Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
@juarez Co ma do tego ile ludzi jest na ulicach? Od dawna wiadomo, że z roku na rok, będzie coraz mniej Polaków, więc jako naród powoli wymieramy.
1
@La Pulgaa Też mam takie wrażenie, że tam większość, to dla beki przyjechała xd
0
@regatta52 Psycha siadła. Nie dość, że słabo gra, to jeszcze kontuzja.
1
@MesQueUnClub96 Topowi tenisiści zawsze mają w takich sytuacjach łatwiej. A przeciętniacy muszą czekać, aż deszcz przestanie padać xd
0
@Kgorecki2500 Której witaminy, prowitaminą jest beta karoten. Czy jakoś tak xd
0
@Faro Jak nie wiedzą, to chyba lepiej wziąć podpowiedź i masz wtedy 25% szans. Pytanie łatwe, ale pewnie myśleli, że podchwytliwe, a pewności nie mieli.
0
@adamek20151 Miałem pytać, ale już wiem, kogo miałeś na myśli xd
1
@Encore Tak właśnie powinno się budować zespoły. Może i kiedyś Skra, której kibicuję, też będzie w stanie wrócić do topki plusligowych zespołów. A w tym sezonie, to mam nadzieję, że uda się załapać do fazy play off. A Lublinowi życzę medalu :D
1
@Encore Może się trafić dobra drabinka w Play offach, kontuzje u przeciwników i już będzie szansa dla Lublina. Dodatkowo te zespoły grają jeszcze w LM (wszystkie trzy?), a to też dodatkowe obciążenie.
2
@Lionel_Messi10 Skoro nie zagra, to trochę bez sensu ten lot do Toronto. Mógłby wrócić do Miami i na spokojnie przygotować się do następnego meczu i przerwy reprezentacyjnej.
1
@Encore Lublin z Leonem (o ile będzie zdrowy) jak najbardziej ma szansę na medal w tym sezonie. Pokonanie Resovi i Zawiercia to pokazuje.
4
@tbas @bartekvisca @Xaviball Czemu od razu zakładacie, że straszą ludzi? O możliwym konflikcie NATO - Rosja mówią wojskowi/eksperci właściwie w całej Europie. Być może jest to kwestia kilku, a może kilkunastu lat. Głupotą jest zakładanie, że to się nigdy nie wydarzy i wszelkie komentarze o tym mówiące nazywać zastraszaniem ludzi.
2
@TheNekro94 ,,Jej obowiązkiem jest kasowanie produktów" I ten obowiązek wykonywała, a limitu czasowego na jednego klienta chyba nie ma.
1
@xvcWinterSoldier Przecież nie napiszą ,,rzezi", bo to się jednoznacznie negatywnie kojarzy. Chyba, że błąd w tłumaczeniu.
0
@Stinger_ Dlaczego niestety? Bardzo dobrze, że ktoś z młodych tenisistów jest w stanie rywalizować o szlemy z Alcarazem. Myślę, że Sinner trochę sobie pomógł. Chyba za stary jestem, żeby wierzyć w czystą rywalizację na takim poziomie. Raczej chodzi o to, żeby nie dać się złapać xd
2
@Stinger_ Dwa wygrane szlemy w tym roku, to bardzo dobry wynik.
13
@Arden Było widać, że jest wkurzony na zmianę. Podobnie jak Yamal.
1
@MOLESTA Antysemityzm od razu, co nie? Bo przecież nic złego o Żydach nie można napisać ;)
1
@tbas Iran właśnie wystrzelił rakiety na Izrael, więc jak zawsze USA ma dobre informacje.
0
@Encore LUK jest w stanie powalczyć o medal w tym sezonie?
0
@Popitek12 Tyle ile Nadal wygrał turniejów mistrzów przez całą karierę.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 A w Hiszpanii to jest zabronione? Bo to, co nam kojarzy się z komunizmem, tam wcale nie musi.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Co Ty za głupoty piszesz. Przy stemplu Kounde anulowali nam bramkę i tutaj powinno być tak samo.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Przy drugiej bramce był wcześniej faul, więc nie do końca zasłużenie.
1
@Sapos93 Był, ale sędziowie wyczuli, że dzisiaj Barca może stracić punkty więc zrobili wałek xd
1
@mekston Chyba pomylili Cię z Alexem :P
1
@wawrzyn1 Potwierdzam, byłem tą osobą.
0
@AlexDark00 Jest bardzo dobrym napastnikiem, którego Polska przez wiele, wiele lat nie będzie miała. To, że gra w Barcelonie jest dużym sukcesem. A jeszcze większym będzie to, że po zakończonej przygodzie w Barcy będzie pozytywnie oceniany i świetnie wspominany przez normalnych kibiców. A potwierdzać będą to fantastyczne statystki.
2
@AlexDark00 Sprawdź sobie ile goli i asyst ma ten stary dobijak i lepiej zamilcz. Albo ewentualnie kup sobie odpowiednią maść w aptece.
9
@AlexDark00 Do Lewandowskiego pasują zdania: ,,bardzo dobry ruch" i ,,Polak, który nie jest przepłacony".