1

@Faro Małego kundla się wystraszyłeś?

2

@bart_azz Wielu sportowcom się chce. W tenisie np. Djokovic bardzo chętnie podpisuje koszulki.

1

@Bolton Co mnie bardzo dziwi, bo przecież to podobno partia, która reprezentuje ludzi wykształconych. To raczej powinni wiedzieć, że PR w polityce jest bardzo ważny. A kampania prezydencka pokazała, że kompletnie nie mają o tym pojęcia.

0

@mekston Występ Djoko oficjalnie potwierdzony?

7

@Trojanek23 99% psów jest zbędne? Co Ty za głupoty wypisujesz. Właśnie większość psów ,,daje" swoim właścicielom chociażby to, co piesek Twojego wujka. I mnóstwo innych radości, jeżeli pies jest odpowiednio zadbany i wychowywany.

48

@Trojanek23 Radość takiego psiaka gdy wracasz do domu jest bezcenna :) A z najprostszych korzyści, to nawet wychodzenie z nim na spacer jest dobre dla zdrowia.

3

@MOLESTA My nigdy nie będziemy wśród tych najważniejszych zachodnich graczy. Francja, Wielka Brytania i Niemcy prędzej czy później dogadają się z Putinem i wrócą do robienia interesów na dużą skalę. Do tego pewnie zyskają najlepsze umowy na odbudowę Ukrainy. A nam pozostaną jakieś ochłapy, jeśli w ogóle.

@Vegeta88 niektórzy to są naprawdę naiwni.

2

@Encore To, że CR7 ma o wiele więcej goli, niż Leo nawet nie jest jakimś dużym zarzutem do Messiego. Po prostu to wynika z ich budowy ciała. I tak Leo trochę tych bramek strzelił. Przede wszystkim tę najważniejszą w finale LM. Ale patrząc na całokształt nie można napisać, że byli w tym aspekcie na równi, bo Ronaldo tutaj wyraźnie dominuje.

4

@Stinger_ Na przytoczoną statystykę, że CR7 ma o wiele więcej goli niż Leo napisał
,,No i co z tego xD A w najwazniejszym finale nie strzelil a ni bramki xD
To są te detale haha ;D"

2

@Stinger_ Oj nie, MŚ tutaj nie mają nic do rzeczy. Jakbyś przeczytał gorącą dyskusję, to byś wiedział, że tutaj decydujące znaczenie ma gol strzelony głową przez Leo przeciwko United w finale LM xd To nic, że Ronaldo ma ponad 150 takich goli, a Messi niecałe 30 :)

6

@Stinger_ Na tej stronie, to szaleje jeden fanatyk Leo. Jak można napisać taką głupotę, że Leo grał lepiej głową, niż CR7 xd

1

@takisobiektos @Stinger_ Messi zamknął jakimkolwiek dyskusję wygrywając MŚ i jego fanatycy naprawdę powinni wrzucić na luz. Oby CR7 nie wygrał MŚ, bo wtedy nawet nie chce myśleć, co się będzie działo xD

0

@FcPortoFan1999 Jeszcze Ibisz 10 koła dorzucił. Myślałem, że mocno tutaj zagrają.

0

@FcPortoFan1999 Tak patrząc po licytacjach, to mistrzowie już chyba wywalone mają.
Dobra, cofam to xd

0

@FcPortoFan1999 Bo tam ogór kiszony będzie xd

0

@mekston I to jest niestety max, jeśli w drabince jest Sinner albo Alcaraz.

0

@tbas To tak samo, jak przegrywał wiele meczów, w których miał kontuzję albo źle się czuł i brał medicala. Nie było cudownego uzdrowienia. Ale najlepiej widzieć tylko jedną stronę.

0

@mekston Djokovic do tej pory potwierdził tylko udział w turnieju 250 w Atenach. To jest turniej przeniesiony z Belgradu, Djoko teraz mieszka w Grecji i dlatego ma tam zagrać.
A realistycznie 2024r był ostatnim, w którym miał szansę na szlema. Nawet jeśli w przyszłym roku, w którymś szlemie odpadliby mu z drabinki Alcaraz i Sinner (bardzo małe szanse), to kontuzje mogą sprawić, że ,,byle kto" go pokona.

0

@mekston Tym bardziej szkoda kontuzji Djokovica, bo lepszej szansy na Mastersa już niestety nie będzie mieć.

0

@tbas Nie pomyślałeś, że ,,nagłe ozdrowienie", to kwestia tego, że np. zaczęły działać tabletki przeciwbólowe? Jest mnóstwo zawodników, którzy wygrywali mecze grając z kontuzją, biorąc medicala, ale oczywiście tylko urazy Djokovica są kwestionowane. Tak jakby cudownie wygrywał każdy mecz, w którym ma uraz. A prawda jest taka, że przegrał mnóstwo takich spotkań.

0

@FcPortoFan1999 Potężnym kwalifikantem, dlatego Djoko od początku meczu udawał kontuzję, bo się wystraszył, tak utytułowanego rywala. Tylko kurde coś za mocno mu weszło to udawanie i odpadł z turnieju.

1

@BHAFCB Djokovic ściemniał kontuzję przecież. Tak tutaj niektórzy twierdzą ;)

0

@spiderman1899 A za co dał Ci tego bana?

0

@tbas Na pewno musi ściemniać, żeby wygrać mecz z zawodnikiem, który grał w kwalifikacjach xd Dodatkowo nic nie ma go prawa boleć, bo ma tylko 38 lat i dopiero zaczyna karierę. Warunki w Szanghaju też świetne, nikt nie miał kontuzji ani nie skreczował ;)

0

@Azazel_Pazuzu Trener Hiszpanii to swoją drogą, ale dlaczego Barcelona zdecydowała się na puszczenie zawodnika wiedząc, że nie jest na 100% gotowy do gry?

0

@Lionel_Messi10 Co to znaczy, że Thiago jest na dobrej drodze? Czymś się faktycznie wyróżnia od rówieśników, oprócz tego, że Leo jest jego ojcem?

3

Komentarz usunięty

1

@Lionel_Messi10 A co powiedział w mediach?

0

@mekston Dla Djoko dzień przerwy między meczami, to świetna wiadomość. Chociaż on sam jest przeciwny temu, żeby mastersy trwały tak długo xd

0

@mekston Dlaczego ten krecz Sinnera? Coś poważnego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?