Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@agaFCB Wystarczy wywalić mamusię ze składu, ogarnąć jakąś porządną dziewczynę i będzie grał na odpowiednim do swojego potencjału poziomie xd
0
@MeAndSwan Tak średnio trafiłeś, bo ja zwolennikiem szczepień, ani ograniczania praw obywatelom nie byłem. A co do prawdy, to jest ona taka, że właściwie graniczymy z Rosją na połowie wschodniej flanki. Bo chyba nie masz wątpliwości, co do tego czym jest Białoruś i kto tam rządzi.
1
@P33ck Ile tygodni ma jeszcze zapewnionych jako numer 1 na świecie?
0
@MeAndSwan Coś się nie zgadza? Prawda zazwyczaj nie jest wygodna :)
0
@FcPortoFan1999 Bo nie ma aspiracji, żeby być w przyszłości GOATem xd
3
@MeAndSwan Chyba zapomniałeś, że graniczymy z Białorusią i dodatkowo dochodzi jeszcze Królewiec. A jak Ukraina padnie, to rosyjskiego sąsiada będziemy mieli na całej długości wschodniej flanki.
2
@AlexDark00 Historia widzę niczego nie nauczyła. Oby się nie powtórzyła, a niestety lubi to robić.
2
@AlexDark00 A gdzie masz gwarancję, że w przypadku ataku na Polskę, inne kraje przyślą swoje wojska do walki z Rosjanami? Równie dobrze pomoc NATO w takiej sytuacji, może skończyć się na amunicji i sprzęcie, a walczyć będą musieli Polacy.
1
@Forsyth Pewnie sami rasiści pracują na tych uniwersytetach i stąd taki spadek w liczbie przyjmowanych Afroamerykanów xd
0
@TheCule Bezpośredniego obarczania może i nie ma, ale jest wyraźna sugestia dla Rosjan, kto jest zamieszany w ten zamach.
1
@FcPortoFan1999 Botoks wjechał xd
1
@draxidox To teraz trzeba zmobilizować jeszcze więcej rosyjskich chłopów, żeby zrewanżować się nazistowskim Ukraińcom xd
37
@Forsyth To chyba kwestia podejścia i wychowania. Mnie zawsze uczono, że jak się coś zabiera, to trzeba to odłożyć na miejsce.
1
@FcPortoFan1999 Jeżeli na szali będzie upadek Ukrainy, to różnie może być.
0
@FcPortoFan1999 I teraz pytanie czy NATO zdecyduje się wysłać swoich żołnierzy do czynnej walki? A jeśli tak, to jakie będą tego konsekwencje? Bombardowania Polski i państw bałtyckich czy otwarcie kolejnego frontu, z którymś z tych krajów?
2
@FcPortoFan1999 Bo mamy pewne doświadczenie i generalnie zawsze jesteśmy jednym z faworytów xd
0
@FcPortoFan1999 Wygląda na to, że Putin szykuje mocną ofensywę na froncie. Świadczyć o tym mogą ostatnie ataki na Ukrainie i teraz ten ,,zamach", który pewnie będzie pretekstem do mobilizacji kolejnych Rosjan. Możliwe, że Ukraina sama nie da rady się obronić i będzie coraz większa presja, żeby wysłać żołnierzy NATO.
0
@FcPortoFan1999 To chyba opłacane rosyjskie trolle. Myślę, że nikt z Polaków tego nie chce, ale trzeba sobie zadać pytanie, co zrobią politycy. Jak Francja będzie wywierała presję, to mimo zapewnień Dudy i Tuska, że nie planujemy wysyłać żołnierzy na Ukrainę szybciutko mogą zmienić zdanie.
1
@FcPortoFan1999 Nasza wojna w takim sensie, że powinniśmy wspierać Ukrainę na ile możemy, bo za jakiś czas możemy być na ich miejscu. Wątpię, żeby mieli na myśli wysyłanie polskich żołnierzy na Ukrainę.
1
@FcPortoFan1999 Kim są ci entuzjaści wojny? Bo nie wyobrażam sobie, co trzeba mieć w głowie, żeby chcieć wojny w swoim państwie.
0
@Safrani Mógłbyś napisać, bo chyba masz taką wiedzę :) Nie potrzebuję konkretów, tylko odpowiedź na pytanie czy chociaż w połowie rekompensują to, co wytwarzają zanieczyszczając planetę.
7
@Safrani Chiny i USA też wezmą się za ,,ratowanie" planety, czy tylko Europejczycy?
0
@michal26 Dobry powód do kolejnej mobilizacji.
0
@barcelonaLM Może od dawna im się nie układało? Nie mam pojęcia jaka była między nimi relacja, więc trudno oceniać zachowanie Sabalenki.
13
@michaleu Wydała chyba oświadczenie, że od jakiegoś czasu nie byli już razem.
1
@adi7adi8 Karol chyba też ma nowotwór. Posypali się zdrowotnie po śmierci Elżbiety.
0
@MESSIah16 Niech każdy sportowiec sam decyduje, kiedy chce kończyć karierę. Może Kamilowi skoki ciągle sprawiają przyjemność, chociaż nie ma wyników. Albo skacze dla pieniędzy i też ma do tego prawo.
0
@AduŚ07 Ponownie został złapany na dopingu.
0
@Arden A o czym mówił kilka dni temu?
0
@mekston Messi będzie grał czy kontuzja?