Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca_Big_Moment O chłopie, ale odklejka xD Żyj dalej w swoim wymyślonym świecie, a fakty są takie, że Djokovic jest GOATem tej dyscypliny.
0
@Barca_Big_Moment Który rok jest w Twojej rzeczywistości? Bo mamy 2024r, Novak ma 24 szlemy, Nadal 22, a Federer 20. Jesteś idealnym przykładem odklejonego fana Szwajcara i Hiszpana. Odkąd Djokovic wyprzedził tę dwójkę we wszystkich najważniejszych statystykach, bardzo lubicie zakłamywać rzeczywistość. A szans na wygranie szlema, to nie ma Federer, który zakończył karierę, a nie Djoko, który jeszcze trochę pogra.
0
@Barca_Big_Moment Nie podeślesz, bo sobie to wymyśliłeś ;) A frytki z ketchupem poproszę.
0
@JimMorrisonFCB Bo nie badają codziennie. Sportowcy wiedzą kiedy i co przyjąć, żeby nie dać się złapać. I nie jest to atak na Alcaraza, tylko tak po prostu jest. Dodatkowo przy tych wielkich nazwiskach, naprawdę nikomu takie złapanie się nie opłaca. Zazwyczaj wpadają jakieś płotki, żeby ludzie widzieli, że coś w tej kwestii jest robione.
0
@Barca_Big_Moment Podeślij link do tych wywiadów.
3
@partymaker Jak Messi skończy karierę, to większość ambasady będzie miała wywalone na tę reprezentację.
0
@FCB_dimiC Cały Kraków xd
0
@Kapitan hawk A Biden i demokraci są pierdołami, bo prawdopodobnie bez większej walki, pozwolą Trumpowi wygrać wybory.
1
@ArcziArtt Może i nie jest, ale co Argentyńczyków to obchodzi? Sami mają syf u siebie.
0
@Barca_Big_Moment Gdzie Ty w tej wypowiedzi widzisz płacz? xd Djokovic docenił Alcaraza i na konferencji prasowej ciągle powtarzał, że Hiszpan był od niego lepszy.
0
@mordini123 Chodzi o to, żeby nie dać się złapać. Bo na 100% większość się szprycuje.
2
@TaleOfUs To tak jak Ty od 2011r
2
@michaleu Siatkarzy, oby wreszcie udało im się przełamać klątwę ćwierćfinałów.
1
Komentarz usunięty
4
@TaleOfUs W Mediolanie, to nie lepiej metrem się poruszać?
1
@takisobiektos Muszę przyznać, że dla mnie mega zaskoczeniem było, że podniósł się po przegranym Wimbledonie i zrewanżował się Alcarazowi w Cincinnati i dorzucił do tego US Open, na którym powiedzmy sobie szczerze wypadał średnio. Oczywiście jak na standardy Djoko.
2
@agaFCB Problem w tym, że Djoko na tym turnieju nie grał super. Co najwyżej średnie mecze, które wystarczyły na średnich przeciwników (Rune bez formy, Musetti) Od początku roku Djoko zalicza zjazd fizyczny i tak naprawdę w 2024r nie zagrał ani jednego turnieju na takim poziomie, jakim widzieliśmy go jeszcze w 2023r. Nie będę zdziwiony, jeśli IO zakończy się dla Serba bez medalu. A patrząc na jego historię występów, to właściwie pewne xd
0
@mrboom Ambasada Alcaraza i wszystko jasne xd
1
@KamQiX Momentami wygląda jakby miał na wszystko wywalone. Zdecydowanie za spokojny jest, jak na siebie.
0
@Aragorn33 Marzeniem? Nieźle odleciałeś xd
0
@Aragorn33 Realia są takie, że polscy politycy mało znaczą w międzynarodowej polityce. Ale jak lubisz, to oszukuj się dalej.
0
@FcPortoFan1999 Ciekawe jaki tutaj był motyw. W przypadku Reagana, zamachowiec był chory psychicznie i ubzdurał sobie, że zabijając prezydenta, zaimponuje aktorce (chyba Jodie Foster) i ona się z nim umówi. Facet nawet nie dawno wyszedł na wolność.
1
@FcPortoFan1999 Reagan miał i farta i trochę pecha. Bo dostał kulką, kiedy go już ładowali do limuzyny i było naprawdę niebezpiecznie, bo kula trafiła blisko serca. Kilka centymetrów różnicy i Reagan bardzo szybko skończyłby swoją prezydenturę.
14
@Comentateiro To go tylko napędzi i jeszcze solidną kampanię na tym zrobi.
0
@norbi77 A z JFK? Tam to dopiero można się doszukiwać teorii spiskowych.
0
@norbi77 Ale takie dziwne zdarzenia, to można znaleźć przy okazji wszystkich zamachów. Zawsze tworzone są jakieś teorie spiskowe.
2
@Arden Żeby uwiarygodnić ten niby ,,zamach" :) Przecież to jest proste xd
20
@norbi77 Samo napisanie zamachu w cudzysłowie, pokazuje jaką masz opinię na ten temat. Jest info, że służby wiedziały wcześniej o facecie z pistoletem. Dlaczego nie reagowały? Opcja 1, bo to ustawka. Opcja 2, bo zależało im na wyeliminowaniu Trumpa. I takie to są fakty, które każda ze stron, będzie naginała pod swoją narrację.
1
@jaras121 Do 15:00, bo wtedy paletkarze wchodzą do gry xd
23
@norbi77 Świetnie, że przedstawiłeś teorie spiskową demokratów :) Dla równowagi, poprosimy o teorię republikanów.