Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MarFan To chyba sporo innych państw też tego nie rozumie.
1
@Xaviball W przypadku Andrejczyk ten wynik jest porażką i można się do niej ,,przyczepić". Ale dlaczego krytukujesz wszystkich olimpijczyków? Nawet takich, którzy osiągnęli na tych IO swoje najlepsze wyniki?
6
@MesQueUnClub96 Przez tydzień będą dyskusje na ten temat, a później cisza, aż do następnych IO xd
1
@Xaviball W pewnych dyscyplinach takie miejsca są sukcesem. Założę się, że większości tych zawodników nie znasz, nie wiesz jakie są realia, a wymagania masz z kosmosu.
0
@Szklaner Dla mnie jest tylko trochę dziwne, że sama się nie poprawiła. Raczej powinna wiedzieć o czym mówi.
0
@Dari0G Skoro pomyliła słowo, to powinna się poprawić. Chyba, że nie wie o czym mówi i recytuje z pamięci, wcześniej przygotowany tekst. Ewentualnie filmik jest ucięty w momencie, w którym się poprawiła.
0
@kulek22 6 lat to i tak sporo. A orientujesz się w jaki sposób przeprowadzane są kontole na IO. Każdy sportowiec oddaje próbkę i wyrywkowo sprawdzają? Albo właśnie po jakimś czasie, tak jak w tym przypadku?
2
@Miszak Od urodzenia/dzieciństwa ma z tym problem. Chyba nawet miał jakąś operację w tym kierunku. Ktoś tu kiedyś pisał o co dokładnie chodzi, ale zapomniałem @MesQueUnClub96 @mekston
0
@Arcybiskup Chyba nie doceniasz mocy rosyjskiej propagandy.
0
@kulek22 Po 12 latach sprawdzili próbkę zawodnika? I okazało się, że był na dopingu?
0
@MesQueUnClub96 Przecież napisał ,,na tą chwilę", co jest prawdą. Nie znaczy to jednak, że w trakcie meczu, sytuacja nie zmieni się na naszą korzyść.
1
@LukaszFan Bo tu nic negatywnego o grze polskich siatkarzy nie można napisać xd Od razu Ci powiedzą, że nie wierzysz w zwycięstwo naszych.
1
@Iniesta997 @FcPortoFan1999Raczej Łukaszenka/Putin szukają pretekstu, żeby pomóc Rosji. A takie naruszenie przestrzeni (być może rzekome) dobrze pasuje.
0
@michal26 I jeszcze Ci ludzie, którzy klaszczą w tle xd Kamala albo nie wie o czym mówi i jedzie z pamięci (bo się nie poprawiła) albo powiedziała prawdę xd
3
@Arden W sumie masz rację. Nie wiem co kolega osiągnął w życiu, ale nie zmienia to faktu, że wyzywanie kogoś od szczurów jest słabe. Hurkacza można lubić albo nie (sam jego fanem nie jestem), ale jest w top 10-15 tenisistów. Świetne osiągnięcie biorąc pod uwagę nasze ,,tradycje" w męskim tenisie.
3
@EkspertzOrlikq I po co obrażasz? Facet sporo osiągnął w życiu, a Tobie zostaje wylewanie jadu na La Bambie.
0
@tbas A jesteś pewien, że nic nie robi? Bo ja np tego dokładnie nie śledzę, więc nie wiem. A to, że nie ma o tym informacji w mediach, wcale nie musi oznaczać, że prezydentowa jest nieaktywna. @NeroTFP1
7
@Azazel_Pazuzu Chyba nie wszyscy złapali przekaz Twojego wpisu xd
0
@kazbychu A wiesz, że Serbowie sprzedali też sprzęt wojenny Ukrainie? Tak się robi interesy.
14
@MichuZ44 Przecież głośno było o tym gwałcicielu, którego dopuścili do IO. I z tego, co ja widziałem na Twitterze, to wszyscy byli oburzeni tym faktem.
0
@bartekvisca Bruno Rezende chyba wygrywał wszystko co się dało.
1
@masa11 Już ledwo z Japonią wygrali. A raczej Japończycy przegrali ten mecz.
1
@michal26 Reakcja Djokovica pokazuje, że bardzo mu zależało na wygraniu IO, bo tylko tego mu w karierze brakowało. Nie zmienia, to jednak faktu, że najważniejsza jest ilość wygranych szlemów.
4
@michal26 W tenisie jednak szlemy ważniejsze.
3
@Rhinho Buc, Jugol, foliarz, mniej lubiany niż Nadal i Federer xd
0
@barcelonaLM Napisałem o indywidualnym złocie.
1
@Rhinho Wcześniej pisał, że dla niego GOATem jest Federer. Ale tak się składa, że on nie wygrał indywidualnego złota na IO, więc musiał wylecieć z Nadalem xD
3
@NeroTFP1 Drzyzga nie lubi Leona i zawsze musi się o coś przyczepić.
9
@tbas Ludzie z prawdziwą depresją nie. Ale tacy, którzy nie wiedzą czym ona jest, wszystko podciągają pod depresję. Taka Roxi Węgiel powiedziała w wywiadzie, że miała depresję (nie była u lekarza), poszła na spacer i jej przeszło xD I później ta choroba jest bagatelizowana przez społeczeństwo.
1
@Encore Nikogo to nie obchodzi. W karierze singlowej wygrał wszystko.