0

@sintesox Co ma klasa do krecza? Jeśli zawodnik nie może grać, to poddaje mecz, a nie czeka aż uraz się pogłębi.

0

@Encore Ćwierćfinał to powinno być minimum dla Hurkacza. Zwłaszcza, że to szlem na którym ma największe szanse na dobry wynik.

1

@Encore Duże rozczarowanie. Kto by pomyślał, że na RG zajdzie dalej, niż na Wimbledonie.

0

@FcPortoFan1999 Myślałem, że jakieś większe nazwiska były podejrzane o ustawki.

1

@MesQueUnClub96 Jest już, Djokovic pierwszy mecz na centralnym o 14:30.

0

@FcPortoFan1999 A którzy tenisiści byli?

0

@FcPortoFan1999 Były jakieś inne podejrzane mecze w przypadku tych dwóch graczy? Jednak Goffin to uznane nazwisko w tenisie, kiedyś był chyba w top 10(?)

0

@FcPortoFan1999 Nie śmierdzi Ci trochę ustawką?

6

@Uukasz_93 Albo to jest fejk, albo masz rację i niech ta kometa już przywali xd

0

@partymaker Obamowa może wygrać z Trumpem.

0

@FcPortoFan1999 Jaki incydent?

1

@Barca_Big_Moment Tak, tak. Alcaraz miał ciężkiego przeciwnika z trzeciej setki rankingu.

2

@Kgorecki2500 Oczywiście, że tak. Skąd to zwątpienie? xd

0

@Encore Hurkacz jest zbyt grzecznym chłopcem. Coś na zasadzie ,,przepraszam, że wygrałem" Z takim podejściem nigdy nie wygra wielkiego szlema.

0

@tadzik447 A z IO nas pewnie wyrzucą xd

0

@Varkond Z jednej strony tak, ale z drugiej można też założyć, że ludzie mający poglądy prawicowe, widząc sondaże i realną szansę na zwycięstwo też się zmobilizowani. Nie wiem jakie nastroje polityczne są we Francji,ale być może czuć ,,wiatr zmian".

0



Tak wysoka frekwencja, to dobra wiadomość dla której partii?

1

@barcelonaLM Warunki takie same dla obu ;)

1

@Uukasz_93 My mamy swoich sebixów. Trzeba będzie, to ogarną temat xd

0

@BorzyKrzys Pierwsza kobieta prezydent w historii USA? Do tego czarnoskóra? Może być solidna mobilizacja w pewnych grupach wyborczych.

0

@BorzyKrzys Jak wymieniają Bidena na Obamową, to myślę, że Trump wtedy przegra.

0

@TaleOfUs Nie martw się tak o potężnego Serba. Wygrał tyle, że już do końca kariery nic nie musi. Chociaż liczę, że będzie mu się jeszcze chciało i udowodni jeszcze raz takim hejterkom jak ty, dlaczego jest GOATem.
P.S Dużo maści użyłeś w 2023 roku, gdy Djoko wygrywał trzy szlemy i ATP Mistrzów?

2

@Lionel_Messi10 Nie wiem czy to kwestia wieku, czy zmiany w przygotowaniach, ale niestety Leo od pewnego czasu ma duże problemy z kontuzjami.

1

Komentarz usunięty

0

@Bykunn Obyś miał rację, ale jakby było inaczej, to ja nie będę zdziwiony. Natomiast tacy, którzy są przekonani, że Putin nie zaatakuje, mogą być w lekkim szoku.

4

@RosjaninBut W jakiej by będziemy d*pie, jeśli Putin zdecyduje się zaatakować, to aż strach pomyśleć.

0

@MesQueUnClub96 Jeżeli da radę to powinien zagrać. Nawet po operacji kolana będzie jednym z faworytów. Do tego mam przeczucie, że Djoko ma większe szanse na Wimbledon niż na IO.

0

@Kgorecki2500 Oskarżyli już Ukraińców albo Amerykanów?

1

@MichuZ44 Czy ja wiem czy zaczyna działać. Przecież wcześniej kibole też odstawiali takie akcje np w stosunku do Ukraińców.

0

@Ptasior Do jego wypowiedzi po meczu z PSG, mnóstwo kibiców Barcy uważało, że Araujo jest świetnym materiałem na kapitana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?