Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Ruuda może da radę, bo Norweg nie ma mentalu na ważne mecze, ale ze Zverevem i Alcarazem raczej bez szans. Zwłaszcza po takich długich meczach.
0
@FcPortoFan1999 Nie wiem, ale powinien, bo przecież mączka to jego ulubiona nawierzchnia.
0
@Encore Dodatkowo Ruud ostatnio wygrał w Monte Carlo z Novakiem.
1
@Emhyr Djokovic oddał wiele punktów i skrótów, do których nawet nie próbował biec. Do tego dochodzi kilka winnerów zagranych przez Argentyńczyka po taśmie.
0
@Kamilos84 To powiedz mi, jaki sens ma udawanie kontuzji, żeby zagrać kolejny długi mecz, mając 37 lat i w perspektywie starcie ze Zverevem i Alcarazem?
1
@Arden No właśnie. Przecież my mieliśmy Messiego, a Real i tak potrafił z nami wygrywać trofea. Na spokojnie będziemy mieć swoje szanse w przyszłym sezonie na puchary.
1
@partymaker I to bez przerwy na kibelek :P Argentyńczyk pomógł błędem serwisowym.
0
@Sysia11 Djokovic który gra beznadziejnie (jak na niego) w tym sezonie raczej nie był głównym faworytem do wygrania RG.
0
@partymaker Może nie mieli, bo nie potrafili nim odpowiednio zarządzać? Zwłaszcza Nadal, który zawsze zajeżdżał się fizycznie. Na takim poziomie, to nie jest tylko kwestia genów.
0
@Bocheno1 Federer i Nadal mogli pomarzyć o tym, żeby w wieku 36 lat wygrać trzy szlemy, turniej mistrzów i turnieje ATP 1000. A co do skończenia się Djokovica to spokojnie. W kilku szlemach jeszcze zagra, a tam zawsze będzie jednym z faworytów.
0
@Kapitan hawk Piękna przepowiednia. Oby się spełniła.
0
@agaFCB Djokovic wiele razy podczas przegranych meczów wychodził do łazienki i nic to nie zmieniało, bo i tak je przegrywał. Wiem, że trudno wam to zrozumieć, ale takie są fakty. Może ich nie zauważacie, bo nie pasuje wam do teorii o ,,magicznej" przemianie po wizycie w kibelku.
0
@partymaker Specjalistą od zastrzyków, to raczej jest Nadal. Poza tym Djokovic nie wychodził do kibelka po zakończeniu trzeciego seta.
0
@barcelonaLM Specjalnie udaje kontuzję, żeby po pierwszym wygranym secie 6:1 zagrać długi mecz. W poprzedniej rundzie króciutki mecz, więc przyda mu się takie dłuższe spotkanie. Później ewentualnie półfinał ze Zverevem i finał z Alcarazem, ale co to za wysiłek dla takiego młodego tenisisty jak Novak.
0
@MesQueUnClub96 Dodi spokojnie. Djoko jeszcze nie odpadł. Mecz jak najbardziej do wyciągnięcia, bo Argentyńczyk nie gra rewelacyjnie.
1
@budel17 Oby Djoko nie odpuścił, jeśli oczywiście nie jest to nic bardzo poważnego. Argentyńczyk wcale nie gra rewelacyjnie. Jest szansa ten mecz wyciągnąć.
0
@Stinger_ Djokovic nawet nie próbuje biegać do skrótów, chce szybko kończyć wymiany przez co popełnia dużo błędów. Argentyńczyk przebija piłkę i tyle wystarczy. Kilka razy też przyfarcił, bo piłka przeszła po taśmie.
0
@Emhyr Może właśnie mając te 37 lat zaczyna być w tym miejscu, że nie będzie w stanie wygrywać szlemów. Chyba za bardzo patrzysz na Novaka przez pryzmat poprzedniego sezonu, który był jednym z jego najlepszych w karierze. A on od pół roku ma gorszą formę. Przegrywanie pojedynków z naprawdę nisko notowanymi rywalami są tego najlepszym przykładem.
0
@Stinger_ Napisałeś ,,dlaczego nie mogę twierdzić, że to Cerundolo gra mecz życia?" Djokovic sporo w tym roku przegrał i po żadnym z tych meczów, nie było tłumaczenia, że ma kontuzję. A przegrywał z naprawdę nisko notowanymi rywalami.
1
@Stinger_ To jak możesz twierdzisz, że Argentyńczyk gra mecz życia, jeśli nie oglądasz tego spotkania? xd Po prostu napisz, że masz ból pewnej części ciała i liczysz, że Djokovic odpadnie.
0
@Encore Niewielkie. Jak seta urwie, to będzie dobrze.
0
@Emhyr Może trzeba troszkę jednak wymagania obniżyć? Zwłaszcza, że Djokovic ma już 37 lat.
0
@Stinger_ Bo Argentyńczyk nie gra meczu życia xd Zobacz ile błędów popełnia Djokovic. W pierwszym secie, gdy nie miał urazu łatwo wygrał 6:1.
0
@Emhyr Będąc w wieku Djokovica? Ile wielkich szlemów, turniejów 1000 wygrali mając te 36/37 lat?
2
@JimMorrisonFCB Pije do tego, że Djokovic mając 37 lat ma prawo mieć uraz/kontuzje. A niektórzy tutaj wylatują z założeniami, że Djokovic udaje. 4,5h na korcie w poprzedniej rundzie i Djoko jedyne o czym marzy, to pewnie udawać kontuzję, żeby zagrać kolejny długi mecz. Zwłaszcza, że następne pojedynki mogą być ze Zverevem i Alcarazem, którzy są w stanie go zajechać fizycznie.
0
@Emhyr I co z tego pykania wynika? Ile ważnych turniejów wygrali?
0
@Emhyr Inny tenisista w jego wieku ledwo chodzi, także żaden wstyd. Pierwszego seta wygrał 6:1 i grał dobrze, więc twoja teoria z udawanym urazem średnio się klei.
3
@Stinger_ I specjalnie udaje kontuzję, żeby wydłużyć mecz, po tym jak wcześniej rozegrał 4,5 godziny na korcie. Ma to sens zwłaszcza, że jest młodzieniaszkiem.
2
@Stinger_ Dlatego zawsze gdy przegra, podkreśla na konferencji, że rywal zasłużył na zwycięstwo ;)
0
@MesQueUnClub96 Jest szansa, że to będzie łatwy pojedynek dla Djoko. Przyda się po ciężarach z Musettim.