0

@FCB24 Bierzemy to dzisiaj :)

0

@D10SLEO Świetnie zaczęli trzeciego seta. Oby teraz to utrzymali.

1

@Comentateiro Już przegraliśmy mecz?

0

@Cvzx Już za zawiesili? xd

0

@Popitek12 Sugerujesz, że się nawrócił? xd a tak na serio, to chyba nie przepada za tym użytkownikiem, który do absurdu umniejsza każde osiągnięcie Djokovica.

0

@Colon Mówił pół żartem, pół serio że chce zagrać na IO 2028. Jeszcze nie zakończy kariery. Ciągle jest wśród faworytów do każdego ważnego turnieju.

0

@Barca_Big_Moment Ciężki dzień dzisiaj? ;)

1

@MesQueUnClub96 Będzie się działo w Belgradzie i całej Serbii xd

0

@FcPortoFan1999 Zawieszenie broni na niekorzystnych warunków i powtórka za ile lat? 2,3? Ech...

1

@FcPortoFan1999 Alcaraz pewniaczek do US Open, pamiętaj xd

0

@agaFCB Tak było w 2012r (Federer i Murray) i teraz Djoko z Alcarazem.

0

@FcPortoFan1999 Tak, ale potencjalna wojna na pełną skalę, to niestety odciągnięcie USA od Ukrainy. A bez ich pomocy, to będzie słabo.

0

@FcPortoFan1999 Tutaj jeszcze może być kluczowa sytuacja na Bliskim Wschodzie. Tam USA też może się bardziej zaangażować.

0

@FcPortoFan1999 Oczywiście, że niestety nie odzyskają. Wiedz, że nie ma na to żadnych szans, jeśli Zalensky mówi, że odzyskanie straconych terenów jest możliwe również poprzez dyplomację, a nie tylko militarnie xd Chyba wybory w USA będą decydujące.

0

@Foton Coraz częściej słychać o zawieszeniu broni. Nawet sam Zalensky ostatnio delikatnie to zasugerował.

0

@FcPortoFan1999 A nie? xd

0

@FcPortoFan1999 Moim zdaniem mocno kontrowersyjna opinia xd

1

@mekston W AO i w Monte Carlo był w półfinale.

2

@mekston Szlema nie odpuści. Bardziej chyba chodziło o to, że zależy od drabinki czy będzie mógł liczyć na wygranie US Open.

0

@barcelonaLM Z Montrealu już się wycofał, a co do Cincy, to broni tam tytułu, więc zobaczymy. Jak teraz wygląda 8 kwalifikująca się do Turynu?

0

@Rastafarnianin A Federer i Nadal, których turniejów nie wygrali?

0

@MesQueUnClub96 Skracanie wymian w przypadku Djokovica, to większe ryzyko i pewnie więcej błędów. Różnie mogłoby się to wtedy skończyć.

1

@Encore @MesQueUnClub96 Djokovic też lubi i umie grać do trzech wygranych setów, ale jednak wiek robi swoje. Dzisiaj tylko dwa sety i dobre ponad dwie godziny gry. Nie wiem czy się zgodzicie, ale uważam, że gdyby Alcaraz doprowadził do trzeciego seta, to wziąłby złoty medal. Myślę, że fizycznie przetrzymałby Novaka.

3

@Encore Djokovic dzisiaj wyszedł mega skoncentrowany i z wiarą w to, że może wygrać. Na Wimbledonie tego zabrakło i nie był wstanie nawiązać walki z Alcarazem. Chociaż uważam, że mecz grany do dwóch setów pomógł Djokovicowi.

1

@barcelonaLM Do dzisiaj uważam, że Djokovic właśnie przez te dodatkowe spotkania w Tokio, w dużym stopniu zawalił singla. Tutaj też to mogło mieć wpływ.

0

@FcPortoFan1999 Nie ja to wymyśliłem xd

1

@FcPortoFan1999 Kibicom Nadala i Federera został już tylko jeden argument i to się niestety nie zmieni. Djoko nie może być GOATem, bo jest mniej lubiany od tych dwóch panów xD

0

@Prorokk Tylko dwa sety dzisiaj xd

0

@Encore Dokładnie taka sama sytuacja dzisiaj, jak w 2012r. Alcaraz i Federer wygrywają Wimbledon odpowiednio z Djokovicem i Murrayem, żeby później przegrać z nimi w finale IO.

2

@FcPortoFan1999 Naprawdę mecz na wysokim poziomie. Dla bezstronnego kibica myślę, że duża frajda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?