1

@Kgorecki2500 Nie zacznie. Jedyne co spróbują, to utrzymać obecną linię frontu i powstrzymać rosyjską kontrofensywę, która ma być pod koniec wiosny albo początkiem lata.

0

Centrum Razumkowa przeanalizowało również nastawienie mieszkańców Ukrainy do poszczególnych państw. Najlepiej ocenione zostały Kanada i Łotwa (w obu przypadkach 93 proc. reakcji pozytywnych), Wielka Brytania, Litwa, Francja (wszystkie te kraje po 92 proc.) i Estonia (91 proc.). Polskę oceniło pozytywnie tylko 58 proc. respondentów - mniej, niż np. Mołdawię (77 proc.) i Słowację (70 proc.).

Ośrodek zauważył, że Polskę postrzega obecnie pozytywnie znacznie mniej Ukraińców, niż np. w sierpniu 2023 roku (94 proc.) i styczniu br. (86 proc.), gdy realizowano podobne badania.

źródło: wp wiadomości
Oj, troszkę straciliśmy w oczach naszych ,,braci" xd

0

@Wittgenstein Ciężko brać LM na poważnie? Jeszcze trzyma po wczorajszym, czy już tak wcześnie zaczynasz spożywać alkohol?

0

@MesQueUnClub96 Patrząc na jego grę w najważniejszych meczach, to idealnie pasuje do Barcelony xd

1

@takisobiektos Masz rację, ale jak widać, niektórzy nie potrafią na chłodno ocenić sytuacji. I chyba są w szoku, że nie każdy marzy o grze w Barcelonie, a po prostu traktuje to jako pracę.

0

@AlexDark00 1 mecz zagrał dobry, ale wiadomo, że do Ciebie, to nie dociera.

0

@usztafik Jak to jest, że w ostatnich latach jesteśmy większymi frajerami, niż PSG w LM ? xd

1

@mekston Dlatego nie rozumiałem tych śmieszków z Mbappe przed meczem. On nam zawsze coś potrafił wcisnąć.

1

@tbas Zawsze szanują? Znam co najmniej kilku, którzy zaprzeczają temu stwierdzeniu.

0

@mekston Właśnie o to mi chodzi. Big 3 może się koksować na potęgę i nikt im nic nie zrobi. Właśnie z tym powodów, które wymieniłeś. A jeśli już kogoś chcieliby ,,poświęcić" to będzie to Djokovic, bo ma doświadczenie w byciu tym ,,złym". Interesujące jest też to, że jak już kogoś łapią na dopingu, to nic nie znaczące nazwisko, albo jakiegoś średniaka. Dla romantycznej wizji sportu, byłoby pięknie, gdyby cała trójka była czysta. Ale naprawdę nie byłbym zdziwiony, tak jak niektórzy, gdyby okazało się, że wielka trójka była/jest na dopingu.

1

@barcelonaLM Nie wiem jak naiwnym trzeba być, żeby wierzyć, że tenisiści na tym poziomie grają bez wspomagaczy ;) To chyba tylko fani Nadala mogą wierzyć w takie bzdury ;) Djoko pupilkiem federacji nie jest. Co to za problem, żeby go złapać na dopingu i potwierdzić ,,wyższość" Nadala i Federera?

1

@partymaker Nadal ma takie powroty za sobą. Dużo odpowiednich medykamentów i można walczyć o RG i IO :)

0

@MessiForeverTheBest Czyli sami faceci ;)

0

@barcanawieki Nawet jeśli miał doznania z chłopem, to wciąż wybrał jedną z dwóch płci, które istnieją.

0

@Encore Oczywiście, że nawet bez grania, Alcaraz będzie jednym z głównych faworytów na RG.

0

@tbas Izrael zapowiedział mocną odpowiedź, więc jest szansa że to się rozkręci.

0

@RosjaninBut Po prostu szok. Nikt się tego nie spodziewał.

0

@P33ck Jaką przyszłość przewidzieli dla Polski?

1

@JordiAlbion Wiadomo, że prezydent sam nie rządzi (o ile w ogóle), bo ma od tego swój gabinet, ale powinien chociaż sprawiać takie wrażenie. A Biden za nic nie wygląda, jak prezydent jednego z najpotężniejszych państw na świecie.

0

@Recha_0684 Izrael zagroził, że zaatakuje każde państwo, które spróbuje ingerować w atak na Iran.

4

@Culer9002 @JordiAlbion Podobają mi się te przepowiednie. Mogłyby się sprawdzić xd

1

@JordiAlbion W mediach nie będzie, bo USA ciągle ma dobry PR.

0

@Maynard666 Mają lecieć kilka godzin. Później być może wystrzelą rakiety, a te przylecą znacznie szybciej.

0

@Popitek12 Czy Alcaraz jest lepszy od Djokovica, to będzie można powiedzieć za 10-15 lat.

1

@MesQueUnClub96 Fani Nadala i Alcaraza wyprowadzili atak. Uważaj tam na siebie :)

0

@FcPortoFan1999 Dlaczego nie ma szans? Djokovic od początku sezonu gra beznadziejne (jak na niego) Do tego w Monte Carlo nigdy nie grał rewelacyjnie. A Ruud to top na mączce.

0

@MesQueUnClub96 Co się stało?

0

@MesQueUnClub96 Debilizm, ale piłkarze do inteligentych nigdy nie należeli. Tam pewnie 90% chodzi na boki, jak tylko zdarzy się okazja. A akurat piłkarzom ich nie brakuje.

1

@kigani Nie ma na to szans. Zwłaszcza przy wsparciu Izraela przez USA.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?