Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@michal26 Jednak 12 lat to sporo czasu. Zwłaszcza w starszym wieku, więc nie ma się co dziwić, że różnica w wypowiedziach jest znacząca.
3
@Kapitan hawk Dlaczego żona Messiego trzyma za rękę Suareza? xd
24
@Borneo A kiedy dokładnie się ,,zaczoł"?
0
@arasz1819 Każda partia ma takich ludzi. Po prostu w skrajnych ugrupowaniach ich bardziej widać. I dotyczy to zarówno prawicy, jak i lewicy.
0
@arasz1819 Pojawiam się, a nigdy na nich nie głosowałem ;) Po prostu irytujesz tym, że nie znasz ludzi, a ich wyzywasz. I ubzdurałeś sobie, że walczysz na La Bambie z jakąś sektą PiSfederacji xD A co do śmiania się w zaciszu swoich rezydencji, to zdradzę Ci sekret, ale nie mów nikomu. Każdy znaczący polityk tak robi :]
0
@FcPortoFan1999 A jak Francuzi go postrzegają? Bo patrząc na wynik jego partii, to chyba słabo, a jednak wybory prezydenckie wygrał.
0
@arasz1819 Z takimi ludźmi, jak Ty nie da się pisać, bo niestety nie ważne, co się napisze, to Ty masz swoje urojenia i na tym się kończy dyskusja. Jeśli jesteś taki sam w życiu prywatnym, to masz spory problem. Zapytam już tak na dobranoc. Jesteś do tego stopnia przeżarty polityką, że np nie podasz ręki koledze z pracy, jeśli dowiesz się, że głosował na PiS albo Konfederację?
0
@FcPortoFan1999 A jak już o Macronie mowa, to do kiedy ma on prezydenturę?
0
@arasz1819 Za to Ty jesteś potężny :) Napisałem Ci, że nie byłem na poprzednich trzech wyborach (a jako zagorzały fanatyk, to chyba powinienem?), a Ty dalej twierdzisz, że nim jestem. To jest dokładnie, to co napisałeś w początkowym poście. Do fanatyków nic nie dociera. Nie widzisz tylko, że Ty nim jesteś :)
1
@FcPortoFan1999 To jest smutne i trochę przerażające zarazem. Ale myślę, że wiąże się to niestety z poziomem społeczeństwa.
0
@arasz1819 To coś średni ze mnie fanatyczny wyborca, bo na trzech poprzednich wyborach nie byłem xd
0
@FcPortoFan1999 Ale to już wjechały sprawy, że tak powiem natury obyczajowej xd A w tych Trump, też swoje za uszami ma. Ale tak generalnie patrząc, to niesamowicie upadł poziom polityki. Ktoś taki jak Trump, nie miałby żadnych szans na prezydenturę 15 lat temu.
0
@arasz1819 ,,Przecież przeciętny wyborca Pisfederacji nie jest w stanie skrytykować swoich bożków" - a Ty jesteś w stanie skrytykować swoich? np Pana Premiera? I zanim zaczniesz wyzywywac od sekty, spróbuj odpowiedzieć na pytanie.
0
@FcPortoFan1999 Właśnie nie wiem czy na Clintona, bo trzeba przyznać, że on w debatach wypadał bardzo dobrze, a i charyzmę ma.
0
@FcPortoFan1999 Moim zdaniem Trump, nie miałby szans w walce o prezydenturę z Reaganem, Clintonem i może właśnie Obamą. Oczywiście wymieniłem tych ,,nowszych" prezydentów xd
9
@FabianekMrozek Dorzuci jeszcze państwa bałtyckie?
0
@FcPortoFan1999 Nie widziałem żadnej jej debaty, więc nie mam pojęcia, jak na nich wypadała. Ale przy Trumpie, który robi wokół siebie multum zamieszania, może być słabo. Szkoda, że Reagan nie miał szans, zmierzyć się z Trumpem. Niesamowity byłby kontrast, jeśli chodzi o kulturę i klasę.
0
@FcPortoFan1999 Reagan w ten sposób, obronił się przed zarzutami o swój zaawansowany wiek. I przy okazji wygrał wybory xd
1
@tbas Jeszcze jej nie wybrali. To, że Biden ją poparł, wcale nie musi oznaczać, że będzie następną kandydatką. Ostatnio mówił, że nie zamierza rezygnować z wyborów i widzimy jak to się potoczyło. Także jest jeszcze szansa na kogoś innego xd
0
@Barcaa12 2014 roku xd Ale wiadomo, że @tomek8756 wstawił, to w formie żartu.
0
@T^L A dlaczego nie chce? Obamowie nie mają ochoty wrócić do Białego Domu? Tytuł pierwszej kobiety prezydent, w historii USA też może kusić.
0
@FcPortoFan1999 Już się ośmieszyli. Pytanie teraz, czy postawią na kojarzoną z Bidenem, Kamale, czy na Obamową, a może jakieś inne nazwisko się pojawi.
0
@FcPortoFan1999 A jeszcze wczoraj jego sztab zapewniał, że Biden się nie wycofa i od przyszłego tygodnia, wraca do prowadzenia kampanii wyborczej xd
1
@against_modern_football Krok po kroku. Najpierw grupa, a ona wcale łatwa nie jest.
0
@SeWo77 Być może już było, bo elegancko wczoraj śmigał 4h na korcie, a i dzisiaj dał radę ;)
0
@MesQueUnClub96 Ważne, że na insta wleci kolejny post a w nim obiecanie poprawy w następnym wyścigu xd
0
@sen Jest, ale np jeśli chodzi o tenis, to chociażby Djokovic osiągnął od niej więcej. Nadal też osiągnięciami nie odstaje, a jest zdecydowanie niżej w rankingu.
1
@TheNekro94 Popularności i tego, że jest lubiany. Bo przecież nie wyników, które ma w każdym ważnym aspekcie gorsze od Nole. A Serena na drugim, bo jest czarnoskórą kobietą xd
0
@Kazragore Już pojawiły się głosy, że ten pomnik uderza w uczucia narodowe Ukraińców i że decyzją o jego postawieniu, kopiemy sobie grób xD
1
@Hindus W jakiej jesteś sekcie? xd Bo według tego użytkownika, każdy kto się z nim nie zgadza, albo go skrytykuje w jakieś jest xD