Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Imponująco jak na razie wygląda gra Djokovica. Nie spodziewałem się, że po ponad dwóch miesiącach bez gry od razu wskoczy na taki poziom.
0
@TheNekro94 Na 30 to już raczej nie ma szans, ale 25 szlemów wydaje sie być w zasięgu Djokovica.
0
@Cadafaz Jakie Nadal ma problemy osobiste?
0
@Sulimo Nie wiem czy koniec. Może nikt już z Barcy nie dozna kontuzji, a może za chwilę wyleci nam trójka/czwórka zawodników.
1
@Sulimo Z tymi kontuzjami to po prostu zwykły pech. Szkoda, że trafiło na nas, ale myślę że mamy na tyle szeroką kadrę, że sobie poradzimy.
0
@Sulimo Co Ty dzisiaj taki nabuzowany jesteś?
0
@barcelonaLM A Nadal zagra?
0
@takisobiektos Medvedev z takimi osiągnięciami w tym roku nie zasługiwał, żeby być numerem 1.
0
@Worny Też odebrałem to jako średnio udany żart, ale nawet jeśli mówił to na poważnie, to jego opinia niewiele wspólnego ma z realiami. Dla Djokovica właściwie nic się nie zmieni, bo od kilku lat Federer nie był dla niego żadnym zagrożeniem w wielkich szlemach, może z wyjątkiem Wimbledonu 2019.
1
@mekston W dodatku trzeci set grany jako tie - break do 10 punktów, a to też znacznie skraca czas gry
4
@MesQueUnClub96 Nie zniknąłby, bo Leo potrafi fantastycznie rozgrywać piłkę i konstruować akcje.
0
@MesQueUnClub96 Djoko ma szansę zagrać w ATP Finals?
2
@msmsms Nie będzie, to pierwszy taki przypadek w karierze Djokovica. Zresztą Djoko nie grał przez dwa miesiące, więc powinien być wypoczęty.
3
@AFA90 Bardzo napięta atmosfera jak na mecz towarzyski.
1
@nitey Dzięki :)
0
Komentarz usunięty
1
@Ascend Ma negatywną opinię przede wszystkim w USA i krajach zachodnich. W Australii czy państwach azjatyckich jest lubiany. Djoko pochodzi z Serbii, a ten kraj nie ma dobrej opinii, w dodatku Novak ma charakterek, nie jest ,,cukierkowy" a to też nie wpływa dobrze na popularność wśród kibiców. Djokovic przerwał dominację Federera i Nadala, ma szansę wygrać najwięcej szlemów i wielu się z tym nie może pogodzić.
0
@Rastafarnianin Być może, ale na przykład Djokovic jest z Serbii gdzie była/jest bieda i właściwie żadnych tradycji tenisowych, a doszedł na sam szczyt.
1
@masq Byli użytkownicy, którzy De Jonga krytykowali, ale byli też tacy, którzy uważali że nie powinien obniżać pensji. Pamiętam sporo komentarzy, w których ludzie pisali, żeby De Jong ,,nie dał" się Laporcie i nie schodził z pensji, która mu się należy. Nie tylko Messi jest na tej stronie ,, broniony", ale to trzeba chcieć dostrzec :)
4
@masq To sobie przejrzyj komentarza dotyczące chociażby rozstania Pique z Shakirą. Jest mnóstwo ludzi, którzy go wtedy bronili i pisali, żeby go nie krytykować, bo nie wiadomo co było przyczyną rozstania (pojawiły się już wtedy plotki o romansie). Ale pewnie takiego czegoś nie dostrzegasz. A jeszcze co do Setiena, to on nie miał żadnego szacunku u piłkarzy. Messi, Pique, Suarez, Alba i pewnie jeszcze inni mieli go za nic.
3
@masq O widzę, że jak zwykle piszesz tylko o Messim. A może skomentujesz to, że Pique miał wywalone na zasady, które wprowadził Setien?
2
@talizmo Sprawdź sobie jeszcze raz tę wypowiedź Messiego. Może wtedy zrozumiesz, że on nigdy nie powiedział, że mógłby grać w Barcelonie za darmo.
1
@dzagos Chyba było jakieś info, że w październiku mają zostać uzupełnione braki w sklepach.
1
@masq Kto tu nie uznaje legendy Messiego? To, że ktoś go krytykuje nie znaczy, że nie uważa go za legendę Barcelony. A Guardiola jarał się Messim, bo ciężko nie jarać się grą GOATa. Tylko czekać jak napiszesz, że Pep to się w sumie nie zna na futbolu, bo uważa Leo za legendę Barcy.
0
@masq A kto podważa status legendy Messiego? Ci zawodnicy, których wymieniłeś niejednokrotnie mówili, że Leo jest legendą. W podobnym tonie wypowiadali się Guardiola czy Cruyff, więc jeśli ktoś podważa ten status, to tylko tacy ludzie jak Ty, którzy poprzez swoją niechęć nie potrafią obiektywnie spojrzeć na osiągnięcia najlepszego piłkarza w historii.
0
@masq A kto to ocenia? Ty? xd Dla sporej części kibiców Barcelony, a może i dla większości, Messi jest największą legendą tego klubu.
0
@masq Na pewno dużo ludzi ,, nawrócisz" pisząc, że Messi nie jest legendą Barcelony :P Z miejsca tracisz wtedy argumenty, bo nikt po napisaniu takich bzdur, nie będzie Cię poważnie traktował w jakiejkolwiek dyskusji.
0
@david89 Biden podobno miał karteczkę przed sobą i z niej pisał kondolencje. Też nie lepiej, ale Andrzej jest jedyny w swoim rodzaju xd
0
@Rivaldinho11 O tym samym pomyślałem. Nie byłaby to pierwsza tego typu zagrywka w wykonaniu Laporty.
0
@DaPidejpi Spuszczał się nad jego bramkami, co sam przyznał we wcześniejszych komentarzach.