Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sintesox Co ma klasa do krecza? Jeśli zawodnik nie może grać, to poddaje mecz, a nie czeka aż uraz się pogłębi.
0
@Encore Ćwierćfinał to powinno być minimum dla Hurkacza. Zwłaszcza, że to szlem na którym ma największe szanse na dobry wynik.
1
@Encore Duże rozczarowanie. Kto by pomyślał, że na RG zajdzie dalej, niż na Wimbledonie.
0
@FcPortoFan1999 Myślałem, że jakieś większe nazwiska były podejrzane o ustawki.
1
@MesQueUnClub96 Jest już, Djokovic pierwszy mecz na centralnym o 14:30.
0
@FcPortoFan1999 A którzy tenisiści byli?
0
@FcPortoFan1999 Były jakieś inne podejrzane mecze w przypadku tych dwóch graczy? Jednak Goffin to uznane nazwisko w tenisie, kiedyś był chyba w top 10(?)
0
@FcPortoFan1999 Nie śmierdzi Ci trochę ustawką?
6
@Uukasz_93 Albo to jest fejk, albo masz rację i niech ta kometa już przywali xd
0
@partymaker Obamowa może wygrać z Trumpem.
0
@FcPortoFan1999 Jaki incydent?
1
@Barca_Big_Moment Tak, tak. Alcaraz miał ciężkiego przeciwnika z trzeciej setki rankingu.
2
@Kgorecki2500 Oczywiście, że tak. Skąd to zwątpienie? xd
0
@Encore Hurkacz jest zbyt grzecznym chłopcem. Coś na zasadzie ,,przepraszam, że wygrałem" Z takim podejściem nigdy nie wygra wielkiego szlema.
0
@tadzik447 A z IO nas pewnie wyrzucą xd
0
@Varkond Z jednej strony tak, ale z drugiej można też założyć, że ludzie mający poglądy prawicowe, widząc sondaże i realną szansę na zwycięstwo też się zmobilizowani. Nie wiem jakie nastroje polityczne są we Francji,ale być może czuć ,,wiatr zmian".
0
Tak wysoka frekwencja, to dobra wiadomość dla której partii?
1
@barcelonaLM Warunki takie same dla obu ;)
1
@Uukasz_93 My mamy swoich sebixów. Trzeba będzie, to ogarną temat xd
0
@BorzyKrzys Pierwsza kobieta prezydent w historii USA? Do tego czarnoskóra? Może być solidna mobilizacja w pewnych grupach wyborczych.
0
@BorzyKrzys Jak wymieniają Bidena na Obamową, to myślę, że Trump wtedy przegra.
0
@TaleOfUs Nie martw się tak o potężnego Serba. Wygrał tyle, że już do końca kariery nic nie musi. Chociaż liczę, że będzie mu się jeszcze chciało i udowodni jeszcze raz takim hejterkom jak ty, dlaczego jest GOATem.
P.S Dużo maści użyłeś w 2023 roku, gdy Djoko wygrywał trzy szlemy i ATP Mistrzów?
2
@Lionel_Messi10 Nie wiem czy to kwestia wieku, czy zmiany w przygotowaniach, ale niestety Leo od pewnego czasu ma duże problemy z kontuzjami.
1
Komentarz usunięty
0
@Bykunn Obyś miał rację, ale jakby było inaczej, to ja nie będę zdziwiony. Natomiast tacy, którzy są przekonani, że Putin nie zaatakuje, mogą być w lekkim szoku.
4
@RosjaninBut W jakiej by będziemy d*pie, jeśli Putin zdecyduje się zaatakować, to aż strach pomyśleć.
0
@MesQueUnClub96 Jeżeli da radę to powinien zagrać. Nawet po operacji kolana będzie jednym z faworytów. Do tego mam przeczucie, że Djoko ma większe szanse na Wimbledon niż na IO.
0
@Kgorecki2500 Oskarżyli już Ukraińców albo Amerykanów?
1
@MichuZ44 Czy ja wiem czy zaczyna działać. Przecież wcześniej kibole też odstawiali takie akcje np w stosunku do Ukraińców.
0
@Ptasior Do jego wypowiedzi po meczu z PSG, mnóstwo kibiców Barcy uważało, że Araujo jest świetnym materiałem na kapitana.