0

@TR3YWAY Polski policjant też raczej nie. Później miałby same problemy i musiałby się tłumaczyć z użycia broni.

0

@Aragorn33 I przyjęcie Ukraińców gwarantuje nam, że nie będziemy przyjmować imigrantów? Jesteś tego pewien na 100%? A co do rozkręcania hejtu przez PiS, to tak się robi politykę. Ten temat jest bardzo drażliwy, większość Polaków nie chce tutaj imigrantów i na tym można zebrać naprawdę duży kapitał polityczny.

1

@TaleOfUs Tak, dodatkowo z Wrocławia.

0

@Aragorn33 Oczywiście, że nie o to chodzi. Tylko jedno pytanie. Na ile nasze władze będą prowadzić politykę Merkel? Jak napisałem wcześniej, na zachodzie prawdopodobnie będą duże zmiany w podejściu do imigrantów. A gdzieś ich trzeba będzie rozlokować, bo chyba nie wierzysz w to, że nagle przestaną przybywać do Europy. I w takim przypadku na Polsce, która wzięła mniej w porównaniu do innych państw będzie wywierana presja, żeby ich przyjąć.

1

@Kozinho. Ukraina nie wzmocni się na tyle, żeby samej być w stanie odeprzeć atak. A patrząc na to kto może rządzić w USA, we Francji czy w Niemczech nie ma żadnej gwarancji, że inne państwa po raz kolejny w takim stopniu jak teraz pomogą Ukrainie.

10

@Aragorn33 Widzimy na przykładzie Francji czy Niemiec, co te grupki potrafią robić. Szkoda, że nie uczymy się na błędach innych, tylko jak zwykle musimy dostać po d*pie, żeby coś zrozumieć. Ludzie się jeszcze nie boją, ale może zaczną, jak imigrantów będzie coraz więcej. A jest na to duża szansa, bo państwa zachodu skręcają politycznie na prawo i skończy się polityka otwartych drzwi.

5

@Kozinho. No nie wiem czy dla wszystkich. Rosja się wzmocni i za jakiś czas weźmie całą Ukrainę. Bo chyba nie wierzysz w zapewnienia Putina, że ten rozejm zakończy wojnę raz na zawsze.

4

@RosjaninBut U nas według niektórych organizacji, to właściwie każda Polka jest gwałcona, także w Niemczech jeszcze muszą się dużo nauczyć xd

12

@Kazragore Powinni być sprawdzeni, bo wygląda to jak finansowane działanie. Chyba, że nie doceniam głupoty tych ludzi i robią to sami z siebie. Pożytecznych idiotów nigdy nie brakowało, więc wszystko jest możliwe.

2

@Aferzysta W 2016r była Copa America na 100 lecie tego turnieju. A od 2011r grali 5 turniejów (2015, 2016, 2019, 2021, 2024)

0

@FcPortoFan1999 Mógłbyś podać jakiś przykład?

1

@MesQueUnClub_87 @FcPortoFan1999 Panowie czy Wasze podejście do niego, nie wynika z tego, że jednak często przedstawia On niekorzystne dla Polski scenariusze? A jak wiadomo, takie trudno zaakceptować.

0

@Czajka90 Co się stało?

0

@TaleOfUs Prawie tak piękny, jak fanów Nadala i Federera na punkcie Djokovica :) Jakie atrakcje turystyczne polecasz do zwiedzania w stolicy Dolnego Śląska?

0

@Cvzx A tak z ciekawości, to też o operacjach Nadala piszesz ,,teatrzyk"? Bo sporo ich miał, albo i nie miał. W sumie kto, to wie na 100%

1

@Cvzx Wy to już naprawdę jesteście zaślepieni tą niechęcią do Serba. Teatrzyk bo co? Bo wrzucił humorystyczny filmik? Nie każdy ma takiego kija jak Nadal ;)

0

@MesQueUnClub96 Który prezydent tak rządził?

0

@FcPortoFan1999 Była w ogóle taka sytuacja w USA, albo w innym państwie, że ktoś miał dwie kadencje jako prezydent, ale nie pod rząd?

2

@kigani Ale jeśli się nie lubili i nie czuł potrzeby, żeby iść to dlaczego miałby to zrobić? Żeby ludzie przyklasnęli? Lepiej, żeby na ostatnim pożegnaniu byli ludzie, którzy naprawdę chcą tam być, a nie tacy co przyjdą, bo wypada.

1

@Lionel_Messi10 @mekston To jeśli faktycznie miałoby to być niebezpieczne, to lepiej niech zostanie z rodziną w Miami albo wróci po zakończeniu kariery do Barcelony.

0

@Lionel_Messi10 Ale przecież na święta, zazwyczaj wracał do Argentyny. Kogo jak kogo, ale Leo raczej nie odważyliby się tknąć. A poza tym, stać go na odpowiednią ochronę i środki bezpieczeństwa.

0

@Lionel_Messi10 Dlaczego nie może wrócić?

0

@mekston Oj tak. Trump też jest stary, ale jednak wigorem góruje nad Bidenem. I takie rzeczy mają duże znaczenie. Z drugiej strony, Trump ma duży negatywny elektorat i może być sporo wyborców, którzy po prostu pójdą i zagłosują przeciwko niemu.

0

@mekston Tam tak naprawdę wszystko będzie się decydowało do ostatniego dnia. Nie zmienia to faktu, że obaj kandydaci to kompromitacja dla USA.

1

@Kazragore Właśnie o to chodzi, że on ma szansę wygrać wybory. Wiem jak to nieprawdopodobnie brzmi, ale w sondażach ma niewielką przewagę nad Trumpem, który przecież też jest już dziadkiem. W USA jest taki podział jak u nas, więc jeśli demokraci go wystawią, to ich betonowy elektorat będzie na niego głosował. Dodatkowo Trump ma bardzo dużo negatywnego elektoratu i to też może przesądzić o wygranej Bidena.

0

@Chaoss Teraz pojawiło się info, że USA jednak nie planuje przeniesienia Patriotów z Ukrainy.

0

@Borneo Wszystkimi pomnikami się tak interesujesz? Bo u mnie w mieście jest kilka, które lata świetności mają za sobą. Może dałbyś radę coś zrobić w tej sprawie?

0

@Chaoss @RosjaninBut Szef BBN ujawnia w Radiu ZET: Poprosiłem o spotkanie z amerykańskim odpowiednikiem. Niepokojące są informacje o przerzuceniu Patriotów

- Czy amerykańskie Patrioty powinny być przerzucone z Polski na Ukrainę? – pyta Bogdan Rymanowski.

- Nie, zdecydowanie nie – odpowiada szef BBN Jacek Siewiera.

Gość Radia ZET podkreśla, że informacje te, które płyną z amerykańskich mediów są niepokojące. - Poprosiłem o spotkanie ze swoim odpowiednikiem, by móc pomówić o zagadnieniu - ujawnia w Radiu ZET szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego i zaznacza, że "przesunięcie całej baterii Patriot jest bardzo niebezpieczne" i "zmniejsza się bezpieczeństwo Polski".

Jacek Siewiera wylicza, że "jesteśmy krajem, przez który przechodzi większa część pomocy wojskowej, w ciągu ostatnich 2 lat trzykrotnie naruszana była przestrzeń powietrzna, kosztowało to życie 2 obywateli, jesteśmy krajem, który ma kluczowe znaczenie dla zaopatrzenia nie tylko Ukrainy, ale i systemu odstraszania, przygotowania pod ewentualną obronę na flance wschodniej".

Także nasi chyba średnio poinformowani i zadowoleni z takiej decyzji. Ale i tak nie mamy nic do gadania, więc jak zdecydują Amerykanie tak będzie.

0

@Emhyr A Tito czemu nie podziękował? Też ,,szkodnik"?

1

@TaleOfUs Hiszpan często brał medicale i do kibelka też chodził. Zresztą jak każdy inny tenisista. Kolejny raz przywalacie się do Djokovica, a tak naprawdę każdy tenisista, w trakcie dłuższego meczu korzysta z toalety, bo jest to dozwolone. Zobacz sobie chociażby AO, które Nadal wygrywał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?