1

@Trojanek23 Na jaki cały świat? Myślę że sporo Europejczyków nie wie, jak wygląda prezydent Rumunii. A co dopiero mówić o innych kontynentach. Przynajmniej nie wygrał prezydent prorosyjski i to jest dla Polski najważniejsze. A Jaś Fasola pozytywnie się kojarzy xd

1

@Mokaczino A na ilu tysięczną armię jest realna szansa?

2

@Comentateiro Może lepiej inwestować np. w drony? Bo w wojnie na Ukrainie, chyba potrafią zrobić trochę zamieszania.

0

@JohnKennedy Lepszy w przemowach od Johna?

3

@D10SLEO Albo wrzucając tweeta sugerującego, że to USA wysadziło Nord Stream. To była dyplomacja na najwyższym poziomie.

1

@NeroTFP1 Pamiętam, że kiedyś już wrzucałeś ten tekst. Możesz przypomnieć przy jakiej okazji?

0

@DonCarletto Może sobie istnieć, ale realia pokazują, że to USA i Rosja będą w dużej mierze decydować o strefie wpływów. Państwa europejskie nie mają za wiele do gadania, co świetnie widać po tym, co obecnie dzieje się na Ukrainie. A Stany mogą być zdolne do oddania nas pod wpływy rosyjskie, jeśli będą zmuszone chronić Tajwan. Tego oczekuje Putin, o czym było głośno przed wybuchem wojny. Dokładnie tak, jak napisał @Arys

1

@DonCarletto Brak zaangażowania USA w Europie i zajęcie się Chinami = oddanie Europy (zwłaszcza wschodniej) pod wpływy rosyjskie.

3

@pluszek Ale to trzeba być głąbem, żeby takie rzeczy mówić publicznie. Przecież wiadomo było, że jeśli Trump zdecyduje się kandydować, to będzie miał duże szanse na ponowną prezydenturę. Zwłaszcza, że można było wyczuć, że społeczeństwo USA przechyla się bardziej na prawo, a Biden ze względu na wiek może nie ubiegać się o kolejną kadencję.

2

@Kgorecki2500 Dodatkowo żołnierze Kima zdobywają doświadczenie na Ukrainie. To też może mieć znaczenie. Ale najlepiej wyśmiać innych, bo my to przecież jesteśmy potęgą xD

1

@michal26 Ale to nie dobre o tym mówić. Najlepiej się pośmiać, że zajęli wsie i bagniste tereny. Tylko, że te śmieszki, nie mają świadomości, że Ukraina tych terenów nie odzyska. Ale tak to jest, jak słucha się Macronów i innych Scholzów, którym zostało gadanie, że nie będzie pokoju wymuszonego siłą i Ukraina nie zgodzi się na oddanie zajętych terenów.

3

@Ryoumen Trzeba by się jeszcze przyjrzeć rodzinie chłopców, bo może to jakaś patologia, która zmusza nieletnich do pracy xD

0

@Kgorecki2500 Może i szału nie ma, ale jak widać ciągle zajmują nowe tereny, których Ukraina nie będzie w stanie odzyskać. Dodatkowo jak trzeba będzie, to koreański grubas podeśle im mięso armatnie. A Ukraina skąd ma wziąć kolejnych żołnierzy? @Safrani @Hosh

0

@FcPortoFan1999 Oby pojawili się jak najszybciej xd Ale czy będą na poziomie Murraya, Wawrinki czy Del Potro? Można mieć wątpliwości.

0

@FcPortoFan1999 Nie no. Nie można porównywać starego Novaka do Nadala i Federera, którzy w 2011 roku byli w świetnym wieku dla tenisistów. Zdecydowanie Novak miał trudniejszą konkurencję, niż obecnie ma Sinner. Poza tym między Djoko a Jannikiem jest 14 lat różnicy. To jest przecież przepaść. Nadal tylko rok starszy od Novaka, Federer 6 lat.

0

@Encore Oby mu się nie udało :P Liczę, że oprócz Alcaraza pojawi się jeszcze ktoś do rywalizacji z Włochem.

0

@FcPortoFan1999 Ale ilości wygranych szlemów w jednym roku nie przebije i to najważniejsze xd Nieklasyczny wielki szlem też mu póki co nie grozi. Do tego trzeba pamiętać, że Novak miał Nadala i Federera do rywalizacji. Sinner ma Alcaraza i podstarzałego Djokovica. Dlatego dla mnie Djoko 2011>Sinner 2025.

0

@FcPortoFan1999 Czyli nie przebije, bo Sinner w tym roku będzie mieć 24 lata. Djoko miał w 2011, więc porównujemy ten rok Novaka do 2025 w wykonaniu Sinnera.

1

@Kgorecki2500 Solówka z Putinem, to jedyne słuszne rozwiązanie xd Co prawda Włodek trochę starszy, ale chyba też coś tam w młodości trenował, więc siły będą wyrównane xd

1

@Rastafarnianin Kurde, myślałem że ona starsza była. Chyba muszę nadrobić biografię nowej ,,pierwszej damy" xd Ale w sumie średnio to o niej świadczy, a całkiem dobrze o nim.

0

@Hosh Każdy może mieć swoją opinię w tym temacie. Dla mnie to zachowanie na plus.

2

@Rastafarnianin Akurat to, że Nawrocki adoptował i wychowuje syna z poprzedniego związku żony, to jeden z nielicznych plusów, które można mu przypisać.

0

@Jakchcesz I teraz będzie spina między Ferminem, a Gavim. A pewnie za jakiś czas, obaj będą mieć inne dziewczyny xd

1

@Dzejkob97 Kibole kolejny raz się popisali. Co ich to obchodzi, czy Kosowo jest serbskie czy nie?

0

@Kgorecki2500 We wrześniu ćwiczenia na Białorusi. Oby to nie był pierwszy, poważny test dla nowego prezydenta.

0

@Safrani To jeszcze nie naziści tylko Niemcy i nie sowieci, a Rosjanie.

0

@RafiVeB Proponuję pogodzić te dwie partie. Karol jako prezydent, a Gosia jako Pierwsza Dama.

0

@Astad Zachwalają, ale chyba dlatego, że tęsknią za młodością, a nie za samą komuną xd

3

@Faro Nie skrytykował. Po prostu zastanawia się czy Rafa może powtórzyć wyczyn z poprzedniego sezonu. A nawet życzy mu lepszych osiągnięć :)

0

@VeB 1899 W sumie nie wiadomo czy znalazła sobie innego. Póki co, to Ter Stegen pokazuje ,,big love" na IG z nową dziewczyną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?