Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Ojciec5tkidzieci Pedri już singlem? Niedawno było info, że ma dziewczynę.
9
@Prorokk Komorowski to kiedy pijany chodził? To już prędzej pamiętam artykuły sugerujące, że to Lech Kaczyński ma problem z alkoholem.
1
@michal26 Ona całkowite nie potrafi przełożyć takiego wkurzenia w coś pozytywnego na korcie. Może powinna porozmawiać z Djoko xd
0
@Konradowskyy Czemu ten mem dotyczy Obamy?
2
@Ls0811 Już dawno mają ten plan gotowy i przećwiczony. Myślisz, że po co organizowali manewry z Białorusią, na których ćwiczyli zajęcie przesmyku suwalskiego?
1
@mekston Ten mecz z Nashville to pojedyncze spotkanie?
1
@FcPortoFan1999 Djokovic w mastersach od dawna się męczy. Widać, że nie ma tutaj takiej motywacji jak w szlemach. Ale przynajmniej udało mu się osiągnąć czwartą rundę w IW. Pierwszy raz od 2017 roku (!)
10
@BezglutenowyPedri Przecież wiadomo, że Messi ma charakterek i kilka ,,akcji" w Barcelonie z jego udziałem miało miejsce. Tylko fanboje próbują go wybielać za każde zachowanie. Sam jestem jego fanem, ale nie mam problemu przyznać, że Leo czasami potrafi strzelić focha.
0
@FcPortoFan1999 Dzisiaj mistrzowie tak odpowiadali, jakby kazali im odpaść...
1
@mekston Sprawdzałem wyniki, bo nie oglądałem wyścigu i Max awansował aż 14 miejsc. Z czego to wynikało?
0
@mekston A jak Max? Jakie miejsce obstawiasz w tym sezonie?
0
@Cochise On uważa, że Rosja nie stanowi dla nas żadnego zagrożenia, bo przecież nie ma szans, że zaatakuje NATO.
7
@FabianekMrozek Messi na tym spotkaniu nic do Trumpa nie powiedział, nie zamieścił też żadnego wpisu dotyczącego tego, że był w Białym Domu. Dodatkowo to nie była prywatna wizyta tylko polecieli tam całą drużyną jako mistrzowie MSL (wiele drużyn z różnych dyscyplin tak robi). Gdzie Ty tutaj widzisz proTrumpowską propagandę w wykonaniu Leo?
0
@Arden Ronaldo też niedawno był u Trumpa.
2
@RozowaPantera Jakby tego było mało, to na spotkanie z Bidenem nie przyleciał.
0
@BorzyKrzys Co Ty taki cięty na niego jesteś?
10
Komentarz usunięty
0
@Cryptolis Bardziej niż Hiszpania martwi mnie Turcja, która może zaangażować się w konflikt na Bliskim Wschodzie, bo pojawiają się informacje, że tysiące Kurdów zaczęło lądową inwazję w Iranie. NATO już jest osłabione przez Trumpa, a tutaj może dojść do konkretnego ,,pęknięcia".
A co do Hiszpanii to im w kwestii bezpieczeństwa raczej nic nie zagraża, więc mogą trzymać się tego stanowiska, bo niespecjalnie im zależy na ,,ochronie" USA. Szkoda, że my nie jesteśmy w takiej sytuacji.
1
@Cryptolis A przed chwilą czytałem, że Hiszpania zaprzecza tym doniesieniom xd
,,Minister spraw zagranicznych Hiszpanii Jose Manuel Albares kategorycznie zaprzeczył w środę doniesieniom Białego Domu, że jego kraj zgodził się na współpracę z amerykańską armią podczas trwającego ataku USA i Izraela na Iran." - źródło wp
1
@mmaciass Ale przecież dobrze im idzie. Wczoraj Trump powiedział, że zrobili w jeden dzień tyle ile mieli zrobić w ciągu miesiąca xd
0
@Rastafarnianin Wczoraj przeczytałem komentarz jakiegoś faceta, że on nie wiedział, że tam może się coś dziać, bo nie śledzi tego co wyrabia się na świecie. Może to ten sam xd
1
@barcelonaLM A dlaczego miałby być taki temat jak zmiana ustroju, skoro nie taki był cel ataku? xd W przypadku Iranu jest tak samo.
18
@Majkel34 Naprawdę myślisz, że Trumpa interesuje jaka religia jest w Iranie? xd I że on ten atak przeprowadza, żeby ,,wyzwolić" ludzi?
2
@barcelonaLM Ostatnio też odgrażali się miażdżącą odpowiednią i nic z tego nie wyszło.
3
@Criss18Barca Pomyliłeś De Jonga z Busim.
4
@Stinger_ Nie udają. Uspawiedliwiali to tym, że Leo ma ambicje i dalej mu się chce bić rekordy, chociaż mógłby mieć już na wszystko wywalone xd
4
@ToWinaSedziego Byłaby beka z Ronaldo i słusznie. A najbardziej śmiałby się ten, który teraz usprawiedliwia zachowanie Leo xd
1
@L4ngusta Jaki region Polski?
0
@clyde Można powiedzieć, że mamy walkę płci na całego, a będzie jeszcze gorzej.
17
@BojanKriKicz To co robi Trump jest właśnie niezgodne z prawem.