1

@Rust_Cohle Taka sama sytuacja z Djokovicem i musieliby do apteki lecieć po maść xd

0

@Encore Sinnera bym tutaj nie umieścił, bo to jednak młodszy zawodnik, który będzie rywalizował z Hiszpanem. Reszta to jednak starsi zawodnicy, a już widać, że ta dwójka więcej osiągnie niż pozostała reszta.

2

@takisobiektos Jak możesz o coś takiego podejrzewać, młodzieńca z Hiszpanii? Wiadomo, że takie akcje odstawia, tylko weteran ze Serbii xd

1

@barcelonaLM I co z tego, że psuje? Prawidłowa decyzja sędziego i mamy wyrównanie w secie.

0

@Xaviball Na mączce czasami się zdarza. Na innych nawierzchniach nie.

0

@agaFCB Zverev też w dwie godziny meczu nie zakończył. Do tego wcześniej miał ciężkie pojedynki.

0

@agaFCB Już go tak nie usprawiedliwiaj. Zverev przed tym meczem też sporo grał.

0

@Encore Nie podoba mi się sposób bycia Nadala. Jego jęki na korcie, poprawianie rowu mariańskiego po każdej akcji. A Alcaraz to jego młodsza kopia.

1

@Encore Znasz ich osobiście, żeby powiedzieć, że to porządni ludzie? Do hiszpańskiego tenisa nic nie mam. Lubiłem oglądać chociażby Ferrera.

1

@Comentateiro Podoba mi się twoja logika. Mamy swoje problemy, bo Polacy też tak potrafią się zachowywać, to sprowadźmy jeszcze więcej takich osób.

2

@Stinger_ Zabezpieczenie się na przyszłość :) Gdyby jednak Alcaraz przegrał, to wiadomo że w głównej mierze przez kontuzję. Jeśli jednak wygra, to niesamowity walczak z niego. Wygra wtedy i z przeciwnikiem i z kontuzją. Tak samo jak jego idol przez całą karierę.

1

@MesQueUnClub96 Dodi, ani pół złego słówka o Alcarazie i Nadalu, bo hiszpańska ambasada od razu cię dojedzie.

5

@Comentateiro Najlepiej w ogóle nie pokazywać takich sytuacji. Bo jeszcze Pana Murzyna urazimy. On przecież chciał sobie tylko potańczyć.

0

@kigani To zostało potwierdzone czy póki co, to są tylko oskarżenia?

0

@FcPortoFan1999 Niby Grek prowadzi 2:0, ale coś czuję, że Djoko to wygra.

1

@Encore Djoko gra jednak w finale?

1

@maroon Tak. Strasznie drętwa jest. Prawie tak, jak Lewy gdy próbuje przyjmować piłkę.

43

@Rust_Cohle Nie chciałbym widzieć swojej żony, w takiej pozycji z innym facetem xd Ale muszę też przyznać, że jednak trochę brakuje mi luzu. To pewnie dlatego xd

4

@Rust_Cohle To serio jest Anka na tym zdjęciu z Alvaro? xd

1

@MesQueUnClub96 Może przesiaduje na La Rambli i widzi twoje wpisy. To może być powodem tego, że nie chce cię znać.

0

@Barcasub Przed tymi wyborami i tak nie jest najgorzej. Gdyby nie sytuacja na granicy, to mało byłoby ostatnio polityki na La Rambli.

1

@NeroTFP1 Czy masz na myśli pewną Agnieszkę? xd

0

@barcelonaLM Otóż tak. Jakakolwiek sugestia o fejkowej kontuzji tej dwójki (zwłaszcza Nadala) i zlatujecie się całą hiszpańską ambasadą do obrony.

1

@agaFCB Ale gdyby zachowywał się tak jak Sinner, to nie wątpiłabyś w kontuzję. A że chodzi o zawodnika, który aktualnie prowadzi w meczu z Alcarazem, to próbujesz mu umniejszać, pisząc o fejkowej kontuzji.

6

@takisobiektos Tak. Chyba, że chodzi o Alcaraza albo Nadala, to absolutnie nie.

2

@agaFCB No tak, bo tylko Alcaraz i Nadal mogą grać z kontuzją ;)

0

@Barca_Big_Moment A w 2015r z Djokovicem co mu dolegało?

3

@mekston A to nie był jakiś facet z Wrocławia? xd

1

@norbi77 To oby nasza władza, nie zdecydowała się na takie nieroztropne ruchy. Coraz częściej np słychać o tym, że Polska miałaby zestrzeliwać rosyjskie rakiety i drony.

0

@Encore A On chyba wcześniej był rozgrywającym?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?