Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Konradowskyy Nie ma się z czego śmiać, bo to tylko pokazuje, że państwa europejskie są bezbronne jeśli chodzi o drony. Nic tylko czekać jak kilka dronów zaatakuje infrastrukturę krytyczną jakiegoś państwa.
1
@takisobiektos Ubiegłeś mnie z komentarzem. Ile tutaj było wyzwisk, że jest kibicem Realu, to głowa mała xd
2
@xvcWinterSoldier My na każdym turnieju od dobrych kilku lat, mamy realne szanse na złoto.
0
@FcPortoFan1999 I prawidłowo. Taka pula właściwie ustawia całą grę, więc podpowiedź powinna kosztować odpowiednio dużo. A swoją drogą, to bez sensu było ją kupować, bo można się było spodziewać, że odpowiedzi nic im nie pomogą.
1
@LeszekFCB Przy takiej puli Ibisz powinien wziąć za podpowiedź wszystko co mieli żółci.
1
@tbas Na spokojnie. Rosja nigdy nie jest tak mocna za jaką się uważa i nigdy tak słaba, jak chcieliby ją widzieć inni.
0
@addept Wyborcza i wszystko jasne.
0
@FcPortoFan1999 Daj spokój Stefanowi. Nie dość, że Nole na RG mu skończył karierę, to jeszcze teraz przeprowadził się do Grecji, żeby dalej go prześladować. Jak Tsitsipas ma wygrać jakiś mecz, jak już nawet nie jest najlepszym tenisistom w swoim kraju?
0
@FcPortoFan1999 Kobitka od zielonych załamana. Słabo to taktycznie rozegrała.
2
@Laminedependencia We wrześniu intencje często dotyczą nauczycieli, pracowników szkoły itd ze względu na rozpoczęcie roku szkolnego. Jakbyś poszedł w sierpniu to usłyszałbyś intencje dotyczące m.in rolników (ze względu na zbiory) i alkoholików (miesiąc trzeźwości)
2
@alone49 W jaki sposób Biden eskalowałby konflikt? On zgadzał się tylko na taką pomoc, żeby Ukraińcy mogli się bronić i nic więcej. Jak była szansa na kontrofensywę to się wystraszył. Jak Ukraińcy prosili, żeby strzelać z terytorium NATO np. z Polski do dronów to się nie zgodził. Na rakiety dalekiego zasięgu, które mogą atakować cele w Rosji też długo nie dawał zgody. To Putin przesuwa granicę w eskalacji i niestety może sobie na wiele pozwolić, bo nie ma żadnej reakcji ze strony USA.
1
@Hasszz @Moderacja Koledze chyba przydadzą się wakacje.
1
@Hasszz Skoro raz wleciały, to zapytałem czy znowu przekroczyły naszą granicę. I nie wiem z czego się śmiejesz pisząc ,,XD" Wleciały bez ładunku, wkrótce mogą wlecieć z ładunkiem. I nie ma znaczenia, że takie drony mogą tylko szyby wybić. Nie mają prawa być na terytorium Polski. Jeśli tego nie rozumiesz, to można Ci tylko współczuć. Chyba, że płacą Ci za tę rosyjską propagandę, to trochę inna sprawa. Wtedy jesteś sprzedajną (dokończ sobie sam)
0
@Prorokk Powiedz to Trumpowi xd
1
@Lionel_Messi10 Teraz przeczytałem info, że odwołali alarm i operowanie polskiego lotnictwa wróciło do normalnego stanu. Ciekawe czy coś do nas wleciało.
1
@Lionel_Messi10 A co konkretnie czytasz? Jakieś ogólnopolskie wiadomości czy lokalne?
0
@kuz Ale wcześniej chyba takie alerty nie były wysyłane? A przecież pojedyncze, rosyjskie drony wlatywały do nas wielokrotnie.
1
@Lionel_Messi10 A jaka reakcja mieszkańców? W miarę spokojnie czy wybuchła panika?
1
@Lionel_Messi10 Dostaliście jakieś dodatkowe informacje?
1
@FcPortoFan1999
Raczej nie pożar.
1
@Lionel_Messi10 Jaka miejscowość? Znowu coś wleciało do nas?
4
@marcin62 I jeszcze mają zamiar ćwiczyć atak na przesmyk suwalski. To jest dopiero bezczelność Ukraińców.
1
@Comentateiro W środę o tym już się mówiło. Od razu poszła propaganda o ukraińskich dronach.
1
@maroon Niemieckie media podawały, że 5 dronów kierowało się w stronę bazy NATO. Na ile to sprawdzone info, to nie wiem.
4
@maroon Niby od 12 do 16 września mają być te ćwiczenia @Konradowskyy Uważam, że jak najbardziej jest możliwa kolejna prowokacja. Reakcja Trumpa, który mówi, że 20 dronów nad Polską to mogła być pomyłka (xd) tylko ich do tego zachęci.
6
@Konradowskyy W ogóle Polak broniący Rosję, to jakiś błąd w matrixie.
1
@Aragorn33 A jak nie otworzymy, to uznają to za prowokację? W sumie może tak być, bo biedna Rosja jest wiecznie przez wszystkich prowokowana.
2
@Chaoss W samym szkoleniu nie ma nic złego, a nawet należy z niego skorzystać, bo Ukraińcy mają obecnie zdecydowanie większą wiedzę od Polaków. Można się tylko zastanowić czy należy te szkolenia przeprowadzać na Ukrainie.
0
@JanuszKorwinMikke Nie była i o tym dosyć szybko się dowiedzieliśmy. I to nie było kilka dronów tylko oficjalnie 19, a mówi się że nawet około 25. To tak dla sprostowania. Kilka dronów to nam wleciało przez ostatnie kilka tygodni. Wtedy do nich nie strzelaliśmy, bo leciały pojedynczo i nie zmierzały w stronę bazy NATO.
0
@JanuszKorwinMikke To są drony rosyjskie, a nie niewiadomego pochodzenia. I nikt nie mówi o tym, że Trump powinien wysłać atomówkę na Moskwę, ale JAKAKOLWIEK reakcja byłaby wskazana. Po pseudo wpis w internecie to troszkę mało, jak na prezydenta USA.