Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gall W 2007r Leo zaczynał był sławny. Miał wtedy 20 lat, ona 19 więc ciągle byli dzieciakami, a i tak zaczęli związek na poważnie. A to, że miała wcześniej chłopaka, to nic dziwnego. Ile jest związków, gdzie ten pierwszy chłopak albo dziewczyna są na całe życie? Raczej niewiele. Leo też pewnie nie jedną miał przed Antonelą , a może i w trakcie związku z nią.
Żeby nie było, że ją jakoś specjalnie bronię, bo jak najbardziej biorę pod uwagę, że wyczuła grube pieniądze i związała się z Leo.
1
@daniel32778 Według informacji w internecie Leo i Antonela są ze sobą od 2007r. Wtedy dopiero Messi zaczynał poważną karierę.
2
@MirusAmisz Raczej bez szans. Tam dziewczyny pchają się oknami, bo duży hajs jest do wyciągnięcia.
4
@Arkon Masz jakieś potwierdzenie, że KK wywierał nacisk, żeby nie rozgrywać kolejki Ekstraklasy? Bo np. ligowa siatkówka jest rozgrywana normalnie. Prawdopodobnie decydują o tym władze ligi, a nie Rydzyk czy inne ,,gamonie", jak napisałeś.
2
@KrychaFCB Może jeszcze frytki do tego?
10
@EvenepoelRemco00 Dobry wyścig Bearmana w Meksyku. Oglądałeś?
0
@Starrk Panie, to jest Ameryka. Musi być na bogato xd
0
@tomek8756 Pewnie sporo polityków lubi wciągnąć kreskę. I to niezależnie od partii.
0
@FcPortoFan1999 Aa to sorry xd Myślałem, że masz na myśli komentarz i filmik z Argentyńczykiem, który szybko poleciał ze strony.
0
@FcPortoFan1999 Nie wiem. Prędzej spodziewam się, że zgłoszenie komentarza poszło od kogoś z ,,ambasady".
0
@FcPortoFan1999 Ambasada cały czas czujna xd
1
@LeszekFCB Niekoniecznie bo widać, że jakąś tam wiedzę mają. Dodatkowo typek jest dobry w licytacje.
1
@MesQueUnClub_87 27 skończyłem we wrześniu.
1
@MesQueUnClub_87 Nawet w poprzednim, bo on z 1974 roku. Wiem tylko dlatego, że moja mama jest jego fanką i też jest z tego rocznika xD
0
@mekston Patrząc na to z kim przegrywał Djokovic w tym roku (oprócz szlemów), to wszystko jest możliwe.
0
@FcPortoFan1999 Całkiem na poważnie. To wciąż mocne nazwisko w świecie tenisa ;) I gra u siebie, trybuny go poniosą.
0
@mekston Szansę na pewno ma, ale jak na turniej 250 to może być całkiem niezła obsada. Bo z tego co patrzyłem to zagrać mają m.in Tsitspisas, Khachanov, Lesecka, Fonseca czy Mensik.
@FcPortoFan1999
12
@juarez A to jak go nie pogryzły, to nie ma tematu. Powinien je pogłaskać i nakarmić, a nie uciekać przed nimi.
1
@Trojanek23 Znowu chcesz trafić do gorących dyskusji?
0
@La Pulgaa Dlatego po dobrej chwili zorientował się, że go boli? Symulka to była i tyle. Nie ma co szukać na siłę wytłumaczenia.
0
@Lionel_Messi10 Jak zrobi to zawodnik Realu, albo jakiejkolwiek innej drużyny w meczu przeciwko nam, to nie płacz wtedy.
5
@RosjaninBut Dzień wcześniej Trump dzwonił do swojego Pana i dostał jasne rozkazy.
3
@tomek8756 Myślisz, że tak samo byłoby na Ukrainie? Pewnie tak, bo przecież już były świąteczne ,,zawieszenia" broni i nic z tego nie wynikało.
0
@mekston Dzisiaj po meczu powiedział, że musi odpocząć i zająć się dolegliwości. Pewnie zagra w Atenach, bo to turniej przeniesiony z Belgradu i Djoko ma z nim powiązania. A Paryż i Turyn to trudno powiedzieć.
0
@mekston Ewentualnie umowy sponsorskie albo przyszłe kontrakty go skusiły. W Atenach może być ciekawy turniej, bo jak na 250 to mają być całkiem mocne nazwiska.
0
@mekston Prawdopodobnie turniej 250 w Atenach. Szczerze pisząc, to jestem trochę wkurzony na to co Djoko odwalił. Miał problemy z kontuzją w Szanghaju i przez to stracił olbrzymią szansę na tytuł. A pojechał grać w turnieju towarzyskim, żeby znowu narażać zdrowie. I po co? Dla kasy, której ma w opór?
1
@Rupert_Haubica Boli? Ma boleć ;)
3
@arasz1819 W tym tweecie jest wyciągnięcie przeszłości jego rodziny w kontekście tego, co powiedział. No sorry, ale mając ludzi w rodzinie z taką przeszłością, to kłamstwem jest, że bał się wjazdu milicji na chatę.
1
@Faro Małego kundla się wystraszyłeś?
2
@bart_azz Wielu sportowcom się chce. W tenisie np. Djokovic bardzo chętnie podpisuje koszulki.