0

@MadafakinGuy Ale rakiety i drony latają chyba po całej Ukrainie?

1

@macio_944 U mnie w mieście żadnych sygnałów, ani syreny. Chyba, że akurat nie usłyszałem. Ale to nie duże miasto i często słychać sygnał straży albo karetki, a dzisiaj o 17:00 cisza.

2

@Sulimo Internet podpowiada, że objawy menopauzy i wczesnej ciąży mogą być do siebie podobne. W wieku 55 lat, to raczej większa szansa, że to menopauza xd

5

@Sulimo Jeśli kobieta w tym wieku ma jeszcze miesiączkę, to zawsze jest jakaś szansa xd

7

@Arkon A co jest złego w koszeniu trawy w sobotę po południu? Albo nawet rano (jeżeli nie jest to bardzo wczesna godzina np. 6:00 albo 7:00)?

1

@TR3YWAY Czy następny etap, to pójście samej do kina? xd

1

@JohnKennedy A Hurkacz co porabia?

0

@rafik300010 Dlaczego Marcin Janusz nie gra?

0

@Comentateiro Mogę zapytać skąd masz informację o nawrocie raka? Bo chyba ona sama, ani nikt z jej kolegów kabaretowych nie wspominał o tym.

1

@BHAFCB Miałeś szansę obejrzeć jakiś jej występ na żywo? Ja niestety nie, a chciałem się wybrać...

1

@Faro Jak widać marketing Barcelony nadal chętnie wykorzystuje Leo do promocji. Wiadomo, że nazwisko Messiego zawsze będzie się dobrze klikało.

8

@Faro To Ty też miej wywalone na Messiego, tak jak on Twoim zdaniem ma wywalone na Barce. Będziesz wtedy mniej przeżywał takie pierdoły.

0

@Barca_Big_Moment No właśnie, więc nie wiem skąd admin wyleciał z ,,friend" xd

0

@UriBoyka A nagrody dla zawodniczek takie same, jak dla mężczyzn. A jest niestety przepaść między poziomem gry i do tego kobiety grają tylko do dwóch wygranych setów. Ale to jest właśnie ta ,, równość".

0

@FcPortoFan1999 70 lat na tronie i tylko dwa razy się pofatygowała na naprawdę ważne sportowe wydarzenie w jej kraju? Chyba nie przepadała za tenisem xd
Edit: wujek google podpowiada, że była 4 razy. I tak szału nie ma.

0

@FcPortoFan1999 A Królowa Elżbieta jak żyła, to się pojawiała? A co do Meghan to nic dziwnego, że była tylko dwa razy. Wypisała się z rodziny królewskiej, więc nic dziwnego, że jej tam nie chcą xd

0

@barcelonaLM Jeżeli Djokovic wygra z Sinnerem, to po bardzo zaciętym meczu. Wtedy na 99% braknie sił na Alcaraza w finale.

1

@mekston Jest na pewno w dobrej formie fizycznej, ale wieku nie oszuka i w starciach z Sinnerem i Alcarazem będzie odstawać. Dlatego moim zdaniem, ma małe szanse, żeby pokonać ich obu w jednym turnieju.

1

@JohnKennedy Prędzej kibicują przeciwko Djokovicowi a nie Cobolliemu.

2

@Barca_Big_Moment I ten mecz przegrany z Federerem na RG. Zawsze mi się wydawało, że Djoko wtedy trochę zlekceważył Szwajcara na mączce.

3

@tbas Djokovic w wieku 24 lat zaliczył jeden z najlepszych sezonów w swojej karierze. Trzy wygrane szlemy i kilka mastersów. Do tego Djoko miał za rywali Nadala i Federera w optymalnym wieku. Dla Sinnera jedynym poważnym rywalem jest póki co Alcaraz. I patrząc na ich ostatnie pojedynki, to średnio sobie radzi z Hiszpanem.

3

@Barca_Big_Moment Wygranie seta w zaciętym tie breaku to zjedzenie i wyplucie rywala? xd

1

@Barca_Big_Moment Może i jest w formie, ale ostatnie dwa finały szlemów przegrane. Jak najbardziej da się z nią wygrać, bo czasami presja ją przygniata. Dobrze to było widać w finale RG.

1

@Barca_Big_Moment Sabalenka nigdy rewelacyjnie na Wimbledonie nie grała. Najlepszy wynik to półfinał, a wcześniej leciała z turnieju w początkowych rundach.

0

@Barca_Big_Moment Nie ma znaczenia kto wygra. Alcaraz i tak powinien być w finale.

0

@Barca_Big_Moment Rafa ma mączkę i tyle. Nie próbuj na siłę przekonywać, że jest inaczej.

0

@Barca_Big_Moment Jak to pisał tutaj jeden użytkownik, gdyby nie wiatr, Djokovic wygrałby z Alcarazem na Wimbledonie 2023. Tyle są warte takie przewidywania. Do tego nikt nie pamięta, że Serb był wtedy po fatalnym 2017 roku i bardzo słabym początku 2018. Dopiero na Wimbledonie zaczął wracać do formy.

0

@Barca_Big_Moment Co to za argument, że to szlem kangurów? xd Przegrane finały, w tym jeden epicki są faktem. W US Open grali trzy finały. Bilans 2:1 dla Hiszpana, więc nieduża różnica. Wimbledon za to na korzyść Djokovica.
Aż sobie sprawdziłem ile tych meczów wygrał Nadal na hardzie z Djokovicem. Całe 7. Z czego ostatni ponad 10 lat temu. Faktycznie robił co chciał z Nole na twardych kortach.

0

@Barca_Big_Moment Rafa za to nigdy nie ograł ani zdrowego, ani kontuzjowanego Novaka na AO ;)
PS. Czyli jak kontuzjowany Rafa wygrał mecz to jednak się liczy? A jak przegrał to nie? Niezła logika xd

0

@Barca_Big_Moment Za to Ty grzeszysz pseudo obiektywnymi komentarzami o Djokovicu. Jeden z moich ulubionych to ten, że Djoko nie potrafi grać na mączce ;)
Nie udawaj, że kibicujesz Novakowi, bo doskonale pamiętam Twoje dawne komentarze, w których krytykowałeś go na każdym kroku. Jak widać dalej boli, że ma więcej szlemów od Twojego ulubieńca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?