9

@HighestInTheRoom Chyba właśnie runął świat tym, którzy wyzywają Rosjan (słusznie) i bronią Izrael xd

17

@marcin62 Nie, ale jest wkurzająca i niepotrzebna.

1

@Matheu12 Zrobiłeś sobie podstawowe badania krwi i USG?

17

@tristan87 Facet ma pieniądze i wpływy. Wiadomo, że będąc ojcem i mając takie możliwości, nie wyśle swoich dzieci na wojnę. Generalnie walka na froncie jest dla biedaków.

0

@Kgorecki2500 Nie ma opcji, żeby wydalić izraelskiego ambasadora. Zwłaszcza gdy rosyjski, wciąż przebywa w naszym kraju i ma na nas wywalone, co pokazał ostatni incydent z rakietą.

22

@kamyk_23 Zabili wolontariuszy, więc swołocz to delikatne określenie na Izrael. Ale w sumie to pewnie terroryści byli, to masz rację, nie ma co o tym wspominać.

1

@Popitek12 Totalnie jestem załamany, bo Djokovic nigdy nie wygrał żadnego ważnego turnieju na mączce.

0

@Rust_Cohle Na Jacksona w tamtym czasie, też spadła duża fala krytyki. I to właśnie od czarnoskórych.

0

@Borneo Nie widzisz, co pokazujesz kolejnymi postami.

6

@Borneo Nikt o Rafała nie płacze, bo każdy wie i tak wygra wybory w Warszawie. I to nie dlatego, że jest tak dobrym kandydatem. Po prostu w stolicy wygrałaby małpa, gdyby tylko mogła startować z list PO.

1

@MesQueUnClub96 Jeszcze jakby Djoko się ogarnął w tym sezonie, to byłoby elegancko xd Podobno Novak nie wie kto będzie jego trenerem i czy w ogóle jakiegoś będzie miał. To chyba znaczy, że Ivanisevic sam zdecydował o odejściu. Ciekawe czy o coś poszło, czy po prostu formuła współpracy się wypaliła.

0

@Monegros ,,Jest słaby to przegrał" To mówi wszystko o Twojej wiedzy na temat sportu. Wesołych Świąt :)

0

@Monegros XD widać, że mało wiesz o sporcie i o tym jak motywacja i chęć do gry odgrywa dużą rolę w sporcie.

1

@Lionel_Messi10 Kiedy Messi ma wrócić do gry?

0

@P33ck Jeśli będzie mu się jeszcze chciało, to może odjechać. Widać jednak wyraźny spadek motywacji od początku sezonu.

1

@Kgorecki2500 Chyba gorsze od tych słów, jest przekonanie niektórych, że wojny na 100% nie będzie. Wiem, że ludziom ciężko coś takiego dopuścić do głowy, ale patrząc na napięcie polityczne jest to w przyszłości realne.

4

@Rl9k1nG Dlaczego psychozy? Ktoś Cię zmusza do postu? Ksiądz cały dzień stoi nad Tobą i sprawdza czy go stosujesz?

0

@Borneo To dawaj rycerzyku. Swoimi postami na pewno przekonasz Polaków do Trzaskowskiego. I ile razy można ci powtarzać, że PO może w Warszawie wystawić małpę, a i tak wygrają wybory. Dotarło?

1

@JarekS Dodatkowo atrakcje w postaci fajerwerków i wystrzałów, a przecież daleko do Sylwestra xd Trzeba poważnie rozważyć ten kierunek na wakacje, bo naprawdę brzmi kusząco xd

0

@Borneo Spodziewałem się, że robisz to za darmo. Fanatycy właśnie tacy są.

2

@7black4 Zmuszali Cię do święcenia jajek i teraz masz traumę związaną z tymi Świętami?

4

Komentarz usunięty

3

@Kidd Rafał musi nabrać doświadczenia przed przyszłoroczną debatą prezydencką w TVP.

0

@prokofiew Zestrzelenie rakiety wiąże się z tym, że te odłamki gdzieś muszą wylądować. Być może tutaj było ryzyko, że spadną na dom/blok i ktoś ucierpi.

0

@Barcasub Wystarczyło, żeby Alves nie zdradzał żony i dzisiaj nie byłoby tematu, czy dziewczyna to sobie zaplanowała czy nie.

0

@Barcasub Nawet gdyby poszła tam, żeby zrobić mu loda, to w ŻADEN sposób nie usprawiedliwia to gwałtu.

0

@Emhyr Wina przy gwałcie leży pośrodku?

1

@Encore Nie byłbym zdziwiony. Po prostu kolejny przypadek, gdzie sławnemu można więcej.

0

@Encore Ciekawe czy ucieknie, co właściwie byłoby przyznaniem się do winy.

17

@Kuba_1 Alves nie zdołał odłożyć miliona euro przez całą karierę, czy sam nie mógł wpłacić za siebie kaucji?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?