3

@tristan87 Mogła rowerem pojechać albo spacer sobie zrobić. Dla zdrowia byłoby to dobre i przy okazji dla środowiska. Bo to chyba jedna z tych celebrytek, które bardzo się martwią o naszą planetę.

0

@agaFCB Alcaraz wygrał tamten mecz, w którym płakałaś o udawaną kontuzję Sinnera, a Ty dalej przeżywasz. Przy każdym bólu Włocha, doszukujesz się udawania z jego strony.

2

@MesQueUnClub96 Trochę ludzi się zebrało xd

0

@tomek8756 Trump chyba mocno inspiruje się Reaganem xd (pierwsze zdanie)

2

@korn234 To nowa władza mogła go za to wywalić z TVP, a nie szukać wymówki, w postaci jego komentarza podczas IO. Zresztą tylko się ośmieszyli, bo wystarczyła odpowiednia presja społeczna i szybciutko się z tej decyzji wycofali.

1

@Awtameok_Klana Dlaczego? Skoro ten ustrój (a raczej jego założenia) były jedną z inspiracji do napisania tej piosenki? Podkreślam, że ,, jedną z" bo wiem, że Lennon nie tylko tym się kierował.

0

@MesQueUnClub_87 Niby tak, ale teraz raczej ciężej, byłoby coś takiego ukryć. Jeszcze taka informacja się pojawiła:


2

@Kapitan hawk Bardzo. Muszę kupić maść, wiadomo na jaką część ciała. Dobrze, że są jeszcze apteki całodobowe.

2

@AduŚ07 Rosyjscy okupanci podpalili dużą liczbę opon w chłodni kominowej Zaporoskiej Elektrowni Jądrowej. To próba siania paniki" - uspokaja szef administracji rejonu Nikipola Jewgienij Jewtuszenko. Wskaźniki promieniowania też podobno są w normie.
Źródło: wp

0

Komentarz usunięty

2

@pioz123 Każdy ma wybór. Zdecydował tak, a nie inaczej i pewnie poniesie tego konsekwencje. Bo wydaje mi się, że wcześniej czy później nowa władza znajdzie pretekst, żeby go wywalić z TVP.

3

@Kapitan hawk Śmiać się to my, ale nie z nas" - idealnie się podsumowałeś. Sam się śmiejesz z madryciaków, ale jak oni zaśmieją się z Barcelony, to jesteś pierwszym, który płacze na tej stronie xD I wtedy oczywiście wyjeżdżasz z pseudo wędkami :)

0

@pioz123 Słabe zachowanie Babiarza w tym przypadku, o którym jest mowa w artykule. Ja wcześnie pisałem tylko o sytuacji z IO. Co do jego osoby jako komentatora, to uważam, że dobrze komentuje lekkoatletykę, całkiem dobrze prowadzi(?) Va Bank, a komentarz skoków w jego wykonaniu jest słaby albo co najwyżej średni.

0

@Kapitan hawk Dokładnie :)

2

@Kapitan hawk Takie czasy, że polityka jest wszędzie. Dopiero skończyły się IO, gdzie było jej sporo. Komentarz ,, zabolało komunistów" był w żartobliwym tonie, o czym świadczy ,,xd" na końcu. Chyba nie załapałeś ;)

17

@pioz123 A co tu jest do bronienia? Nic złego nie powiedział, co właściwie potwierdziła sama telewizja, przywracając go do komentowania. Zwróciłbyś uwagę na ten tekst o ,,Imagine", gdyby pewne media nie rozkręciły afery?

22

@Kapitan hawk Nie mam czego zasłaniać xd Dalej uważam, że komentarz Babiarza mógł zaboleć tylko ludzi, którzy utożsamiają się z tym systemem. Jesteś jednym z nich?

24

@Kapitan hawk Że niby wędka? xd No tak. Wszystkie Twoje posty możesz tym wytłumaczyć. Kolega wyżej już Cię wyjaśnił :)
PS Drugi komentarz też może być kolejnym.

41

@Kapitan hawk Kolejny już dzisiaj Twój post o Babiarzu. Aż tak przeżywasz, że go jednak nie wywalili z TVP?

2

@Xpert77 Turniejów jest mnóstwo. Właściwie nie ma tygodnia, żeby gdzieś nie grali. Ale najważniejsze, to wielkie szlemy (4), ATP 1000 (9) i turniej mistrzów na koniec sezonu.

0

@Sulimo A nie 9?

0

@barcelonaLM Sugerujesz, że Nadal specjalnie dostawał trudne drabinki? xd

0

@LukaszFan Chyba półfinały miały wpływ na ten dzisiejszy mecz. My horror z USA, a Francja na spokojnie 3:0 ograła Włochy.

1

@MesQueUnClub96 Dlaczego Ruud się wycofał?

1

@misterio Nie wiem jak tutaj, ale na Twitterze był hejt na Julię, jak tylko okazało się, że jest z Konfederacji.

3

@AmigoBlancos Dziennikarstwo sportowe jest na żałosnym poziomie. Może z kilkoma wyjątkami.

0

@Klabax Tak, tak. Od razu powinni ją z wioski olimpijskiej wywalić, medal odebrać i dyskwalifikacja dożywotnio ;)

0

@mekston A mi tam go nie szkoda. Jego wina, że się za dobrze przygotował. Niby doświadczony zawodnik, a taki juniorski błąd xd

0

@MarFan Te które są za nami. Same potęgi nas nie wyprzedzają, ale kilka ich jest. Do tego dochodzą kraje rozwinięte gospodarczo i państwa, które teoretycznie nie powinny nas wyprzedzić, a jednak to robią. Problem w polskim sporcie leży u podstaw i w zarządzaniu. Dopóki tego nie rozwiążemy (czyli pewnie nigdy), to rewelacyjnych wyników nie będziemy osiągać.

2

@MesQueUnClub96 No nie mów, że Djoko nie poprawił Ci humoru xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?