7

@Comentateiro Jakiś korespondent z Paryża, pracujący tam, przedstawił wyniki sondażu, w którym ceremonia otwarcia nie spodobała się 85% Francuzów, a podobała 5%.

Źródło: no mówię ci stary

0

@adamek20151 Tak, bo Djokovic nie jest w najwyższej formie od dłuższego czasu. Do tego dochodzi ulubiony kort Nadala, warunki atmosferyczne, które powinny mu bardziej pasować i pewnie będzie mocno zmotywowany.

6

@FanBarcy22 Ale przecież on tak bardzo chciał grać w Barcelonie. Tak bardzo, że Bartomeu musiał lecieć z walizką pieniędzy, bo inaczej grałby w PSG xd

0

@Aragorn33 @mkord Z tym się zgodzę. Myślałem, że byliście zdziwieni, samym faktem święcenia aut w Kościele.

9

@Aragorn33 Ale wiesz, że oni nie zrobili wyjątku dla Rutkowskiego? Bo od dawna w Kościele świecą auta.

0

@norbi77 W tym przypadku, to raczej Rutkowski chciał zrobić show. Bo po co mu ci uzbrojeni ochroniarze? Boi się, że emeryci mu auta ukradną? xd

8

@norbi77 Ale święcenie samochodów, to nie jest nowość w Kościele xd

0

@RosjaninBut Być może wojna na Bliskim Wschodzie, na pełną skalę.

8

@MesQueUnClub96 To koledzy USA także luz. Media to odpowiednio przedstawią :)

1

@tbas A może jest młodą dziewczyną, która kieruje się miłością, a nie hajsem? Dobra wiem, mała szansa na to xd

1

@MesQueUnClub96 Jest jakiś filmik z tego? Bo ja szczerze mówiąc, nie zwróciłem na to uwagi. Ale jeśli faktycznie tak było, to Djoko jak zawsze, nie boi się, wyrażać tego co myśli.

6

@MesQueUnClub96 Chyba trochę nadinterpretacja autora tego posta. Djokovic od dawna nosi ten naszyjnik i często poprawia go po wymianach.

2

@norbi77 Apropos wojny, to ostatnio miałem taką rozkminę ze znajomym. Jeśli Putin weźmie Ukrainę, to czy w przypadku ataku na Polskę, Ukraińcy znajdą się w jego armii?

0

@barcelonaLM W Tokio to faktycznie było nieeleganckie zachowanie ze strony Novaka. Ale tutaj, nie ma się co dziwić, że w takim wieku gra tylko singla. Zresztą uważam, że w Tokio właśnie gra w mikście wpłynęła w pewnym stopniu na przegraną ze Zverevem. Dobry pierwszy set, a później jakby Djokovicowi odcięło prąd.

1

@Lionel_Messi10 Messi ma szansę zagrać w tym turnieju?

1

@MesQueUnClub96 To pewnie nie przypadek, że Netanjahu poleciał do USA, więc raczej nie będą mieli nic przeciwko.

0



Wygląda na to, że niestety będzie się działo na Bliskim Wschodzie.

11

@fart Zabolało komunistów? xd

0

@mekston @Encore Dzisiaj decyzja czy raczej przed samym meczem?

1

@barcelonaLM Dlaczego Włocha właściwie nie ma na IO?

1

@MesQueUnClub96 Chyba, że tak. Przydałby się jednak trochę trudniejszy przeciwnik dla Djoko, przed ewentualnym meczem z Nadalem.

1

@MesQueUnClub96 Nie było jakiegoś singlisty, który mógłby wskoczyć za Rune? xd

1

@MesQueUnClub96 Właśnie znalazłem, dzięki :) A mają pokazywać cały mecz Djoko, czy Alcaraza też? Bo widziałem, że Hiszpana trochę pokazywali przed chwilą.

0

@MesQueUnClub96 Masz ten kanał wykupiony w pakiecie telewizyjnym, czy można gdzieś kupić w internecie?

0

@MesQueUnClub96 Gdzie będziesz oglądać Djokovica?

1

@mekston Iga prowadzi 1:0 w setach, a po komentarzach myślałem, że przegrywa i serwuje, żeby zostać w meczu xd

1

@Yamal_Williams Uważam, że warto postawić na miejsce, z którego się pochodzi.

7

@Yamal_Williams A nie Kielce przypadkiem?

0

@FCB_dimiC Tak i to od dawna xd Co najmniej na kilku igrzyskach już były rozdawane.

1

@takisobiektos Jeżeli Nadal się wycofa, to ktoś wskakuje na jego miejsce, czy będzie walkower dla jego rywala z pierwszej rundy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?