1

@MessiForeverTheBest @MesQueUnClub96 Federer w 2015r grał i był w dobrej formie.

0

@Faro Akurat takiej nie mam, ale jak sprawdzałem, to zapamiętałem, że właśnie ,,A" jest najpopularniejsza. Źle strzelili, bo wahali się między ,,A" i ,,O".

0

@Faro Taka w sumie ciekawostka. Ja akurat wiedziałem, bo kiedyś sprawdzałem, jak często występuje moja grupa krwi.

3

@Faro Podpowiedź za 1400zl przy takiej puli, to jest jakiś żart xD

0

@MesQueUnClub96 Zobacz kto polubił tego posta. A spróbuj zasugerować, że Nadal jechał na dopingu, to będzie płacz w komentarzach i mówienie, że nie można tak pisać, bo nie ma na to dowodów xD

0

@Baros1990 Ciągle boli, że Djoko ma więcej szlemów niż Nadal i Federer? :) Apteki są otwarte, można zakupić odpowiednią maść ;)

4

@mekston Kolejny po oddaniu złotej piłki, piękny gest Viniego. Klasa sama w sobie!

0

@Comentateiro ;) Katar i kaszel to mogą być objawy covidu, prawda? Mając np kaszel, powinieneś zrobić test, bo może masz covida i to nawet z objawami. Z Twojej odpowiedzi wnioskuję jednak, że masz na to wywalone i wtedy odpowiedzialność za innych się nie liczy.

Dzisiejszej nocy jest mecz Argentyny, także jeszcze się nie wybieram do spania, ale Tobie też życzę dobrej nocy :)

0

@Comentateiro Już się zagotowałeś i próbujesz atakować personalnie? ;) Pytanie było skierowane tylko do Ciebie. Skoro czujesz taką odpowiedzialność za innych, to sam możesz na własną rękę zrobić test, żeby mieć pewność, że nie masz bezobjawowego covida. Nie trzeba takich testów robić 40mln Polaków, bo temat przestał być medialny i większość z nich ma to gdzieś.
A co do nie narażania innych, gdy już wiemy o chorobie (objawowej albo i nie), to rozumiem, że Ty zawsze się do tego stosujesz? Gdy np masz katar albo kaszel, to zostajesz w domu, albo nosisz maskę, żeby nie zarazić innych?

0

@Comentateiro W sumie nie musiałem pytać, bo wiadomo, że nie robiłeś testu, więc nie wiesz, czy przechodzisz bezobjawowo covida czy nie. Może kogoś zaraziłeś i naraziłeś na ciężki przebieg choroby, a nawet o tym nie wiesz. Gdzie więc ta odpowiedzialność za innych, o której pisałeś?

0

@Comentateiro Pewnie dlatego zapytał, bo pisałeś o odpowiedzialności za innych. Skąd wiesz, że właśnie teraz nie przechodzisz bezobjawowo covida? Może właśnie dzisiaj kogoś zaraziłeś.

2

@Borneo Miałem na myśli koniec 2022r, gdzie była szansa na zyskanie przewagi na froncie. Tylko Biden i jego administracja zrobili w gacie, bo Putin postraszył atomówką. Pisał o tym chyba @barcelonaLM . A co do tego, że połowa Koreańczyków zginęła na froncie, to skąd info? Bo kilka dni temu czytałem, że dopiero były pierwsze starcie z nimi. A jeszcze co do wejścia Ukrainy do NATO, to nikt z liczących się państw tego nie chce. I tu nie ma znaczenia, co mówi Trump, bo tak samo uważał Biden.

3

@Borneo Może gdyby administracja Bidena dawała więcej sprzętu i amunicji, to byłoby inaczej. A jak dają tylko ,,kroplówkę", żeby powoli wykrwawić Ukraińców, to czego oczekujesz? Wiesz jak wygląda sytuacja na froncie? Ukraina jedyne co, to może stracić jeszcze więcej terytorium. Dodatkowo Rosjanie z Koreańczykami szykują się do odzyskania obwodu kurskiego i jedna z kart przetargowych Ukraińców pójdzie do kosza. Prawda jest taka, że USA nie zależy na zniszczeniu Rosji.

1

@Kgorecki2500 Jeżeli taka strefa powstanie, to nie ma opcji, żeby nie władowali tam Polaków.

0

@agaFCB To jednak nie powinien jechać do domu i odpuścić pozostałe mecze? ;) Niesamowite jak szybko zmieniasz nastawienie xd

2

@Borneo Ponad 40 lat temu aktor został prezydentem USA. I okazał się całkiem dobry :) Może więc i prezenter sprawdzi się na stanowisku, które na pierwszy rzut oka do niego nie pasuje.

1

@Korsain Skończcie płakać o to rozkładanie nóg, bo niczym się nie różnicie wtedy od śmietankowych.

0

@barcanawieki A przed chwilą czytałem, że w czwartek rozmawiali telefonicznie.

2

@Sulimo Taką jaką wpisują Amerykanie czyli wszystko się zgadza xD

9

@KrychaFCB Nie zniżaj się do poziomu śmietankowych.

2

@tomek8756 Ktoś z tych, którzy mówili o wyjechaniu z kraju faktycznie wyjechał? Czy to tylko takie idiotyczne gadanie, bo doskonale wiedzą, że za granicą takiej kasy nie zarobią?

0

@TheNekro94 Przyszedł kibicować swojemu ulubionemu klubowi i niestety nie jest to Barca xd

0

@Peciak Obama aż tak słabo jest oceniany przez Amerykanów?

0

@Zoker Kamala teraz pewnie wypadnie z wielkiej polityki, a demokraci przez cztery lata przygotują kogoś, kto będzie miał realne szanse na powrót do Białego Domu. A tak w ogóle, to Trump będzie mógł ubiegać się o reelekcję? Czy z racji tego, że w sumie będzie 8 lat prezydentem, to w następnych wyborach nie będzie kandydować? @mekston

0

@Zoker Podobnie jak w przypadku Hillary Clinton, która namawiała kobiety, żeby na nią głosowały, bo sama jest kobietą xd Jak widać coś nie pykło. Może gdyby obie Panie miały wygląd np Melani, to bycie kobietą byłoby zaletą w wyborach.

2

@mekston Teraz nie, ale powinni wyczuć, że Biden nie ma szans na prezydenturę i wcześniej zaproponować kogoś nowego. Zawalili na całej linii, bo przez cztery lata nikogo nie przygotowali. A można było się spodziewać, że Biden z racji wieku nie ogarnie drugiej kadencji.

12

@Kgorecki2500 Tak to jest, jak wybiera się kandydatkę, która nie ma charyzmy, a do tego jest irytująca i ma wkurzający śmiech. Czyli kopia Hillary Clinton. Demokraci drugi raz przejechali się na wyborze kobiety.

1

@sokot Nie Putin, to ktoś inny. Tam większych różnic nie ma, bo mentalność jest taka sama od wieków.

1

@sokot Tak naprawdę to nie ma dobrego zakończenia tej wojny. Oddanie części terytorium teraz, to powrót Putina za kilka lat i zajęcie całej Ukrainy. Dalsza wojna, to straty w ludziach i pewnie w terenach, bo front się sypie.

5

@sokot Przecież gdyby nie wsparcie innych państw, to by padła. Myślisz, że walcząc tylko swoimi zasobami byliby w stanie utrzymać front?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?