Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle Taka sama sytuacja z Djokovicem i musieliby do apteki lecieć po maść xd
0
@Encore Sinnera bym tutaj nie umieścił, bo to jednak młodszy zawodnik, który będzie rywalizował z Hiszpanem. Reszta to jednak starsi zawodnicy, a już widać, że ta dwójka więcej osiągnie niż pozostała reszta.
2
@takisobiektos Jak możesz o coś takiego podejrzewać, młodzieńca z Hiszpanii? Wiadomo, że takie akcje odstawia, tylko weteran ze Serbii xd
1
@barcelonaLM I co z tego, że psuje? Prawidłowa decyzja sędziego i mamy wyrównanie w secie.
0
@Xaviball Na mączce czasami się zdarza. Na innych nawierzchniach nie.
0
@agaFCB Zverev też w dwie godziny meczu nie zakończył. Do tego wcześniej miał ciężkie pojedynki.
0
@agaFCB Już go tak nie usprawiedliwiaj. Zverev przed tym meczem też sporo grał.
0
@Encore Nie podoba mi się sposób bycia Nadala. Jego jęki na korcie, poprawianie rowu mariańskiego po każdej akcji. A Alcaraz to jego młodsza kopia.
1
@Encore Znasz ich osobiście, żeby powiedzieć, że to porządni ludzie? Do hiszpańskiego tenisa nic nie mam. Lubiłem oglądać chociażby Ferrera.
1
@Comentateiro Podoba mi się twoja logika. Mamy swoje problemy, bo Polacy też tak potrafią się zachowywać, to sprowadźmy jeszcze więcej takich osób.
2
@Stinger_ Zabezpieczenie się na przyszłość :) Gdyby jednak Alcaraz przegrał, to wiadomo że w głównej mierze przez kontuzję. Jeśli jednak wygra, to niesamowity walczak z niego. Wygra wtedy i z przeciwnikiem i z kontuzją. Tak samo jak jego idol przez całą karierę.
1
@MesQueUnClub96 Dodi, ani pół złego słówka o Alcarazie i Nadalu, bo hiszpańska ambasada od razu cię dojedzie.
5
@Comentateiro Najlepiej w ogóle nie pokazywać takich sytuacji. Bo jeszcze Pana Murzyna urazimy. On przecież chciał sobie tylko potańczyć.
0
@kigani To zostało potwierdzone czy póki co, to są tylko oskarżenia?
0
@FcPortoFan1999 Niby Grek prowadzi 2:0, ale coś czuję, że Djoko to wygra.
1
@Encore Djoko gra jednak w finale?
1
@maroon Tak. Strasznie drętwa jest. Prawie tak, jak Lewy gdy próbuje przyjmować piłkę.
43
@Rust_Cohle Nie chciałbym widzieć swojej żony, w takiej pozycji z innym facetem xd Ale muszę też przyznać, że jednak trochę brakuje mi luzu. To pewnie dlatego xd
4
@Rust_Cohle To serio jest Anka na tym zdjęciu z Alvaro? xd
1
@MesQueUnClub96 Może przesiaduje na La Rambli i widzi twoje wpisy. To może być powodem tego, że nie chce cię znać.
0
@Barcasub Przed tymi wyborami i tak nie jest najgorzej. Gdyby nie sytuacja na granicy, to mało byłoby ostatnio polityki na La Rambli.
1
@NeroTFP1 Czy masz na myśli pewną Agnieszkę? xd
0
@barcelonaLM Otóż tak. Jakakolwiek sugestia o fejkowej kontuzji tej dwójki (zwłaszcza Nadala) i zlatujecie się całą hiszpańską ambasadą do obrony.
1
@agaFCB Ale gdyby zachowywał się tak jak Sinner, to nie wątpiłabyś w kontuzję. A że chodzi o zawodnika, który aktualnie prowadzi w meczu z Alcarazem, to próbujesz mu umniejszać, pisząc o fejkowej kontuzji.
6
@takisobiektos Tak. Chyba, że chodzi o Alcaraza albo Nadala, to absolutnie nie.
2
@agaFCB No tak, bo tylko Alcaraz i Nadal mogą grać z kontuzją ;)
0
@Barca_Big_Moment A w 2015r z Djokovicem co mu dolegało?
3
@mekston A to nie był jakiś facet z Wrocławia? xd
1
@norbi77 To oby nasza władza, nie zdecydowała się na takie nieroztropne ruchy. Coraz częściej np słychać o tym, że Polska miałaby zestrzeliwać rosyjskie rakiety i drony.
0
@Encore A On chyba wcześniej był rozgrywającym?