0

@MesQueUnClub96 Czyli od którego roku?

0

@RaptusS Do 3 wygranych setów grali do 2016r. W Tokio już było do dwóch setów.

0

@adamek20151 Do dwóch wygranych setów grają w finale

1

@Xaviball W tym przypadku dobre. Najlepsze od 1968r i Ireny Szewińskiej.

7

@NeroTFP1 Wysłaliśmy patałachów na igrzyska, a prawdziwy mistrz olimpijski siedzi na La Rambli xd

0

@Yamal_Williams Ty już wiesz za co. Ostatnio o tym dyskutowaliśmy. A co do Trumpa, to akurat w tym ma rację.

36

Komentarz usunięty

0

@AndresCuccittini Grubo ma być?

0

@FcPortoFan1999 Dla mnie Trump jest wkurzający i bucowaty. Reagan miał jednak dużą kulturę i nawet Ci, którzy nie zgadzali się z jego polityką, lubili i doceniali go. Poza tym miał świetne poczucie humoru i do dzisiaj wielu ludzi go za to uwielbia.

0

@Pawlak1992 Alcaraz faworytem, ale może jednak Nole da radę.

1

@Yamal_Williams A o Izraelu ani jednego złego słówka nie można powiedzieć w mediach. Taka to wolność słowa :)

5

@MesQueUnClub96 Brawo Djoko! Widać po reakcji, jak wiele to dla niego znaczy.

1

@Yamal_Williams Bo to mieszanie sportu z polityką. A to przecież żenada, o czym sam napisałeś.

0

@Cvzx Lepiej do kliniki podjechać i się troszkę ,,podleczyć"

0

@MesQueUnClub96 Czemu ,,aj"? xd

1

@Yamal_Williams A co gdyby to była Ukrainka? Można wtedy powiedzieć, że reprezentantka kraju zaatakowanego przez Rosję?

0

@zadafcb Mówił coś o swoim zawieszeniu/powrocie?

0

@FcPortoFan1999 Na pewno jeden z najbardziej charyzmatycznych prezydentów USA.

0

@FcPortoFan1999 Przebywał w tych kręgach, znał się ze świetnymi aktorami, był nawet przewodniczącym gildii aktorów, ale talentem aktorskim to on nie był xd Chociaż obycie przed kamerą, bardzo mu później pomogło.

0

@FcPortoFan1999 Reagan przez znaczną część życia był demokratem. Nawet twierdził, że to oni z niego zrezygnowali, a nie on z nich. A aktorem to raczej był takim średnim. Żadnej wielkiej roli, raczej filmy klasy B. Jego pierwsza żona natomiast wygrała Oscara, ale to już po rozwodzie z Reaganem xd

1

@FcPortoFan1999 Reagan wcześniej był gubernatorem, więc jakieś przygotowanie pod prezydenturę miał.

1

@Yamal_Williams Szkoda, że sama średnio stosuje się do tych poglądów. Ale wiadomo ,,co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie"

0

@Yamal_Williams Niesamowita artystka. Celine Dion czy Whitney Houston nie mają podjazdu xd

0

@mekston Ale to półfinał na IO. Tam Djoko ma problem, żeby wygrać xd

0

@Barca_Big_Moment Djokovic tylko rok młodszy, więc to nie ma większego znaczenia.

1

@MesQueUnClub96 To dobrze, że dopiero o 19:00. Nie podobał mi się wywiad po meczu z Djokovicem. Nawiązał do RG i tego, że po wygranym meczu w następnym zrezygnował, ale oby tak nie było tym razem.

0

@barcelonaLM W Tokio wygrał i tutaj też miałby spore szanse.

1

@MesQueUnClub96 Djokovic tak samo, ale on to akurat w Montrealu od dobrych kilku lat nie grał.

1

@mekston Może głupie pytanie, ale Tsitsipas zawsze miał takie chude nogi? xD Jakoś w dzisiejszym meczu, rzuciło mi się to w oczy xd

0

@Encore Djokovic ostatnie co powinien zrobić, to grać smecza z tej pozycji na korcie. A wcześniej łatwiejszy smecz i oczywiście jak zwykle w przypadku Djoko zagrany, co najwyżej średnio.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?