1

@MesQueUnClub96 Piękna celebracja. Jedna z moich ulubionych :)

1

@TaleOfUs Prawie tak jak fanbaza Nadala i Alcaraza płacząca o łatwą drabinkę dla Serba ;)
P.S Djokovic ma na imię Novak. Mógłbyś wreszcie nauczyć się pisać prawidłowo czyjeś imię.

0

@adi7adi8 Djokovic też dostanie. Zawsze dostaje :) Może nie na La Rambli, ale w komentarzach na profilach Wimbledonu i ATP na pewno.

0

@mekston Zgadzam się z tym co napisałeś, chociaż postawię lekki znak zapytania, co do zdrowia Djokovica. Ciągle mam obawy, że po natężeniu meczów może pojawić się jakiś problem z tym kontuzjowanym kolanem. Ale oby wszystko było ok.

1

@takisobiektos Miałem na myśli, że po przegranej na RG był dużym faworytem do dołączenia do ,,Jeźdźców Apokalipsy" xd A dzisiejszą porażką tylko to potwierdził.

0

@FcPortoFan1999 Był dużym faworytem po finale RG.

0

@mekston To jednak trawa i serwis może tutaj zrobić różnicę. Zresztą na razie nie ma co o tym dyskutować, bo obaj muszą jeszcze wygrać po jednym meczu.

0

@Encore On musi ogarnąć sztab i głowę, bo papiery na rywalizację z Alcarazem i Sinnerem ma.

0

@mekston Fritz ze swoim serwisem może być groźny. Dzisiaj Rune nie miał za dużo do powiedzenia, ale mecz nie był na wysokim poziomie. Djoko od początku solidnie i w najważniejszych momentach przy zagrożeniu utrzymał serwis. Chociaż 6 niewykorzystanych set pointów trochę nie przystoi xd

1

@maroon Ja mam tylko nadzieję, że jeżeli do tego dojdzie, to będzie to poparte zgodą sojuszu. Żadnej samowolki, bo źle na tym wyjdziemy.

0

@tbas Przeczytałem o tym zapisie na innych portalach. To konto nie jest prawicowe. On wrzuca różne informacje o wydarzeniach na całym świecie i pozostawia to bez komentarza.

0

@maroon Może masz rację i chodzi np o rakiety, które naruszyły naszą granicę, a później wróciły na Ukrainę. Było kilka takich przypadków, tylko że to była kwestia kilkudziesięciu sekund. Nie wiem czy my mamy możliwość, żeby w takim czasie coś zdziałać.

0

@tbas Ale znajdujących się na terytorium Ukrainy.

1

@JohnnySilverhand Trzeba się uśmiechnąć :) Tusk na pewno nigdy by do tego nie doprowadził.

0

@maroon W sensie Polacy czy Ukraińcy? Bo strzelanie przez Polaków do rosyjskich rakiet można uznać za bezpośrednie zaangażowanie w wojnę. A to nie jest dobra wiadomość dla nas.

0

@Awtameok_Klana Właśnie przeczytałem na innym portalu, że jest taki zapis i sprawa jest do obgadania i dobrze, żeby była zaakceptowana przez Sojusz. A co do naszego rządu, to nie wiem czy się do tego nie pali, bo podobno to Polska wyszła z taką inicjatywą.

0

@maroon Nie wiem czy mają je zestrzeliwać Polacy czy Ukraińcy, ale ma to być z terytorium Polski. Tusk powiedział, że trwają zaawansowane rozmowy na ten temat i dobrze by było, gdyby zostało to ,,przypieczętowane" przez Sojusz. Polska wyszła z taką inicjatywą. @Kazragore

1

@Kazragore Ale to Polska ma strzelać do tych rakiet xd

0

@KamQiX

0



Opinia?

0

@Jakchcesz To już info potwierdzone przez Tuska. @KamQiX

1

@SeWo77 Chcą, żeby Polska strzelała do rosyjskich rakiet, które lecą na zachodnie tereny Ukrainy.

0

@Aragorn33 ,,Nikt nie mówi o zgadzaniu się na strzelanie do rosyjskich rakiet z polskiego terytorium" - właśnie chodzi o to, że coraz głośniej się o tym mówi, a sami Ukraińcy też mocno na to nalegają.

0

@Aragorn33 I przy okazji wysłać swoich żołnierzy i zgodzić się na prośbę Ukraińców, żeby strzelać z Polski do rakiet lecących na zachodnie tereny Ukrainy? Bo ostatnio, zwłaszcza ta druga kwestia jest coraz częściej poruszana.

0

@Ojciec5tkidzieci Czyli można powiedzieć, że jedziemy na IO bez atakującego w optymalnej formie.

0

@Aragorn33 Myślisz, że ewentualne zaangażowanie francuskich żołnierzy pozostanie bez odpowiedzi ze strony Rosji? Ja myślę, że nie i ta odpowiedź dotyczyłaby naszego regionu, bo Francja jest dosyć daleko od Rosji.

0

@JarekS To ciekawe, bo patrząc na to o czym pisały media, to można odnieść wrażenie, że udało się pokonać zło wcielone w postaci skrajnej prawicy. Jeżeli jest tak jak piszesz, to Ukraina straci na tych wyborach, a Tusk kolejny raz się błaźni pisząc o ,, rozczarowaniu w Moskwie i szczęśliwej Warszawie" A kto podejmuje decyzję np o wysyłaniu rakiet czy innej pomocy na Ukrainę?

0

@Ojciec5tkidzieci A Kurek jak się prezentuje? Bo swoje lata też już ma.

0

@JarekS On w tej lewicowej koalicji będzie miał dużo do gadania? Jak w ogóle, sojusz lewicy zapatruje się na pomoc Ukraińcom? Bo decydujący głos ciągle ma chyba Macron?

0

@VladaladaMuru Naprawdę myślisz, że można kogoś siłą zmusić do asymilacji? Pozbawić przekonań religijnych, zwłaszcza głęboko zakorzenionych? Nie ma takiej możliwości. Nie uda się to z Ukraińcami, którzy są nam bliscy kulturowo, a co dopiero z uchodźcami z obcych krajów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?