Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Czyli od którego roku?
0
@RaptusS Do 3 wygranych setów grali do 2016r. W Tokio już było do dwóch setów.
0
@adamek20151 Do dwóch wygranych setów grają w finale
1
@Xaviball W tym przypadku dobre. Najlepsze od 1968r i Ireny Szewińskiej.
7
@NeroTFP1 Wysłaliśmy patałachów na igrzyska, a prawdziwy mistrz olimpijski siedzi na La Rambli xd
0
@Yamal_Williams Ty już wiesz za co. Ostatnio o tym dyskutowaliśmy. A co do Trumpa, to akurat w tym ma rację.
36
Komentarz usunięty
0
@AndresCuccittini Grubo ma być?
0
@FcPortoFan1999 Dla mnie Trump jest wkurzający i bucowaty. Reagan miał jednak dużą kulturę i nawet Ci, którzy nie zgadzali się z jego polityką, lubili i doceniali go. Poza tym miał świetne poczucie humoru i do dzisiaj wielu ludzi go za to uwielbia.
0
@Pawlak1992 Alcaraz faworytem, ale może jednak Nole da radę.
1
@Yamal_Williams A o Izraelu ani jednego złego słówka nie można powiedzieć w mediach. Taka to wolność słowa :)
5
@MesQueUnClub96 Brawo Djoko! Widać po reakcji, jak wiele to dla niego znaczy.
1
@Yamal_Williams Bo to mieszanie sportu z polityką. A to przecież żenada, o czym sam napisałeś.
0
@Cvzx Lepiej do kliniki podjechać i się troszkę ,,podleczyć"
0
@MesQueUnClub96 Czemu ,,aj"? xd
1
@Yamal_Williams A co gdyby to była Ukrainka? Można wtedy powiedzieć, że reprezentantka kraju zaatakowanego przez Rosję?
0
@zadafcb Mówił coś o swoim zawieszeniu/powrocie?
0
@FcPortoFan1999 Na pewno jeden z najbardziej charyzmatycznych prezydentów USA.
0
@FcPortoFan1999 Przebywał w tych kręgach, znał się ze świetnymi aktorami, był nawet przewodniczącym gildii aktorów, ale talentem aktorskim to on nie był xd Chociaż obycie przed kamerą, bardzo mu później pomogło.
0
@FcPortoFan1999 Reagan przez znaczną część życia był demokratem. Nawet twierdził, że to oni z niego zrezygnowali, a nie on z nich. A aktorem to raczej był takim średnim. Żadnej wielkiej roli, raczej filmy klasy B. Jego pierwsza żona natomiast wygrała Oscara, ale to już po rozwodzie z Reaganem xd
1
@FcPortoFan1999 Reagan wcześniej był gubernatorem, więc jakieś przygotowanie pod prezydenturę miał.
1
@Yamal_Williams Szkoda, że sama średnio stosuje się do tych poglądów. Ale wiadomo ,,co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie"
0
@Yamal_Williams Niesamowita artystka. Celine Dion czy Whitney Houston nie mają podjazdu xd
0
@mekston Ale to półfinał na IO. Tam Djoko ma problem, żeby wygrać xd
0
@Barca_Big_Moment Djokovic tylko rok młodszy, więc to nie ma większego znaczenia.
1
@MesQueUnClub96 To dobrze, że dopiero o 19:00. Nie podobał mi się wywiad po meczu z Djokovicem. Nawiązał do RG i tego, że po wygranym meczu w następnym zrezygnował, ale oby tak nie było tym razem.
0
@barcelonaLM W Tokio wygrał i tutaj też miałby spore szanse.
1
@MesQueUnClub96 Djokovic tak samo, ale on to akurat w Montrealu od dobrych kilku lat nie grał.
1
@mekston Może głupie pytanie, ale Tsitsipas zawsze miał takie chude nogi? xD Jakoś w dzisiejszym meczu, rzuciło mi się to w oczy xd
0
@Encore Djokovic ostatnie co powinien zrobić, to grać smecza z tej pozycji na korcie. A wcześniej łatwiejszy smecz i oczywiście jak zwykle w przypadku Djoko zagrany, co najwyżej średnio.