9

@Klaudiaa8 Ktoś kto gra totalny piach nie zalicza tyle asyst.

1

@AmigoBlancos Ale @PatrychoO podał też statystyki za cały 2022, więc siłą rzeczy jest tam też zawarta część poprzedniego sezonu, w której Messi grał słabo, a różnica i tak jest spora na jego korzyść :)

0

@PatrychoO Coś chyba przekłamane te statystyki. Przecież leśny dziadek dawno się skończył, a piękny CR7 dalej w życiowej formie xD

0

@michal26 32 drużyny, to trochę dużo. Moim zdaniem powinny zostać 24, żeby naprawdę zakwalifikowanie się na MŚ było jakimś wyczynem.

1

@Zoker Gdyby to dotyczyło zawodnika Realu, to ci którzy teraz mówią o karnym, pierwsi krzyczeliby, że to symulka i sytuacja jakich wiele w polu karnym.

0

@GeraltzKatalonii Gdyby to był Vincius, to większość by tutaj go wyzywała od pajacy i mówiła, że symulował.

0

@Messiah10 A Leo dzisiaj zagra czy dalej kontuzja?

0

@QQL5 Przecież Xavi nieraz powtarzał, że dla niego Busquets jest kluczowym zawodnikiem, to czego Ty oczekujesz? xd

0

Tak się gra z kontry. Coś czego my niestety nie potrafimy.

1

@barcanawieki Masz na myśli bombę atomową? A czy wcześniej inne państwa w tym USA, nie apelowały do swoich obywateli o opuszczenie Ukrainy?

1

@Dalhi Jaki pokój zapewniłaby bomba na Berlin? Uważasz, że nie byłoby żadnej odpowiedzi? I chyba nie masz świadomości, że Berlin jest dosyć blisko granicy z Polską i Polacy też mogliby bezpośrednio ucierpieć.

1

@Dalhi Ale wiesz, że bomba na Berlin będzie miała też poważne konsekwencje dla Polski? Dalej się zastanawiasz gdzie podpisać?

4

@pacior95 Chyba prędzej musiałby zaproponować premię Interowi za podłożenie się Viktorii xD

0

@FC1899Barca Może i nie każdy Rosjanin popiera Putina, ale tak to już jest, że ponosi się pewnego rodzaju odpowiedzialność zbiorową. Czy każdy Polak to pijak/cwaniak/złodziej? Wiadomo, że nie, a jednak cały czas w innych krajach panuje takie przekonanie.

0

@mateusz1989VeB Nie był słaby i jakieś tam liczby miał ;) A co do Gaviego, to się okaże za kilka lat czy będzie miał taki wpływ na grę i sukcesy Barcelony, jak miał Iniesta mimo, że nie do końca było to widać w liczbach goli czy asyst.

1

@jeyx77x A goli i asyst? Bo jednak pomocnik trochę ich powinien mieć.

4

@kuz Na onecie jest napisane, że obraz był zabezpieczony szkłem, co w sumie widać na zdjęciu, ale masz rację, że za takie akcje powinny być srogie grzywny/kary.

2

@Katalończyk 99 @Pedri16Future Nie wiem przeciwko czemu była ta akcja, ale uważam, że nie ważne na jaki problem chcieli zwrócić uwagę (o ile w ogóle chcieli), to takie coś nie powinno mieć miejsca. Protestować można przecież w inny sposób, a nie niszczyć jakby nie patrzeć dzieło sztuki.

11



Niestety często aktywiści, to ludzie mądrzy inaczej...

2

@Azrik Ale skoro nie ujawnili się wcześniej, to najwyraźniej nie mają takiej potrzeby i raczej nie chodzi o to, co mogą zrobić im w Katarze.

10

@Azrik No tak, bo jak ktoś wypije puszkę pepsi, to od razu będzie miał cukrzycę xd

2

@Janas11224 No nie wiem czy przejechanie tyle razy na czerwonym jest powodem do chwalenia się xd

1

@lucca87 Niekoniecznie, bo jeżeli było założenie, że awansujemy do 1/4 LM to może być problem ze spięciem budżetu na przyszły sezon.

3

@Benz LE absolutnie na konto Xaviego, natomiast uważam, że odpadnięcie w poprzedniej LM można usprawiedliwić, bo Xavi dopiero zaczynał pracę z zespołem. Benfica była do ogarnia zwłaszcza, że mecz był na Camp Nou, z Bayernem na wyjeździe byliśmy bez szans. Ale to jednak Koeman w dużej mierze doprowadził do sytuacji, że odpadliśmy z grupy.

1

@LionelKessie Za LE jak najbardziej zwłaszcza, że Eintacht nas zdominował na Camp Nou.

2

@TheNekro94 Za poprzednią edycję LM nie można mieć za dużo pretensji do Xaviego. To, że nie wyszliśmy z grupy to głównie wina Koemana.

1

@tomek8756 Mecz z Bayernem to niestety nasza katastrofalna skuteczność. Nawet bez karnego powinniśmy coś strzelić.

1

@Rl9k1nG Czyli w taki sam sposób postrzegasz Koemana? Też jest naszą legendą, też zgodził się objąć Barcę gdy nikt inny nie chciał i również musiał grać Lukami czy innymi Destami.

1

@macio_944 Pique akurat lubi dużo gadać. Niekoniecznie ma to później przełożenie na rzeczywiste działania.

1

@adi7adi8 Dzięki za wyjaśnienie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?