją czujność.

9

@arasz1819 @GeneralXavi zażartował, a ty już wyzywasz ludzi i widzisz jakąś sektę xd Masz klamki w pokoju?

1

@kamyk_23 Mogę się założyć, że gdyby w twoich czasach były takie możliwości, to lekcje wyglądałyby bardzo podobnie do tego co jest obecnie ;)

0

@arasz1819 Facet przyjął 3 albo 4 kulki, a przecież do najmłodszych nie należy.

0

@tomek8756 Oj, ktoś się chyba za bardzo poczuł, jak u siebie. Mam nadzieję, że go wyjaśnili w komentarzach.

0

@tbas Widziałem właśnie nagranie z tego zamachu. Ochroniarze, to chyba jacyś totalni amatorzy. Facet na spokojnie oddaje kilka strzałów, a oni dopiero reagują. Żadnej próby zasłonięcia premiera (chociaż tutaj pewnie zadziałał instynkt samozachowawczy), ani przewrócenia go, żeby utrudnić strzelanie.

0

@tbas Mówił, że jest ryzyko zamachu na niego?

1

@Kgorecki2500 Już zaprzeczyli tym doniesieniom. Dalej jest operowany, a jego stan jest bardzo poważny.

4

@Lionel_Messi10 Dużo w ostatnim czasie urazów/kontuzji u Leo. Trochę się obawiam czy będzie w formie na Copa America i czy będzie w stanie wytrzymać fizycznie taki turniej.

0

@Borneo A wiesz, że jak Izrael atakuje, to giną też zwykli ludzie? Żydzi znaleźli sobie pretekst do ataku, a tobie to nie przeszkadza. Putin też przecież chce tylko wyzwolić Ukraińców prześladowanych przez nazistów. Czyli jedną wymówkę kupujesz, bo Palestyna jest daleko i masz w dup*e co się tam dzieje, a drugą nie bo boisz się, że Rosja nam może wjechać do Polski.

0

@SawneyBean Nie interesuje go to (jak większości Polaków),bo jesteśmy daleko od tych państw. Też mielibyśmy wywalone na Ukrainę, gdybyśmy z nimi nie mieli granicy i zagrożenia ewentualną wojną.

1

@Borneo Giną też przez Ukraińców, którzy są skorumpowani do granic możliwości i przez to pomoc nie trafia na front :)

0

@Iniesta997 Już się zaczynają teorie spiskowe xd Macron następny?

1

@Hasszz Ktoś się nie zgadza i od razu obrażasz? Putin teraz też nie przyznaje się do tego, że chce zaatakować członka NATO. Bo w sumie kto by się przyznał. Jest wiele sygnałów, które świadczą o tym, że Rosja się szykuje do długiej wojny albo z Ukrainą, albo z NATO.

1

@Hasszz Mówił też, że nie interesuje go Gruzja, a później Ukraina. Wolę wierzyć (choć też nie w 100%) ekspertom zachodnim, którzy przewidują, że Rosja szykuje się na wojnę z NATO, niż Putinowi. Wystarczy znać trochę historii, a jak wiadomo ona lubi się powtarzać.

9

@Hasszz Jak Putin tak mówi, to ja mu wierzę ;) Można spać spokojnie.

3

@DLFCB Nie jest głupi. Po prostu wie, że nieważne co powie i zrobi, to jego ,,beton" wyborczy dalej będzie na niego głosował. Czyli dokładnie to samo, co z PiSem i Kaczyńskim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?