3

@maroon Co Ty za głupoty wypisujesz, to głowa mała.

3

@maroon Naprawdę nie widzisz, że to marna prowokacja w wykonaniu Rosji, która nie chce osiągnąć żadnego porozumienia? A co ważniejsze, za brak tego porozumienia chce zrzucić winę na Ukraińców?

1

@SeWo77 Na Trumpa wystarczy.

5

@Safrani Czekamy zatem na Trumpa, który opierdzieli Zalenskiego, że zmiana stanowiska Rosji, to jego wina xd

4

@Karol145 Na pewno miał swoich wiernych wyborców, ale nie zapominaj, że on drugą kadencję wygrał bardzo pewnie. Potrafił więc przekonać do głosowania ludzi, którzy pochodzili ze stanów, które zazwyczaj wygrywali Demokraci. Dzisiaj jest to nie do pomyślenia.
Przekładając jego politykę względem ZSRR na teraźniejszość, Reagan na 100% byłby lepszym wyborem niż Trump, który otwarcie rozkłada nogi przed Putinem.

1

@Karol145 W jaki sposób doszedł do władzy? A co do Rosji czy wtedy ZSRR, to jego stanowisko było od początku jasne. I na pewno nie było takie jak Trumpa.

6

@DonAndrzejos Trump powiedział, że Putin podczas rozmowy telefonicznej zapewnił go, że pomoże Ukrainie w odbudowie. Od zawsze wiedziałem, że to dobry chłopak jest.

2

@maroon Ja wiem od koleżanki, która ze mną pracowała, a od pół roku jest w Kijowie. Wstydziłbyś się wypisywać takie pierdoły. Ale patrząc po Twoich postach w temacie wojny na Ukrainie, to chyba nie powinienem być zdziwiony. @Czyhrynski masz kolejnego mariuszka, o których wspomniałeś w dzisiejszym poście.

1

@Encore Powiedział chociaż coś ciekawego, czy jak zwykle nudne teksty Lewego pod publikę?

0

@Dankho94isback Może coś się zmieni, jak Perez odejdzie na emeryturę? Co by o nim nie mówić, to ma głowę do interesów i trzyma Real w ,,kupie". Później różnie może być.

0

@Karol145 A czy Gorbaczow nie jest uważany w Rosji za słabego przywódcę, który dał się rozegrać Reaganowi? Bo jakoś tak mi się kojarzy, że Rosjanie nie mają do niego większego sentymentu.

0

@Dankho94isback ,,real jest klubem zwycięzców, oczywiście pchanym przez sędziów, rząd, władze ligi hiszpańskiej i władze ligi europejskiej" - wstydziłbym się kibicować takim ,,zwycięzcom"
I chyba coraz więcej kibiców innych drużyn dostrzega machlojki Realu. Zwłaszcza odkąd zaczęli płakać, jak bardzo to oni są krzywdzeni przez sędziów.
I oby się jeszcze grubo przejechali na tej wojence, którą zaczęli z Barceloną w sprawie Negreiry.

0

@Dankho94isback To prawda, że Barca nie wykorzystała w pełni tego, że miała najlepszego piłkarza na świecie. Powinniśmy mieć chociaż 1 LM więcej, gdy Leo grał u nas.
Z drugiej strony może przypomnisz ile z tych 7 LM wygranych przez Real było po wałkach ze strony sędziów? Od kiedy wszedł VAR mają spore problemy w LM. Przypadek? :)

5

@Dankho94isback Ale co wygrywają? Bo ostatnio z trofeami to słabiutko :)
Jedyne co na pewno nie ulegnie zmianie, to wsparcie władz ligi. W końcu nie bez powodu mówi się na Real ,,Rządowi".

2

@Lionel_Messi10 Napisałem, to prześmiewczo, bo ciekawie byłoby zobaczyć Twoją reakcję na wygraną Ronaldo :) A całkiem poważnie, to Leo z ekipą po obronę tytułu xd

0

@PatrychoO Dobrze zatem, że chciało mu się biegać w dogrywkach :) A co do Ronaldo, to kolejny fatalny występ na MŚ nie pomógł. Gdyby zagrał trochę lepiej, to jego PR zrobiłby robotę i dzisiaj przewaga Leo w wygranych ZP byłaby niesłusznie mniejsza.
Edit: okej, sprawdziłem. Strzelił hattricka z Hiszpanią już na mundialu. To w sumie nie był to taki fatalny występ CR7, jak zapamiętałem xd

0

@Lionel_Messi10 Niech więc Portugalia wygrywa MŚ, a Ronaldo zgarnia ZP ;)

0

@Comentateiro Gdyby Real skończył bez LM, to Luka nie miałby szans na ZP. Zwłaszcza, że Chorwacja mundialu nie wygrała.

0

@Lionel_Messi10 Czyli rozumiem, że gdyby Portugalia wygrała MŚ, a złotą piłkę Ronaldo, to Twoim zdaniem byłoby to zasłużenie? xd Bo przecież wygrałby najważniejszy turniej, a i liczby w lidze też jakieś tam ma. Co prawda w lidze arabskiej, ale kto by zwracał uwagę na taki szczegół.

0

@PatrychoO Modric nie wygrał mundialu i nie był nawet zdecydowanym liderem swojej reprezentacji, bo świetny turniej rozgrywał Rakitic. Luka dostał ZP głównie za grę dla Realu, więc jak widać, nie zawsze mundial ma kluczowe znaczenie.
Jest kilku graczy, którzy póki co walczą o złotą piłkę. Jeśli któryś z nich wygra LM i zaliczy dobry występ na MŚ, to żadna wygrana Argentyny albo Portugalii nie odbierze takiemu piłkarzowi złotej piłki. A jeśli odbierze, to ta nagroda stanie się całkowitym pośmiewiskiem.

1

@PatrychoO Czyli zdobywają ją niesłusznie. Jeśli któryś z nich wygra mundial, to prawdopodobnie dostanie nagrodę MVP tego turnieju i tyle. Nie róbmy ze ZP jeszcze większego pośmiewiska.
,,a czy kiedykolwiek wcześniej najlepszy piłkarz w historii grał w MLS?" - nie, co nie zmienia faktu, że liczby w lidze dla emerytów nie mogą konkurować ze statystykami, które wykręcają najlepsi piłkarze w Europie.

1

@mekston Dlatego napisałem, że miał dobre statystyki w znaczącej lidze, co też miało wpływ na ZP. Do tego fantastyczny mundial w jego wykonaniu i wygrana tej nagrody była formalnością.
I tak jak napisałeś, już w CA 2024 wyglądał słabo fizycznie i do tego kontuzja. A przecież już wtedy grał w MLS, gdzie intensywność spotkań jest znacznie niższa, niż w Europie, więc teoretycznie mógł być bardziej wypoczęty.
A gra w PSG mu bardzo pomogła w kontekście mundialu, bo mógł się odpowiednio przygotować. Można sobie teraz gdybać, ale uważam, że gdyby Leo wtedy grał w Barcy, to dalej byłby bez MŚ.

4

@kanver_ ZP wygrał głównie za MŚ w 2022, ale tam przynajmniej miał dobre statystyki w liczącej się lidze. W tym przypadku, o którym dyskutujemy, to byłaby totalna kompromitacja.

9

@Lionel_Messi10 Jest gadka o Leo tylko ze względu na to, że nazywa się Messi. Czy kiedykolwiek, jakiekolwiek statystyki z MLS były brane pod uwagę w takich plebiscytach jak ZP?

0

@marcin62 Jeszcze trzeba mieć dobre statystyki w TOP lidze (a nie tej dla emerytów), ale trudno to niektórym zrozumieć xd

0

@TR3YWAY Jeszcze bardziej komiczne było selfie przy choince w kurtce i z torebką xd

0

@FCB24 Moim zdaniem ułatwienie dla numeru jeden. Zwłaszcza w obecnym tenisie, gdy tylko dwóch zawodników tak naprawdę walczy o szlema.

0

@FCB24 Nie, bo to byłoby znaczne ułatwienie dla tenisisty.

4

Komentarz usunięty

0

@Krzysztof1987 Pojawiają się takie informacje, że celem Putina jest zajęcie całej Ukrainy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?