Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca_Big_Moment Co to za argument, że to szlem kangurów? xd Przegrane finały, w tym jeden epicki są faktem. W US Open grali trzy finały. Bilans 2:1 dla Hiszpana, więc nieduża różnica. Wimbledon za to na korzyść Djokovica.
Aż sobie sprawdziłem ile tych meczów wygrał Nadal na hardzie z Djokovicem. Całe 7. Z czego ostatni ponad 10 lat temu. Faktycznie robił co chciał z Nole na twardych kortach.
0
@Barca_Big_Moment Rafa za to nigdy nie ograł ani zdrowego, ani kontuzjowanego Novaka na AO ;)
PS. Czyli jak kontuzjowany Rafa wygrał mecz to jednak się liczy? A jak przegrał to nie? Niezła logika xd
0
@Barca_Big_Moment Za to Ty grzeszysz pseudo obiektywnymi komentarzami o Djokovicu. Jeden z moich ulubionych to ten, że Djoko nie potrafi grać na mączce ;)
Nie udawaj, że kibicujesz Novakowi, bo doskonale pamiętam Twoje dawne komentarze, w których krytykowałeś go na każdym kroku. Jak widać dalej boli, że ma więcej szlemów od Twojego ulubieńca.
2
@mekston Typ jest nieźle odklejony jeśli chodzi o Djokovica. Pamiętam jak przewidywał, że Nadal zniszczy Serba na IO xd
1
@Barca_Big_Moment A gdzie on ten comeback zaliczył? Bo z tego co widzę, to rywal oddał mu mecz.
0
@Barca_Big_Moment To szkoda, że Sinner się nie spocił. Może wtedy oddałby Djokovicowi tyle gemów ile przewidywałeś. Ale pewnie mu się nie chciało.
0
@mekston Ej, to samo chciałem napisać xd
1
@Barca_Big_Moment Ty to masz niezłą odklejkę czasami xd 38 letni zawodnik grający w półfinale szlema i przegrywający z numerem 1, to niszczenie legendy? A Twoje predyspozycje to średnio się sprawdzają. Na RG Novak też miał dostać solidny wpierdol, a zagrał wyrównane spotkanie. A jak tam Sinner w finale RG? Bo podobno nie było możliwości, żeby przegrał z Alcarazem ;)
2
@Barca_Big_Moment No tak, lepiej odpaść w czwartej rundzie, niż w półfinale szlema, po ewentualnej przegranej z numerem 1 xD
0
@mekston Wydaje mi się, że Djoko teraz skupi się na utrzymaniu serwisu i nie będzie mocno walczył w gemach na returnie.
Edit: wycofuję to xd
0
@Encore Djokovic nie grał na tegorocznym Wimbledonie ciężkich fizycznie meczów. Do tego długa przerwa po RG. Raczej nie powinien mieć tutaj problemów fizycznych. Sinner i Alcaraz to jedyni zawodnicy, którzy mogą go zajechać na korcie.
0
@Pomimo27 Ważne, że ma więcej niż Nadal i Federer xd
0
@JohnKennedy Już przełamał. Jest szansa, że się ogarnie, tak jak to zwykle robi, gdy źle zacznie mecz.
1
@mekston Właśnie miałem o tym pisać xd W sumie grali tylko trzy mecze, a dwa z nich wygrał Djoko bez staty seta. Na AO to go wręcz zniszczył na korcie.
1
@Encore Patrząc po składach, to kto Twoim zdaniem ma szansę na podium w przyszłym sezonie PlusLigi?
1
@Eklerek Djoko i ten jego smecz xd
2
@mrboom Napisał, że pakował przesyłkę przed paczkomatem.
2
@JohnKennedy Był już tenis, były kotki, teraz LGBT. To w weekend chyba wleci F1 i twój ulubieniec?
1
@John_Doe Większe poparcie wśród Republikanów dla Trumpa, niż dla Reagana pokazuje coraz niższy poziom wymagań względem prezydenta.
6
@July_6_BcN To ten typ kobiet, które uważają, że skoro dziewczyna zdradziła, to najpewniej facet jej nie zaspokajał xd
1
@svensonFCB Skoro go znaleźli w sobotę, to dlaczego czekali z podaniem informacji tyle czasu? Podobały im się memy i żarty z policji?
1
@FCB_dimiC Pewnie to, że go nie znaleźli, ale żeby się nie skompromitować to podali do prasy info, że sam się zastrzelił i sprawa rozwiązana xd
0
@Rifek Taki z niego demokrata, że nie potrafi pogodzić się z tym, że większość głosujących wybrała innego kandydata, niż on by chciał.
Ciekawe czy robiłby taki sam cyrk gdyby wygrał Trzaskowski? Jak to mawiał klasyk ,,nie wiem, choć się domyślam"
0
@FcPortoFan1999 Orientujesz się może czy w Polsat box go albo na jakieś innej platformie, można oglądać powtórki meczów z Wimbledonu? Bo jutro gra Djoko, a nie dam rady obejrzeć na żywo.
0
@FcPortoFan1999 Jaka przerwa? Bo nie oglądam meczu.
0
@D10SLEO Ale on tutaj mówi o tym, że cały sezon trawiasty trwa trzy tygodnie i ciężko się przystosować do gry na tej nawierzchni, co jest prawdą. Nie widzę tutaj narzekania na to, że jest szlem na trawie, ale krytykę tego, że jest za mało czasu, żeby się do niego przygotować.
1
@D10SLEO On w tej wypowiedzi mówi o trzech tygodniach gry na trawie, więc raczej na na myśli cały sezon trawiasty, a nie Wimbledon.
2
@JohnKennedy Mógłbyś udzielić Trumpowi korepetycji?
2
@Adran360 Miami ma na to realne szanse?
0
@Lucyffffer1922 On podobno miał sądowy zakaz zbliżania się do nich. Rodzina miała założoną Niebieską Kartę, a policja wiele razy interweniowała, bo był agresywny. Także oznaki jak najbardziej były.