1

@mekston To fani Nadala umniejszają Djokovicowi, mówiąc że wygrywał z nim na RG, gdy Nadal miał kontuzję. Przy okazji zapominają, że Nadal nie był w stanie wygrać z Djokovicem na jego ulubionym szlemie :)

1

@mekston Djokovic wygrywał z Nadalem na RG, ale Hiszpan miał kontuzję to się niestety nie liczy.

1

@mekston Dobrze, że mu się udało wygrać RG, bo szkoda, żeby tak wielki mistrz był bez wygrania wszystkich szlemów.

2

@mekston W czasach przed Novakiem i Nadalem. Nie był w stanie tego powtórzyć, gdy przyszło mu się mierzyć z tą dwójką w najwyższej formie. I wiek nie ma tutaj aż takiego znaczenia, bo zawodnik koło 30 na spokojnie może rywalizować z młodszymi. I Federer rywalizował tylko najczęściej przegrywał finały z tą dwójką.

2

@mekston Ktoś zabronił Federerowi być ,,długowiecznym"? Niesamowite jest to, jak na siłę próbujecie znaleźć jakieś ,,ale" w przypadku Djokovica xD Federer jest sześć lat starszy od Novaka. Mógł wcześniej nabijać statystyki. Zwłaszcza, że Novak na naprawdę najwyższy poziom wszedł dopiero w wieku 24 lat. Podana przez ciebie statystyka pięknie pokazuje, że Federer wygrywał dopóki Djokovic i nie wszedł na top poziom.

2

@barcelonaLM Niestety nie factos, bo Nadal nie ukończył tej gry. Chyba, że wygrał ATP Finals i ATP 1000, których mu brakuje, to sorki. Musiało mnie to ominąć.

1

@mekston Więcej wygranych szlemów na hardzie ma Djokovic, więc na siłę próbujesz wepchnąć tutaj Federera.

2

@Popitek12 Ale ostatecznie skończył grę mając mniej szlemów, tytułów ATP 1000, mniej tygodni jako numer 1 i ani razu (!) nie wygrywając ATP Finals. Także jedyne co wam pozostaje, to nazywanie Nadala GOATem mączki, bo w ogólnym rozrachunku przegrał z Djokovicem.

0

@MesQueUnClub96 Dla nich ranking się liczył tylko wtedy, gdy Federer w nim prowadził :P

0

@mekston A Djoko?

0

@Ptasior No właśnie. Dlatego nie do końca rozumiem, skąd taka narracja, że naszym obowiązkiem jest strzelać do rosyjskich rakiet jeszcze na terytorium Ukrainy (słowa Sikorskiego) Zwłaszcza, że NATO jest temu przeciwne. Bo tak realnie, przy naszych możliwościach, ile takich rakiet/dronów jesteśmy w stanie zestrzelić?

0

@mkord Zauważyli, tylko Błaszczak kazał wyciszyć temat. Pewnie po konsultacjach z NATO.

0

@Foton To jest w ogóle śmiech na sali. I oni chcą strzelać do rosyjskich rakiet jeszcze na terytorium Ukrainy. Ciekawe ile zestrzelą, jak Putin w odpowiedzi wyśle kilka rakiet do Polski.

3

@fart Najpierw było info, że coś do Polski wleciało, było w naszej przestrzeni ponad 30 minut, a później stracili to z radarów i nie wiadomo czy zostało u nas czy wyleciało. Zaczęli poszukiwania tego obiektu (10 dni szukali), a teraz typek mówi, że w sumie to nic nie wleciało xD

0



W poprzednim tygodniu mówili, że rosyjski obiekt wleciał w polską przestrzeń powietrzną i przebywał w niej ponad 30 minut xD

0

Pozwolę sobie skomentować wypowiedź Viniego krótkim ,,XD"

1

@FcPortoFan1999 Nie denerwuj jej xd Bardzo przeżywa ostatnie porażki Alcaraza.

0

@tbas Pisałem Ci wcześniej o tym, że właśnie poprzez strajki, wywalczyli sobie to co teraz mają. Trzeba im przyznać, że potrafią się zebrać wtedy, kiedy jest im to potrzebne. Każdy dba o swój interes i przeciętnego górnika nic nie obchodzi, czy jego kopalnia jest rentowna czy nie.

0

@tadzik447 Dla mnie 25 stopni to temperatura idealna, zwłaszcza latem xd

0

@tbas Skoro emerytury to odległe czasy, to dlaczego żaden z rządów nie zdecydował się, żeby to zmienić? Najwyraźniej boją się ruszyć ten temat na poważnie.

0

@tadzik447 Upał to temperatura powyżej 30 stopni (przynajmniej według google :P)

0

@tbas To co sobie załatwili, to wcale nie są takie odległe czasy. Jak widać rządy nie kwapią się, żeby coś konkretnego z tym zrobić. I jeżeli prawdą jest to, co piszą koledzy wyżej (5-6 tys pensji), to jestem trochę zaskoczony, bo obstawiałem, że zarabiają w granicach 10 tysięcy.

0

@tbas Kraść a uczciwie pracować to jednak jest różnica. Górnicy dostają takie, a nie inne wypłaty, bo są cwaniakami, którzy potrafili sobie to załatwić (chociażby poprzez strajki)

2

@Rastafarnianin Zawsze możesz iść pracować jako górnik. Jak widać same plusy, to może warto zastanowić się nad zmianą zawodu?

0

@TheCule Sytuacja na froncie coraz gorsza (żeby nie powiedzieć tragiczna, na wschodzie), to Ukraina wywiera presję, żeby NATO coraz bardziej się zaangażowało (kwestia zestrzeliwania rakiet i zgoda na atakowanie odległych obiektów w Rosji) Temat jest już grzany od co najmniej wiosny, ale wtedy najważniejsze państwa, nie zgodziły się na zestrzeliwanie rakiet. Chociaż Polska pewnie była chętna, bo przecież po coś obustronne porozumienie było podpisywane. Właśnie tam była poruszana ta kwestia i obietnica rozmów w tym temacie i szukania rozwiązań.

0

@vangoor Już uderzyła i NATO wyciszyło temat.

0

@Hartge To nie ma znaczenia, bo to właśnie te państwa mają najwięcej do powiedzenia w kwestii Ukrainy.

0

@vangoor Właśnie nie wiem czy jak najbardziej, bo najważniejsze państwa NATO są temu przeciwne. A samowolka, to najgorsze co Polska mogłaby zrobić.

0



Opinia?

0

@partymaker A jeszcze wcześniej to w 2010. Chyba u Djoko kryzysy, co 7 lat xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?