Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Ibisz chyba nie przepada za mistrzami. Ciągle im wypomina, że właściwie nie odpowiedzieli na żadne pytania xd
2
@Rastafarnianin Rosja nigdy nie jest tak mocna za jaką się uważa i tak słaba, jak chcieliby widzieć ją inni.
3
@Stinger_ Właśnie mu napisałem, że skoro Yamal wyglądał źle po 45 minutach, to dlaczego Flick go trzymał cały mecz. Odpowiedź możesz sobie przeczytać nad swoim komentarzem xd
0
@Lionel_Messi10 To dlaczego Flick go nie zmienił tylko dał mu zagrać pełny mecz? Płaczecie o trenera Hiszpanii, że nie oszczędza Yamala, a Barcelona sama lepsza nie jest. Z tą różnicą, że w trakcie sezonu klubowego są mecze gdzie można zawodnika oszczędzić. Trener reprezentacji ma o wiele mniej takich spotkań, a musi zgrać zespół na najważniejszy turniej.
,,No raptem po liście wjechal temat kontuzji, nie jest to podejrzane, wcale.." - jak dla mnie wygląda na udawaną kontuzję byleby tylko uniknąć kadry. Czas absencji też na to wskazuje.
4
@Stinger_ On uważa, że ta kontuzja jest udawana i dlatego jest zadowolony, że Yamal nie zagra. Jak kiedyś Real będzie tak kombinować, to będzie pierwszy do płaczu xd
0
@Lionel_Messi10 Skąd wiadomo, że na reprezentacji powróciłby mu uraz? Jeżeli zagrał pełne spotkanie z PSG, to trener Hiszpanii miał pełne prawo uważać, że jest zdrowy i go powołać.
1
@BulaKG To pewnie udawany powrót kontuzji, żeby tylko nie jechać na kadrę.
8
@TR3YWAY Tak jak Ciebie, gdy Lewy ostatnio strzelił decydującego gola? xd
0
@agaFCB Czyli duża szansa, że Sinner obroni tytuł.
0
@A4ron Moim zdaniem bez szans na wprowadzenie takich przepisów. Założę się, że większość tenisistów byłaby w stanie później ,,udowodnić" kontuzję, tak jak niektórzy załatwiali lewe papiery na szczepienie przeciwko covid.
22
@A4ron Jakbyś chciał udowodnić, że zawodnik udaje kontuzję? Tenisista powie, że bolą go plecy i nie może wykonywać np. serwisu i co wtedy? Jak lekarz na kilkuminutowej przerwie medycznej ma mu udowodnić, że kłamie?
7
@TR3YWAY Lewy najgorszy? Chyba się nie przelogowałeś z innego konta ;)
1
@Dzejkob97 Dałem się nie potrzebnie wciągnąć w tę dyskusję. Masz rację, najlepiej dać do ignorowanych i nie odpisywać na jego komentarze.
1
@AlexDark00 I jak z Tobą dyskutować jeśli uważasz, że 17 miejsce dla Lewandowskiego to za wysoko xD Szkoda na Ciebie czasu. Nikogo nie mam w ignorowanych, ale chyba od dzisiaj to zmienię, bo szkoda czasu na czytanie twoich pseudo postów.
I nie pytałem o Yamala, bo jego wymieniłeś obok Pedriego i Rafy. Napisz mi, które miejsca mieli inni z La Masii, którzy mieli większy wpływ na sukces zespołu, niż Lewy.
,,Zdecydowanie bardziej pomógł nam Pedri, Raphinha, Yamal czy ogólnie La masia" - poproszę o wymienione tych zawodników ze szkółki i ich liczb, a później porównanie ich z Lewym.
0
@AlexDark00 17 lokata Lewandowskiego to jest taka kompromitacja, jak 11 miejsce Pedriego i 5 Rafy.
A które miejsce mieli Ci ze szkółki, którzy niby bardziej przyczynili się do sukcesów Barcy?
1
@AlexDark00 W poprzednim sezonie 27 (specjalnie sprawdziłem) to nie jest wkład w wygranie ligi xD Nie bądź śmieszny. Podczas całego pobytu ponad 100 bramek dla Barcy, a Ty próbujesz wciskać kit, że Lewy nie ma żadnego wpływu na trofea, które wtedy wygraliśmy. To są dopiero bajeczki xd
1
@AlexDark00 Żeby powiedzieć, że coś jest z rzędu, to musi to być minimum dwa razy. Barca zatem wygrała LM tyle samo razy z rzędu z Lewym, co bez niego. Co do bycia Pichichi to nie ma w tym nic dziwnego, że wygrał je zawodnik o wiele lat młodszy od Lewego. Z tego co pamiętam, to różnica była zaledwie kilkubramkowa, więc Polak nie ma się czego wstydzić. Najważniejsze, że mistrzostwo trafiło do nas, przy dużym udziale Lewandowskiego (na pewno miał ponad 25 goli w lidze i jakąś asystę), a nie jak próbujesz wciskać kit, mimo niego. Jeśli rzeczywiście jest najlepiej opłacalnym napastnikiem w lidze, to nic tylko się cieszyć, że Polak jest tak wysoko ceniony.
Proponuję na tym zakończyć dyskusję i do ,,usłyszenia" następnym razem, gdy Lewy znów strzeli bramkę, która przyczyni się do zwycięstwa.
0
@AlexDark00 Idziemy po kolejne z rzędu mistrzostwo Hiszpanii przy dużym udziale Lewandowskiego w tym tytule :) A po sezonie Robercik przedłuża kontrakt, żeby jeszcze bardziej podbić i tak już znakomite statystyki goli w Barcelonie.
PS. A przypomnij mi ile razy z rzędu w całej historii wygraliśmy LM? Bo coś nie kojarzę ile razy to było. Ale na pewno więcej niż z Lewym w składzie, prawda?
1
@AlexDark00 Mi wystarczy, że znacząco przyczynił się do tytułów drużynowych, od kiedy trafił do Barcelony. Nie jestem takim zawistnym człowiekiem jak Ty, żeby cieszyć się z ,,porażek" rodaka.
1
@AlexDark00 Ktoś tu nie potrafi złapać prostego żartu ;) Wiem, że humor zepsuty, bo Lewy strzelił gola dającego nam trzy punkty, ale powinieneś być już przyzwyczajony, bo to nie pierwszy raz.
3
@partymaker Ubiegłeś mnie, bo miałem go oznaczyć xd
2
@MirusAmisz Dla niego mecz się skończył wynikiem 1:1 :D
0
@Lionel_Messi10 Po czym to wnioskujesz?
1
@Stinger_ Nie przekonasz :) To jeden z tych, którzy nigdy się nie przyznają do błędu.
0
@FcPortoFan1999 Mistrzowie żadnej wiedzy nie mają, a drugi odcinek z rzędu wygrany. Dodatkowo kapitan sprawia wrażenie typa, który ma duże mniemanie o sobie.
0
Do Polski leciały 92 drony. Wszystkie zestrzeliliśmy. 19 doleciało do nich. Tak, strąciliśmy je nad terytorium Ukrainy – powiedział prezydent Ukrainy na briefingu prasowym.
Można powiedzieć, że leciały do nas. Ale widzimy kierunek i, jak to się mówi, choreografię tego lotu. Dlatego uważamy, że [w kierunku Polski - red] leciały 92 - dodał.
Chodzi o rosyjskie drony, które wtargnęły nad Polskę w nocy z 9 na 10 września. Co myślicie? @Kgorecki2500 @michal26 @FcPortoFan1999
1
@Salchent Jaki notoryczny oklep dostają? Sprawdź sobie wyniki i wtedy pisz komentarze, bo widać, że nie masz o tym pojęcia.
1
@Leooo A komuś się wydaje, że Lamine jest skromny? xd Przecież on ma vibe Neymara. Chyba nawet Brazylijczyk jest jego idolem.
0
@Stinger_ Skład USA jest najlepszy z możliwych? Czy brakuje jakiś kluczowych graczy na tych MŚ?
0
@Konradowskyy Nie ma się z czego śmiać, bo to tylko pokazuje, że państwa europejskie są bezbronne jeśli chodzi o drony. Nic tylko czekać jak kilka dronów zaatakuje infrastrukturę krytyczną jakiegoś państwa.