0

@Gall W 2007r Leo zaczynał był sławny. Miał wtedy 20 lat, ona 19 więc ciągle byli dzieciakami, a i tak zaczęli związek na poważnie. A to, że miała wcześniej chłopaka, to nic dziwnego. Ile jest związków, gdzie ten pierwszy chłopak albo dziewczyna są na całe życie? Raczej niewiele. Leo też pewnie nie jedną miał przed Antonelą , a może i w trakcie związku z nią.
Żeby nie było, że ją jakoś specjalnie bronię, bo jak najbardziej biorę pod uwagę, że wyczuła grube pieniądze i związała się z Leo.

1

@daniel32778 Według informacji w internecie Leo i Antonela są ze sobą od 2007r. Wtedy dopiero Messi zaczynał poważną karierę.

2

@MirusAmisz Raczej bez szans. Tam dziewczyny pchają się oknami, bo duży hajs jest do wyciągnięcia.

4

@Arkon Masz jakieś potwierdzenie, że KK wywierał nacisk, żeby nie rozgrywać kolejki Ekstraklasy? Bo np. ligowa siatkówka jest rozgrywana normalnie. Prawdopodobnie decydują o tym władze ligi, a nie Rydzyk czy inne ,,gamonie", jak napisałeś.

2

@KrychaFCB Może jeszcze frytki do tego?

10

@EvenepoelRemco00 Dobry wyścig Bearmana w Meksyku. Oglądałeś?

0

@Starrk Panie, to jest Ameryka. Musi być na bogato xd

0

@tomek8756 Pewnie sporo polityków lubi wciągnąć kreskę. I to niezależnie od partii.

0

@FcPortoFan1999 Aa to sorry xd Myślałem, że masz na myśli komentarz i filmik z Argentyńczykiem, który szybko poleciał ze strony.

0

@FcPortoFan1999 Nie wiem. Prędzej spodziewam się, że zgłoszenie komentarza poszło od kogoś z ,,ambasady".

0

@FcPortoFan1999 Ambasada cały czas czujna xd

1

@LeszekFCB Niekoniecznie bo widać, że jakąś tam wiedzę mają. Dodatkowo typek jest dobry w licytacje.

1

@MesQueUnClub_87 27 skończyłem we wrześniu.

1

@MesQueUnClub_87 Nawet w poprzednim, bo on z 1974 roku. Wiem tylko dlatego, że moja mama jest jego fanką i też jest z tego rocznika xD

0

@mekston Patrząc na to z kim przegrywał Djokovic w tym roku (oprócz szlemów), to wszystko jest możliwe.

0

@FcPortoFan1999 Całkiem na poważnie. To wciąż mocne nazwisko w świecie tenisa ;) I gra u siebie, trybuny go poniosą.

0

@mekston Szansę na pewno ma, ale jak na turniej 250 to może być całkiem niezła obsada. Bo z tego co patrzyłem to zagrać mają m.in Tsitspisas, Khachanov, Lesecka, Fonseca czy Mensik.
@FcPortoFan1999

12

@juarez A to jak go nie pogryzły, to nie ma tematu. Powinien je pogłaskać i nakarmić, a nie uciekać przed nimi.

1

@Trojanek23 Znowu chcesz trafić do gorących dyskusji?

0

@La Pulgaa Dlatego po dobrej chwili zorientował się, że go boli? Symulka to była i tyle. Nie ma co szukać na siłę wytłumaczenia.

0

@Lionel_Messi10 Jak zrobi to zawodnik Realu, albo jakiejkolwiek innej drużyny w meczu przeciwko nam, to nie płacz wtedy.

5

@RosjaninBut Dzień wcześniej Trump dzwonił do swojego Pana i dostał jasne rozkazy.

3

@tomek8756 Myślisz, że tak samo byłoby na Ukrainie? Pewnie tak, bo przecież już były świąteczne ,,zawieszenia" broni i nic z tego nie wynikało.

0

@mekston Dzisiaj po meczu powiedział, że musi odpocząć i zająć się dolegliwości. Pewnie zagra w Atenach, bo to turniej przeniesiony z Belgradu i Djoko ma z nim powiązania. A Paryż i Turyn to trudno powiedzieć.

0

@mekston Ewentualnie umowy sponsorskie albo przyszłe kontrakty go skusiły. W Atenach może być ciekawy turniej, bo jak na 250 to mają być całkiem mocne nazwiska.

0

@mekston Prawdopodobnie turniej 250 w Atenach. Szczerze pisząc, to jestem trochę wkurzony na to co Djoko odwalił. Miał problemy z kontuzją w Szanghaju i przez to stracił olbrzymią szansę na tytuł. A pojechał grać w turnieju towarzyskim, żeby znowu narażać zdrowie. I po co? Dla kasy, której ma w opór?

1

@Rupert_Haubica Boli? Ma boleć ;)

3

@arasz1819 W tym tweecie jest wyciągnięcie przeszłości jego rodziny w kontekście tego, co powiedział. No sorry, ale mając ludzi w rodzinie z taką przeszłością, to kłamstwem jest, że bał się wjazdu milicji na chatę.

1

@Faro Małego kundla się wystraszyłeś?

2

@bart_azz Wielu sportowcom się chce. W tenisie np. Djokovic bardzo chętnie podpisuje koszulki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?