2

@marcin62 On nawet nie próbował go złożyć. Od razu założył, że ktoś to zrobi za niego. Ego wywalone w kosmos.

0

@Cule1234 Jakaś drużyna zajmie ich miejsce czy będzie po prostu mniej zespołów w PlusLidze?

4

@Dari0G To raczej chamstwo i brak kultury, którą prezydent powinien mieć. Trump mówił, że lubił Reagana jako prezydenta. Może powinien oglądnąć kilka jego wystąpień, to wtedy zobaczyłby, co to znaczy klasa u prezydenta. A swoją drogą, to też pokazuje, jak obniżone są wymagania u wyborców.

6

@kanver_ Ale to nie wiedziała, że te bony mają ważność? Jest napisane na każdym do kiedy można je wykorzystać.

0

@LukaszFan Właśnie podobno mamy odpowiednią flotę. Wczoraj chyba @Aragorn33 o tym pisał.

44

@maroon Szkoda, że tej mocy nie pokazuje, jak trzeba podjąć korzystne dla Polski decyzje, a niekoniecznie podobające się jego wyborcom i Panu za oceanu.

0

@FcPortoFan1999 Ten kapitan to taki cwaniaczek był. Widać to było nawet podczas powitania z Ibiszem.

2

@Kgorecki2500 Pewnie tupał nóżkami przy pisaniu tego tweeta xd.

3

@Bykunn Raczej nie wysłali tylu żołnierzy na Bliski Wschód bez powodu. Pewnie ,,odrzucenie" rzekomego ultimatum przez Iran będzie pretekstem.

0

@Nazio_87 A Ty widzę po komentarzach, że zadowolony jesteś z braku awansu. To miłego świętowania życzę.

0

@Nazio_87 Tego wolnego w ogóle nie powinno być.

0

@Esteban_ Nie było.

1

@VamoSBarca88 Oby szybko polecieli. @FcPortoFan1999

1

@Hindus Mam wrażenie, że historia coraz bardziej docenia Cartera. Zwłaszcza, że był to ostatni prezydent USA, który nie zaczął żadnej nowej wojny. A przegrał wybory z charyzmatycznym Reaganem, z którym większość prezydentów miałaby problem w bezpośrednim starciu. @Bykunn

1

@Bykunn Kogo byś wymienił jako gorszego prezydenta? Powiedzmy z XX wieku.

7

@Cryptolis ,,Zależy, jeśli wyeliminuje z meczu najważniejszego grajka drużyny przeciwnej - to niekoniecznie". Czyli jeśli jakiś rywal wyeliminuje np. Pedriego brutalnym faulem, to spoko? Czy będziesz wtedy pierwszy do płakania na La Rambli?

1

@Giwera Dlaczego ten Paździoch to taka menda jest?

1

@FcPortoFan1999 Niedobrze, chociaż to jeden z najgorszych turniejów w jego wykonaniu na przestrzeni całej kariery. A jaki powód? Bo jeszcze nie sprawdzałem newsów. Kontuzja ramienia czy coś innego?

2

@takisobiektos Czyli szykowana jest inwazja lądowa, a brak akceptacji tego ,, ultimatum" przez Iran posłuży jako pretekst.

2

@NeroTFP1 Kiedyś nie można było rozmawiać z boxem w trakcie meczu i nie było takich problemów xd

0

@kanver_ Ile kolejek do końca sezonu?

0

@Bykunn A jak jakaś sytuacja w jej życiu sprawi, że tej wiary będzie sama szukała, to co wtedy? Nie będzie już światłym człowiekiem?

5

@Karol145 Ona się nie chwali tylko napisała, co dzisiaj robiła. Tak samo, jak ludzie piszą tutaj, że idą na siłownię albo gdzieś jadą.

10

@Kgorecki2500 Inwazja lądowa na Iran, to będzie totalna klęska USA. Naprawdę nie ma tam chociaż jednego człowieka, który by to uzmysłowił Trumpowi? Chyba, że Izrael ma teczki na wszystkich z jego administracji, co w sumie jest całkiem możliwe.

0

@bartekvisca To główny powód, ale nie tylko o to chodzi. Można zauważyć naprawdę duży regres pod względem czysto tenisowym. Teraz Iga wchodzi w najlepszy wiek dla sportowca, a wygląda na to, że się cofa zamiast rozwijać.

3

@Adran360 Jak się gra na stojąco po straconej bramce, to tak to się kończy.

0

@Lionel_Messi10 Na tym zbliżeniu to widać cztery herby. Brakuje tylko PSG, co akurat nie jest dziwne.

0

@Arden Podobno to nasz największy sojusznik xd

3

@michal26 Ona nie utrzymuje z matką kontaktu i to wiadomo od dawna.

0

@Kgorecki2500 Bush też powoływał się na Boga, jak zaczynał swoje wojny. To chyba ,,normalne" u Republikanów xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?