6

@masq Naprawdę myślisz, że dzieci Messiego będą gnojone w szkole przez takie zdjęcie? :D Mogę się założyć, że prędzej w Polsce córki Lewandowskiego zostaną wyśmiane przez to, co Lewandowska wrzuca na instagrama. Mam nadzieję, że Robertowi jest wstyd, że jego żona wrzuciła filmik, który wygląda jak wstęp do produkcji dla dorosłych ;) https://www.instagram.com/reel/CiE9QnrotPO/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

7

@Gracek10 https://www.instagram.com/reel/CiE9QnrotPO/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
A cóż to Ania tutaj wyczynia? Ciekawe czy Robercik nie ma z tym problemu?

8

@DaPidejpi Charyzmę to miał Reagan czy JFK. Trump jest krzykaczem, który potrafi ,,kupić" swoich wyborców, a przy okazji jest znienawidzony przez resztę społeczeństwa. Chociaż przy Bidenie wygląda na charyzmatycznego.

1

@El dominatore Gdyby Ronaldo strzelił takie bramki jak Messi, to pewnie znaleźliby się i tacy, którzy by to docenili, ale na razie na takie strzelanie w wykonaniu Portugalczyka się nie zanosi ;)

0

@Herbert Ale w sumie czemu nie? Chyba lepsze takie info o naszym zawodniku, niż wymysły pismaków w kwestiach transferowych?

0

@MarioVeB! Dlatego wygrał tylko 21 szlemów, jakby był chociaż dobry, to miałby pewnie drugie tyle ;)

0

@FcPortoFan1999 Turniej w Tel Avivie zaczyna się chyba już jutro.

2

@FC1899Barca Czemu niedoceniony? Reagan chyba zawsze jest w topce rankingu prezydentów, a dla Republikanów to idol jakich mało.

0

@FcPortoFan1999 Wczoraj to samo zrobił z nim Djokovic, a podobno Tiafoe jest w życiowej formie.

0

@BoreekxD @PatrychoO wrzucił niżej screena.

4

@arasz1819 Może siostra Messiego wrzuci post w podobnym tonie? Wtedy moglibyśmy się dowiedzieć, co myśli o tym ,,pan obiektywny", bo tutaj chyba nie doczekamy się komentarza.

2

@Sysia11 Kultury i klasy nie kupisz za żadne pieniądze. Takie posty tylko pokazują, że Messi dalej ich boli. W sumie dziwne, że ktoś się tak przejmuje skończonym, leśnym dziadkiem ;)

19

@Sysia11 Może to jakaś rodzina z pewnym użytkownikiem tej strony?

2

@Comentateiro Całą noc nie przespałem, bo ktoś taki jak on nie uważa mnie za prawdziwego kibica Barcy ;(((

1

@masq Stoisz na staży sprawiedliwości? Naprawdę? xd Stań jeszcze na straży prawa i śmiało możesz dołączyć do pewnej partii. Ronaldo pewnie jest ci bardzo wdzięczny, że go bronisz, bo La Rambla tak po nim jedzie, że chłop pewnie ma przez to depresję i nie wie, co ze sobą zrobić xD

1

@arasz1819 Bo wiesz tylko Messi zły, bo ciągnął pieniędze od Barcy. Reszta kapitanów czy zawodnicy, którzy przychodzili za Bartomeu grali za grosze i z miłości do klubu ;)

2

@masq XD dalej żyj sobie w takim przeświadczeniu, że możesz decydować kto jest kibicem Barcy, a kto nie ;) Jak widać boli cię, że ktoś może żartować z CR7. Natomiast gdyby Messi miał taki beznadziejny początek sezonu, sam byś się naśmiewał :) Nie martw się. Potężny Ronaldo jeszcze na pewno odpali w tym sezonie w klubie, z którego chciał uciec, a podobno tak go kocha. Myślę, że jako obiektywny kibic dostrzegłeś ten fakt i podobnie jak w przypadku Leo wyraziłeś swoją dezaprobatę takim zachowaniem.

10

@Comentateiro Jak tak możesz żartować z biednego Ronaldo? Widziałeś, żeby kiedykolwiek kibice Realu cisnęli bekę z Messiego? xd

1

@arasz1819 Kto to widział, żeby kibice Barcy cisnęli bekę z Ronaldo? :) Przecież fani Realu nigdy nie śmieją się z Messiego ;)

1

@mekston To było niestety do przewidzenia, że Real nie odpadnie w LM. Założę się, że jakby PSG wygrało z Realem, to i tak by później odpadli, a tak musieliśmy oglądać kolejne zwycięstwo białych w LM.

6

@masq Nie zatracam sensu, gdyż jak napisałem każdy może tutaj wrzucać, co mu się podoba, a ja mam prawo mieć własną opinię na ten temat :)

9

@masq Patologią to są twoje komentarze o Messim. I bardzo mi smutno, że taka wybitna osobowość jak ty, nie uznaje mnie za prawdziwego kibica Barcelony :/ Chyba czeka mnie z tego powodu bezsenna noc ;( I jeszcze raz ci powtarzam, że każdy ma prawo kibicować komu chce i wklejać tutaj takie komentarze jakie mu się podobają. Sezon się dopiero zaczął, więc jeszcze trochę takich komentarzy zobaczysz :)

9

@masq I co z tego, że będą za PSG? To tak jak np gra City z United i większość jest za drużyną Pepa ze względu na to, że był naszym trenerem. Ja zawsze kibicuję Messiemu i jeżeli nie będzie grał przeciwko Barcelonie, to mam nadzieję, że wygra jak najwięcej meczów i pucharów.

6

@Xpert77 Dla niego to nie jest logiczne, bo przecież jak to można życzyć naszej największej legendzie, żeby mu się dobrze wiodło.

13

@masq No szok, że ludzie woleli żeby Real odpadł. Niespotykana sytuacja wśród kibiców Barcelony :) A co Cie obchodzi komu inni kibicują? Ja np jestem kibicem Barcelony, ale i Messiego i życzę mu jak najlepiej. Mam nadzieję, że wygra jeszcze sporo pucharów i strzeli mnóstwo goli.

10

@masq Bardzo dziwne, że ktoś może mieć swojego ulubionego piłkarza i mu kibicować ;) A po za tym jakbyś zauważył, to dużo użytkowników życzy Messiemu jak najlepiej (gole, asysty), ale pisze żeby PSG przegrało albo odpadło w LM.

0

@mekston I oby tak było, że będzie mógł zagrać.

0

@TheNekro94 I tego mu życzę :) A Djoko już w pewnym stopniu ,,wyrolował" tych, którzy się szczepili, żeby mogli grać w turniejach. Wygrał Wimbledon nie będąc zaszczepionym, gdzie inni wylecieli z gry chociaż się szczepili :)

1

@MesQueUnClub96 Na pewno byłby sporym faworytem, ale na US Open Djoko ma średni bilans. Wiele razy dochodził do finałów, ale jednak tylko trzy razy wygrał turniej. Oby go dopuścili do Australian Open, to będzie duża szansa na 10 triumf.

0

@TheNekro94 Oby tak było, ale nie wiadomo jak to będzie z dopuszczeniem Djokovica do gry. W tym roku już przecież dwa szlemy przegapił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?