Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bartula Ostatnio byłem u okulisty, wzrok bez zarzutu ;)
3
@Bartula Oglądaj mecze uważniej, to może zauważysz.
1
@Bartula A tego, że dzisiaj Messi wiele razy stosował pressing i wracał do obrony, to już nie widziałeś?
0
@takisobiektos Ach te ciągłe przeżywanie kto komu kibicuje.
0
@mekston Na jakiej podstawie jest to liczone?
1
@Lionel_Messi10 Mógłbyś mnie też oznaczać w swoich postach o Messim?
0
@MarioVeB! Jaz zwykle pełna kultura i szacunek do drugiej osoby w twoim wykonaniu :)
1
@HighestInTheRoom Ja kibicuję od wczoraj. Mogę czy jest to zabronione?
1
@MesQueUnClub96 Do tego wyjaśnił Ruuda, który coś tam pyskował, że Djoko nie powinien grać w finałach.
0
@FcPortoFan1999 Zdarza się xd
0
@FcPortoFan1999 Bo Djoko wziął challenge i piłka była w boisku, więc punkt dla niego.
1
@MesQueUnClub96 Szkoda tego Mastersa w Paryżu, bo powinien tam wygrać. Ale jeżeli dzisiaj pokona Ruuda, to będę mega zadowolony, bo ostatni raz finały wygrał w 2015 roku. Trochę długo bez zwycięstwa w turnieju, jak na możliwości Djokovica.
0
@nuevojugador Skoro tak bardzo przeszkadza Ci hipokryzja szejków i nie zgadzasz się z zakazami które zostały przez nich wprowadzone, to po co to oglądasz i w pewnym stopniu wspierasz? Wszyscy wielce zbulwersowani, ale oczywiście oglądać będą. Tak samo piłkarze. Niby im przeszkadzają zakazy, ale na mundial polecieli i żadna reprezentacja nawet nie pomyślała, żeby go zbojkotować. A tylko wtedy mogłoby się coś zmienić. A tak szejkowie zobaczyli, że za kasę można kupić wszystko i wyj*bane mają na ludzi, którzy ich krytykują w internecie.
3
@masq Wielu, którzy tutaj się tak oburzają całą otoczką mundialu, pewnie też za odpowiednie pieniądze dałoby się kupić.
0
@KlonaZepan Dla niektorych cały mundial to groteska i hipokryzja, ale oczywiście będą oglądać xd
1
@galix22 Szkoda, że piłkarze nie pokazali, co o tym myślą. Gdyby wiele reprezentacji się sprzeciwiło wyjazdowi, to być może to by coś dało. Jak widać im to jednak za bardzo nie przeszkadza.
3
@Limit_l3ss Czemu szczur? Klub chciał się go pozbyć, więc całkiem możliwe, że specjalnie ujawnili jego kontrakt, żeby wywrzeć na nim presję. Nie byłoby to pierwsze takie zagranie w wykonaniu Laporty.
0
@taris Zgadza się. Dla piłkarzy kontuzja to trudna sprawa, zwłaszcza gdy mogą przegapić najważniejszy turniej w piłce nożnej, na którym wszyscy chcą zagrać.
5
@PawkoFCB Zawsze będzie spam, bo jak dzieje się coś ważnego (niekoniecznie nawet związanego z piłką), to wielu użytkowników w tym samym czasie to udostępnia.
0
@Emhyr No tutaj akurat dali screena z opisem, więc wiadomo o co chodzi.
0
@MesQueUnClub96 Niestety mocno średni mecz Novaka, ale może uda się go wygrać dzięki doświadczeniu.
0
@tbas TOP 10 męskiego rankingu, to jest naprawdę duże osiągnięcie i warto to docenić, ale czego wymagać od internetowych hejterów.
1
@MESSIah16 Prawidłowo
1
@MesQueUnClub96 Dla Djokovica chyba lepiej, żeby wygrał Rublev.
2
@wasacz Kibice może i mają z tym problem i nie chcą pojechać, ale jak widać większości reprezentacji to nie przeszkadza, bo siedzą cichutko.
1
@MESSIah16 Tutaj pretensje można mieć do Fify, która wiedziała jaka kultura panuje w tym kraju, ale się sprzedała. I jak widać większości reprezentacji to nie przeszkadza, bo siedzą cichutko.
2
@Sau_Ron To chyba było nawiązanie do ,, kibiców", którzy zostali kupieni przez szejków, żeby pokazać jak to chętnie fani różnych reprezentacji przyjeżdżają na mundial.
0
@MESSIah16 Dzisiejszy wynik tak naprawdę nie miał znaczenie, bo Djoko i tak wygrał grupę, ale po raz kolejny pokazał charakter i mentalność mistrza. Oby mu tylko wystarczyło siły na jutrzejszy mecz.
1
@Ojciec5tkidzieci Łukaszenka jak zwykle o tych ziemniakach xD
1
@MesQueUnClub96 Bardzo długi mecz, a tak naprawdę wynik bez znaczenia dla Nole. Fajnie że Djoko pokazuje charakter i walczy w tym spotkaniu, ale ciekawe czy to nie wpłynie na jego jutrzejszy występ.