0

@Bartula Ostatnio byłem u okulisty, wzrok bez zarzutu ;)

3

@Bartula Oglądaj mecze uważniej, to może zauważysz.

1

@Bartula A tego, że dzisiaj Messi wiele razy stosował pressing i wracał do obrony, to już nie widziałeś?

0

@takisobiektos Ach te ciągłe przeżywanie kto komu kibicuje.

0

@mekston Na jakiej podstawie jest to liczone?

1

@Lionel_Messi10 Mógłbyś mnie też oznaczać w swoich postach o Messim?

0

@MarioVeB! Jaz zwykle pełna kultura i szacunek do drugiej osoby w twoim wykonaniu :)

1

@HighestInTheRoom Ja kibicuję od wczoraj. Mogę czy jest to zabronione?

1

@MesQueUnClub96 Do tego wyjaśnił Ruuda, który coś tam pyskował, że Djoko nie powinien grać w finałach.

0

@FcPortoFan1999 Zdarza się xd

0

@FcPortoFan1999 Bo Djoko wziął challenge i piłka była w boisku, więc punkt dla niego.

1

@MesQueUnClub96 Szkoda tego Mastersa w Paryżu, bo powinien tam wygrać. Ale jeżeli dzisiaj pokona Ruuda, to będę mega zadowolony, bo ostatni raz finały wygrał w 2015 roku. Trochę długo bez zwycięstwa w turnieju, jak na możliwości Djokovica.

0

@nuevojugador Skoro tak bardzo przeszkadza Ci hipokryzja szejków i nie zgadzasz się z zakazami które zostały przez nich wprowadzone, to po co to oglądasz i w pewnym stopniu wspierasz? Wszyscy wielce zbulwersowani, ale oczywiście oglądać będą. Tak samo piłkarze. Niby im przeszkadzają zakazy, ale na mundial polecieli i żadna reprezentacja nawet nie pomyślała, żeby go zbojkotować. A tylko wtedy mogłoby się coś zmienić. A tak szejkowie zobaczyli, że za kasę można kupić wszystko i wyj*bane mają na ludzi, którzy ich krytykują w internecie.

3

@masq Wielu, którzy tutaj się tak oburzają całą otoczką mundialu, pewnie też za odpowiednie pieniądze dałoby się kupić.

0

@KlonaZepan Dla niektorych cały mundial to groteska i hipokryzja, ale oczywiście będą oglądać xd

1

@galix22 Szkoda, że piłkarze nie pokazali, co o tym myślą. Gdyby wiele reprezentacji się sprzeciwiło wyjazdowi, to być może to by coś dało. Jak widać im to jednak za bardzo nie przeszkadza.

3

@Limit_l3ss Czemu szczur? Klub chciał się go pozbyć, więc całkiem możliwe, że specjalnie ujawnili jego kontrakt, żeby wywrzeć na nim presję. Nie byłoby to pierwsze takie zagranie w wykonaniu Laporty.

0

@taris Zgadza się. Dla piłkarzy kontuzja to trudna sprawa, zwłaszcza gdy mogą przegapić najważniejszy turniej w piłce nożnej, na którym wszyscy chcą zagrać.

5

@PawkoFCB Zawsze będzie spam, bo jak dzieje się coś ważnego (niekoniecznie nawet związanego z piłką), to wielu użytkowników w tym samym czasie to udostępnia.

0

@Emhyr No tutaj akurat dali screena z opisem, więc wiadomo o co chodzi.

0

@MesQueUnClub96 Niestety mocno średni mecz Novaka, ale może uda się go wygrać dzięki doświadczeniu.

0

@tbas TOP 10 męskiego rankingu, to jest naprawdę duże osiągnięcie i warto to docenić, ale czego wymagać od internetowych hejterów.

1

@MESSIah16 Prawidłowo

1

@MesQueUnClub96 Dla Djokovica chyba lepiej, żeby wygrał Rublev.

2

@wasacz Kibice może i mają z tym problem i nie chcą pojechać, ale jak widać większości reprezentacji to nie przeszkadza, bo siedzą cichutko.

1

@MESSIah16 Tutaj pretensje można mieć do Fify, która wiedziała jaka kultura panuje w tym kraju, ale się sprzedała. I jak widać większości reprezentacji to nie przeszkadza, bo siedzą cichutko.

2

@Sau_Ron To chyba było nawiązanie do ,, kibiców", którzy zostali kupieni przez szejków, żeby pokazać jak to chętnie fani różnych reprezentacji przyjeżdżają na mundial.

0

@MESSIah16 Dzisiejszy wynik tak naprawdę nie miał znaczenie, bo Djoko i tak wygrał grupę, ale po raz kolejny pokazał charakter i mentalność mistrza. Oby mu tylko wystarczyło siły na jutrzejszy mecz.

1

@Ojciec5tkidzieci Łukaszenka jak zwykle o tych ziemniakach xD

1

@MesQueUnClub96 Bardzo długi mecz, a tak naprawdę wynik bez znaczenia dla Nole. Fajnie że Djoko pokazuje charakter i walczy w tym spotkaniu, ale ciekawe czy to nie wpłynie na jego jutrzejszy występ.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?