Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Adran360 Suarez oficjalnie ogłosił zakończenie kariery?
0
@RichardWinters W sumie zero zdziwienia z tą korupcją. Zastanawiałem się tylko czy czas kiedy wyszło info o tym nie jest przypadkowy. Ale skoro jest o tym głośno od dawna, to nie było tematu.
0
@Kgorecki2500 Wczoraj mocno deklarował, że nie oddadzą Rosji żadnego terytorium, a dzisiaj służby robią mu wjazd na chatę. Ciekawe czy to przypadek, czy zaczęły się poważne naciski na środowisko Zalenskiego.
2
@Cule1234 Kurde, jak mnie wkurza to, że sezon dopiero się zaczął, a już praktycznie wiadomo, kto i gdzie zagra w przyszłym sezonie.
1
@PatrychoO Transfer i to najlepiej definitywny w zimowym okienku, a jak nie, to może się pożegnać z szansami gry na MŚ.
2
@marcin62 Niesamowity jest ten kult zapierdzielania wśród starszych. Dosłownie dzisiaj rozmawiałem z babcią o tym. Wspominała, że jak ją szefowa poprosiła, to zdarzyło jej się iść nawet w sobotę do pracy (chociaż w weekendy normalnie nie pracowali). Albo iść do pracy na 2h, jak miała urlop (!), bo sobie bez niej nie radzili.
0
@Stinger_ Ten komentarz zabrzmiał, jak krytykowanie starego zawodnika, że przecież ,,ma" tyle czasu i kariery przed sobą, żeby wreszcie zająć miejsce w top 10. Nie możesz spokojnie, bez ,,pajacyka " i ,,wypadu" wytłumaczyć, że nie taki był cel tego komentarza?
0
@Stinger_ Wiadomo, że kończy karierę po sezonie, ale i tak musisz się do niego przywalić. Bo przecież mamy potężną kadrę i Stoch zajmuje miejsce lepszym od niego.
1
@maroon USA, Ukraina i przedstawiciele Europy czyli Francja, Niemcy, Wielka Brytania i Włochy. Cóż za zaskoczenie, że brakuje tam Polski albo kogoś z naszej części regionu.
1
@Kgorecki2500 I to są fatalne wieści zarówno dla Ukrainy, jak i dla Polski w dalszej perspektywie.
0
@Kgorecki2500 Wygląda jakbyś się cieszył z tego pseudo planu Trumpa. Może nas oświecisz i powiesz, co w nim jest takiego świetnego dla Polski?
0
@RoberDzik To, że jest bogaty i przystojny, to przecież bez znaczenia. Gdyby był gruby, łysy i zarabiał najniższą krajową, to też byłaby piękna historia miłosna. Prawda? xd
1
@RafiVeB Teraz im pozostanie udawanie, że to nic takiego i pisanie kolejnych głupich komentarzy dotyczących Lewego.
2
@Trojanek23 On to wrzucił 2 minuty po Twoim komentarzu, więc wątpię, żeby stracił na to kilka godzin życia.
3
@NeroTFP1 Istnieje możliwość, że on zawsze ,,ma" odmienne zdanie, niż większość La Rambli, byleby tylko stworzyć kontrowersyjny komentarz i trafić do gorących.
1
@clyde Byle po tych małpkach nie prowadzili auta, bo po nich można się wszystkiego spodziewać.
0
@AxelF A np. Wielka Brytania nie ma dosyć mocno rozwiniętego wywiadu? Albo jakiś inny, liczący się kraj w Europie?
1
@maroon Dlatego napisałem ten post z ,,xd" na końcu, bo wiadomo o co USA chodzi. I na pewno nie jest to demokracja, ani walka z narkotykami.
2
@barcelonaLM Trzeba tam przywrócić demokrację, a Amerykanie są w tym specjalistami xd
1
@Aragorn33 Ale najpierw wszyscy w tym gronie się skonsultują, co do ewentualnej odpowiedzi xd Wreszcie jesteśmy w elicie, nie cieszysz się? xd A tak na serio, to obyśmy podziękowali temu g*wno wartemu planowi pokojowemu w wykonaniu Putina i Trumpa.
2
@tbas USA nie są chętne na gwarancje, co można wywnioskować z ich wypowiedzi. Nieraz mówili, że to Europa musi wziąć za to odpowiedzialność. Ten plan, to jest takie włażenie w d*pe Putinowi, że on chyba sam jest zdziwiony (a może i nie, bo pewnie ma konkretne haki na Trumpa) No i niestety dla nas w dłuższej perspektywie, to są fatalne wieści.
Co do korupcji, to pewnie sam Zalensky ma swoje za uszami. A w ogóle kto na Ukrainie decyduje o podpisaniu ewentualnego porozumienia?
1
@tbas Nie wierzę, że Ukraina zgodzi się na plan, który właściwie zakłada jej kapitulację. Naciski na pewno będą mocne, głównie z USA, ale Europa raczej jest gotowa dalej wspierać Ukrainę. Przynajmniej taki jest przekaz od najważniejszych europejskich liderów.
1
@RosjaninBut Raczej nic dobrego dla Ukrainy, a w dalszej perspektywie dla Polski.
1
@Lionel_Messi10 Ile zapłaciłeś i gdzie kupiłeś?
3
@Vegeta88 Jak najbardziej jest to możliwe w ciągu najbliższych kilku lat. Jeśli zacznie się wojna USA vs Chiny o Tajwan, to otworzy się dla Rosji ,,okienko". Niekoniecznie musi to być atak na szeroką skalę. Mogą zacząć od zielonych ludzików np. w Estonii. Albo od zajęcia przesmyku suwalskiego i tym samym odcięcia państw bałtyckich od połączenia lądowego z NATO. To byłoby dobre sprawdzenie ile warte jest gadanie, że NATO będzie bronić każdego cm swojego terytorium (niestety obawiam się, że niewiele).
19
@Vegeta88 Atakować inny kraj można na wiele sposobów. Nie trzeba strzelać do ludzi. Drony, akty sabotażu, dywersji, terroryzm itd. To wszystko niby jest pod progiem wojny, ale w przypadku Rosji należy to odbierać jako potencjalne przygotowanie do ,,normalnej" wojny.
4
@Zelazny_Mike Może to zabrzmi brutalnie, ale uważam, że dla nas lepiej, żeby Putin jak najdłużej był zajęty wojną na Ukrainie. Z logicznego punktu widzenia, zmniejsza to ryzyko ataku na państwa bałtyckie albo na Polskę. Chociaż w sumie nie wiadomo, bo Rosjanie mają swój sposób myślenia.
1
@Zelazny_Mike Jakie byłyby te gwarancje? Pewnie nic nie warte, albo absolutnie nie mówiące o tym, że w razie ataku Rosji, państwa te muszą pomóc militarnie. Przecież nawet my, będąc w NATO, nie mamy takiej gwarancji.
A co do pójścia na ustępstwa, to zawsze jest to zachęta do dalszej eskalacji dla agresora.
5
@Zelazny_Mike Gwarancje bezpieczeństwa ze strony Rosji. Proszę Cię, nie bądź aż tak naiwny.
0
@tomek8756 Dlaczego oni wyglądają jak figury woskowe? xd